Стратегія розвитку фізичної культури і спорту до 2028 р.

Если Вы не знаете, в какой раздел писать, то пишите сюда!
Аватара пользователя
Dmitriy
Президент УФГО
Сообщения: 1455
Зарегистрирован: 05 апр 2003, 11:23
Разряд: 5d
Откуда: Киев, Украина.

Стратегія розвитку фізичної культури і спорту до 2028 р.

Сообщение Dmitriy » 28 май 2020, 13:35

Нещодавно надійшов лист від Мінмолодьспорту з проханням опрацювати проект "Стратегія розвитку фізичної культури і спорту до 2028 р.", та надати свої пропозиції.
Буду вдячний за коментарі та пропозиції по суті.
Терміни обговорення проекту до 4 червня 2020 року.
Дякую за співпрацю.
merged22.pdf
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

Аватара пользователя
Наталья
Advanced Member
Сообщения: 1022
Зарегистрирован: 01 ноя 2011, 12:48

Re: Стратегія розвитку фізичної культури і спорту до 2028 р.

Сообщение Наталья » 28 май 2020, 20:21

Я можливо не побачила, але там всюди рухова активність. Тобто це фізичні види спорту, не інтелектуальні. Треба всюди дописати "інтелектуальні, і в частині Го, - з супроводом тренерів УФГО, психологів і педагогів". Щоб вписатись у Концепцію як вид спорту і як структура.

Аватара пользователя
Dmitriy
Президент УФГО
Сообщения: 1455
Зарегистрирован: 05 апр 2003, 11:23
Разряд: 5d
Откуда: Киев, Украина.

Re: Стратегія розвитку фізичної культури і спорту до 2028 р.

Сообщение Dmitriy » 29 май 2020, 14:15

Знайшов в фейсбуці:
Viktor Galaziuk,
(Изучал Олімпійський та професійний спорт в Львівський державний університет фізичної культури (ЛДУФК), Изучал Management в Харківська державна академія фізичної культури, специализация Лук.)
"А я його прочитав.
Документ під назвою СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ФІЗИЧНОЇ
КУЛЬТУРИ І СПОРТУ ДО 2028 РОКУ
Хоча, там і приводиться цитата нинішнього міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта, але враження таке, що цей документ без змін вже кілька років. Може трохи дати коригують і вкотре намагаються втілити одне й те саме!
Вірніше, втілення там практично немає. Є СТВОРИТИ, РОЗРОБИТИ, ПРОАНАЛІЗУВАТИ...
Немає зв'язку ФВ і С з медициною, з ФСТ "Динамо" і ЗСУ. Немає там і змін в роботі закладів освіти. Так і залишиться ситуація, коли школярі приходять на перший курс і вчаться віджиматись та присідати. Для студентів немає мотивації до занять, окрім загальних фраз на перших сторінках. Хоча зруйнувати студентський спорт виявилось надзвичайно просто - прийнявши Наказ МінОсвіти про скасування заліку з ФВ. А от як його відновлювати - байдуже. Навряд, #несидивставай можна вважати реальним засобом створення мотивації до ведення здорового способу життя і подальших спортивних перемог! Хоча, РЕГУЛЯРНА ФІЗИЧНА АКТИВНІСТЬ ВАЖЛИВІША ЗА БУДЬ-ЯКІ ОКРЕМІ ПРЕДМЕТИ!!!
Прикро, що навіть найпростіші "мотиваційні ролики" віднесені до другого етапу "втілення" стратегії. Хоча, це найпростіше і найдієвіше з усіх засобів зміни ситуації в українській сфері фізичного виховання та спорту! Якщо підходити до цього питання системно.
PS І поки нам пишуть чергову стратегію, Фонд Держмайна Україні радісно продав черговий спорткомплекс. У Харкові, майже в центрі міста, за смішні 1000грн. за кв.м. (4,3млн. за комплекс з басейну, великої ігрової зали, тренажерних залів, боксерської зали)...
PSS Зауваження та пропозиції до проєкту Стратегії пропонується направляти до 5 червня 2020 року на електронну адресу:analitikum@ukr.net, тел. (044) 289-02-87 Ачкасова Світлана Юріївна.
Хоча маю думку, що цю стратегію треба викидати і писати нову! Використовуючи "заміри", зроблені при минулій владі, бо вся "команда" залишилась майже без змін..."