Russia's invasion of Ukraine

Обговорення останніх новин
Відповісти
Di
Админ
Повідомлень: 460
З нами з: 10 березня 2003, 22:20
Розряд: 6d
Контактна інформація:

Russia's invasion of Ukraine

Повідомлення Di »

The British Go Association condemns the invasion of an EGF member country by another member country, and we have written the attached letter to the EGF Executive asking them to take action.

Specifically we ask the Russian Go Federation to condemn the invasion.
Вкладення
Russia Letter.pdf
(116.03 Кіб) Завантажено 273 разів
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Russia's invasion of Ukraine

Повідомлення Dmitriy »

Обговорення реакції обов'язкове.
Пишіть пропозиції! Вказуйте мету, методи досягнення, наслідки і можливі результати!
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Russia's invasion of Ukraine

Повідомлення Наталья »

Спортсмени реагують по різному, як і звичайні громадяни. Є багато варіантів.
Реалізація бану для всіх спортсменів від змагань, які вносяться до бази ЄФГ - також дієвий інструмент. Бан щонайменше на рік чи два, як за читерство було у корейців. Бан від змагань на території України пожиттєво для громадян РФ.
Наслідки - дистанціювання від токсичного впливу людей, на психіку яких постійно тисне ворожа для України ментальність. Дехто з цих людей, мабуть більшість, не винні. Але дистанціювання необхідне, для недопущення можливих подальших травмуючих взаємодій між спортсменами. Потрібна дистанція, особливо для дітей, матерів.
Пам'ятаю наше спілкування у Сібіу влітку 2014 року. У російських матусь з дітьми вже була картинка "русофобів і укробандерівців". Дивилась більш ранні соцмережі, це активно просували з приблизно 2008-2009 року. Але насправді ще з 1989-1991, у період розвалу СРСР. І не тільки по відношенню до українців. Балтія, Чечня, Грузія, Молдова, та інші колишні республіки СРСР також пройшли певні процеси. Дистанціювання допомагає.
Вкладення
Screenshot_2022-02-26-11-44-47-427_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2022-02-26-11-44-36-184_com.android.chrome.jpg
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Russia's invasion of Ukraine

Повідомлення Dmitriy »

Российская федерация го - иди нахуй!
Шановні керівники національних го-організацій які входять в склад ЄГФ!
Я, Яценко Дмитро (5 дан), президент Української Федерації Го (вже багато років) вимушений звернутись до вас з не приємним проханням.
Я граю в го з 1975 року, більше ніж 46 років. Для мене го це не тільки пристрасть, але й все моє життя. Я вважаю, що го це засіб розвитку особистості та об'єднання з іншими людьми не залежно від віку, статі, національності та інш. Я завжди висловлювався за прогрес і позитив, та діяв в цьому руслі.
Боротьба за дошкою - дружба поза нею!
Але сьогодні все змінилось. В мене вдома війна! Не вмотивована агресія армії Російської Федерації! Моя логіка теж змінилась! Відповідальність за цю агресію несе кожен громадянин Росії.
Ми переможемо - це не підлягає сумніву! Неможливо здолати прагнення свободи та незалежності цілого народу за допомогою зброї окупантів! Ми все одно переможемо! Але це не тільки війна з нами, це війна з усім цивілізованим світом, з демократією та свободою! І я прошу вас допомоги в наближені цього часу. Допомогти разом з усім світом ізолювати Росію!:
--
1. Екстрено скликати мітинг ЄГФ.
2. Проголосувати за виключення зі складу ЄГФ Федерації го Росії. Проголосувати без обговорення, терміну дії рішення та роз'яснень чому!
Маю надії що таке рішення буде сприяти зміні ситуації в самій Росії громадянами самої Росії, де до речі, в мене багато друзів!
Слава Україні!
------
Поставити свій підпис може кожен!
Хто хоче підписатись, пишіть Ім'я, Прізвище, дан/кю.
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Russia's invasion of Ukraine

Повідомлення Dmitriy »

Хто хоче підписатись, пишіть Ім'я, Прізвище, дан/кю.
Висилаю через годину.
Аватар користувача
Svitlachok
Advanced Member
Повідомлень: 251
З нами з: 10 серпня 2017, 16:47

Re: Russia's invasion of Ukraine

Повідомлення Svitlachok »

Кальмуцька Світлана та Овсієнко Андрій від імені неповнолітніх Овсієнка Всеволода та Овсієнка Тимофія
Аватар користувача
vizator
Advanced Member
Повідомлень: 86
З нами з: 18 березня 2013, 23:12

Re: Russia's invasion of Ukraine

Повідомлення vizator »

Ридзель Сергій, 5 дан
Аватар користувача
vizator
Advanced Member
Повідомлень: 86
З нами з: 18 березня 2013, 23:12

Re: Russia's invasion of Ukraine

Повідомлення vizator »

Пропоную поточнення: а також федерацію Го Беларусі.
Аватар користувача
vizator
Advanced Member
Повідомлень: 86
З нами з: 18 березня 2013, 23:12

Re: Russia's invasion of Ukraine

Повідомлення vizator »

kovpak1978
Новичок
Повідомлень: 3
З нами з: 23 травня 2017, 16:01

Re: Russia's invasion of Ukraine

Повідомлення kovpak1978 »

Стефанович Наталія та Стефанович Роман від імені неповнолітніх Стефанович Дмитро(2кю) та Стефановича Андрія(16кю)
Відповісти