Кубок Донецка 2014, флуд, о политике

Гумор, смішні історії, про життя, флейм писати сюди
Відповісти
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Кубок Донецка 2014, флуд, о политике

Повідомлення liver »

Фильм "2 мая. Без мифов". Показан 2 мая 2015 года на 7 канале.


Конечно, вопросов ещё много.
Эпиграфом к этому фильму я бы поставил цитату выжившего куликовца из Дома Профсоюзов: "...и он говорит: "Запомни. Тебя спас бендеровец"... Я хотел бы встретиться с ним, чтобы сказать спасибо"



Обсуждение фильма
zivilizazia
Advanced Member
Повідомлень: 300
З нами з: 09 серпня 2015, 17:45

Re: Кубок Донецка 2014, флуд, о политике

Повідомлення zivilizazia »

liver писав:

Информационная война самая страшная и несправедливая.
:(
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Кубок Донецка 2014, флуд, о политике

Повідомлення Небайдужий »

Про мовний аспект війни з російськими агресорами:
http://ar25.org/article/peremoga-u-viyn ... amy-1.html

Зображення
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Друге травня 2014 року очами фахівця у 2023 році

Повідомлення liver »

Утримуюсь від будь яких дописів на цьому форумі. Але як і в Ґо, в кожного правила є виключення.

Хто такий Сергій Дібров?

Учасник групи "2 травня", яка займалася розслідуванням подій 2 травня 2014 в Одесі

Сергій Дібров ...
НЕОЧІКУВАНА ПРАВДА ПРО ДРУГЕ ТРАВНЯ
Протягом дев'яти років на мені лежав громадянський обов'язок: я був одним зі спікерів на тему подій 2 травня 2014 року в Одесі.
Інтерес ЗМІ та політиків до цієї теми мав чітку циклічність. Протягом року вона не цікавила нікого. Але був один чи два тижні на рік, наприкінці квітня, коли ця тема цікавила геть усіх.
Це було важко. Особливо дивно було чути: "Розкажіть, будь ласка, нашим глядачам, що відбулося в той день в Одесі. Краще коротенько, ми все одно виріжемо - синхрон тридцять секунд"...
Через певні обставини ЦЬОГО РОКУ Я НЕ ДАВАТИМУ ЖОДНОГО КОМЕНТАРЯ НА ЦЮ ТЕМУ.
Але хочу зауважити на одному принциповому моменті.
Насправді 2 травня 2014 року В ОДЕСІ МАСОВИХ ЗАВОРУШЕНЬ НЕ БУЛО.
А що було? Були зіткнення між групами людей, які повністю відповідають визначенню "воююча сторона" за ст. 1 додатку до IV Конвенції про закони і звичаї війни на суходолі (Гаага, 18 жовтня 1907 року, дата набрання чинності для України: 24.08.1991),
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/995_222#Text
Тобто - в той день на одеських вулицях були бойові дії між українськими нерегулярними силами та російськими нерегулярними силами. Це був епізод російсько-української війни, яка розпочалася, нагадаю, 20 лютого 2014 року - за два з половиною місяці до того.
Визнання цього факту має в першу чергу юридичне значення. Солдат не підлягає кримінальній відповідальності за вбивство ворога, і боєць нерегулярного загону - так само. Тому учасники тих подій не підлягають відповідальності за дії, вчинені під час бою, які, на перший погляд, містять ознаки криміналу.
Єдиний кримінальний злочин, який я вбачаю - це те, що громадяни України воювали в той день під російськими прапорами у складі російських нерегулярних підрозділів проти України. Це - державна зрада, стаття 111 ККУ, від дванадцяти до п’ятнадцяти з конфіскацією.
На жаль, кримінальних проваджень саме за ст. 111 ККУ я щось не пригадую. Проте є за ст. 294 (масові заворушення) на учасників з обох боків.
Зараз я не дивуюсь, що практично усі суди по цих провадженнях або тягнуться багато років, або закінчилися нічим. У мене питають: чому так, що це - нефаховість чи саботаж слідчих, чи відсутність політичної воли?
Зараз я маю відповідь. Усі провадження за статтею "масові заворушення" були приречені з самого початку. Через відсутність складу злочину.
Добре, припустимо. Що в такому випадку мала зробити українська влада по підсумках 2 травня?
Учасникам з українського боку - принаймні подякувати. Можливо, надати статус УБД, якщо є на це процедура, тим, стосовно кого є підстави.
Учасникам подій з російської сторони з українськими паспортами - оголосити про підозру за ст. 111 ККУ (компетенція СБУ), можливо, з додатковою кваліфікацією.
Учасників подій з російської сторони з російськими паспортами - тримати у полоні як військовополонених, з усіма наслідками.
І, до речі, зробити принаймні щось з цього це не пізно.

P.S. Таким чином можна казати, що крапка в історіх подій "2 травня в Одесі" не поставлена. Це три крапки
Відповісти