Майстри спорту Школи інтелектуальних видів спорту РМПДМ

Питання розвитку Го у Рівному

Модератор: Небайдужий

Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Майстри спорту Школи інтелектуальних видів спорту РМПДМ

Повідомлення Небайдужий »

Маю чудову новину про те, що вихованець Школи інтелектуальних видів спорту Рівненського міського Палацу дітей та молоді Валерій Крушельницький отримав нове спортивне звання майстер спорту України міжнародного класу. Сьогодні в обласному управлінні видали відповідне посвідчення, затверджене в Мінмолодьспорті.

Від імені колективу Школи та від себе особисто поздоровляю Валерія Крушельницького з присвоєнням спортивного звання Майстер спорту України міжнародного класу!!!
607A3326-FF72-422F-9CB2-049D3D5F2D32.jpeg
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Майстри спорту Школи інтелектуальних видів спорту РМПДМ

Повідомлення Небайдужий »

Віхи історії рівненських майстрів:
19.05.2010 – присвоєно звання «Майстер спорту України» Качановському Артему
15.09.2010 – присвоєно звання «Майстер спорту України міжнародного класу» Качановському Артему
27.12.2010 – присвоєно звання «Майстер спорту України» Кравцю Андрію
16.02.2015 – присвоєно звання «Майстер спорту України» Жураковському Богдану
11.11.2015– присвоєно звання «Майстер спорту України міжнародного класу» Кравцю Андрію
25.05.2017 – присвоєно звання «Майстер спорту України» Лопатюку Костянтину
15.12.2017 – присвоєно звання «Майстер спорту України» Крушельницькому Валерію
24.01.2019 – присвоєно звання «Майстер спорту України» Михалюку Юрію
25.11.2022 – присвоєно звання «Майстер спорту України міжнародного класу» Крушельницькому Валерію
19.12.2023 – присвоєно звання «Майстер спорту України» Малко Олесі
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Svitlachok
Advanced Member
Повідомлень: 251
З нами з: 10 серпня 2017, 16:47

Re: Майстри спорту Школи інтелектуальних видів спорту РМПДМ

Повідомлення Svitlachok »

Вітаємо Валерія з новим досягненням!
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Майстри спорту Школи інтелектуальних видів спорту РМПДМ

Повідомлення Небайдужий »

Svitlachok писав: 07 квітня 2023, 12:10 Вітаємо Валерія з новим досягненням!
Дякуємо, що хоч одна людина на цьому форумі поздоровила Валерія з присвоєнням високого спортивного звання.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Майстри спорту Школи інтелектуальних видів спорту РМПДМ

Повідомлення Небайдужий »

Наказом Міністерства молоді та спорту України N 7627 від 19 грудня 2023 року учениці Школи інтелектуальних видів спорту Рівненського міського Палацу дітей та молоді Малко Олесі присвоєно спортивне звання майстер спорту України.
Вітаю з високим досягненням!
Це стало можливим завдяки наполегливості, старанності та працьовитості Олесі, якостям, притаманним людям цілеспрямованим, налаштованим на високі здобутки у своєму житті.
МОЛОДЕЦЬ ОЛЕСЯ!!!
Подальших успіхів у майбутньому!
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Svitlachok
Advanced Member
Повідомлень: 251
З нами з: 10 серпня 2017, 16:47

Re: Майстри спорту Школи інтелектуальних видів спорту РМПДМ

Повідомлення Svitlachok »

Наші вітання Олесі! Вражаючий результат! Олесині наполегливість та цілеспрамованість викликають моє щире захоплення.
Чи правильно я припускаю, що Олеся перша "жінка" в Україні, що здобула це звання - Майстрині спорту України?
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Майстри спорту Школи інтелектуальних видів спорту РМПДМ

Повідомлення Небайдужий »

Svitlachok писав: 24 січня 2024, 17:27 Чи правильно я припускаю, що Олеся перша "жінка" в Україні, що здобула це звання - Майстрині спорту України?
Можу достеменно стверджувати, що в Рівному Олеся точно є першою володаркою спортивного звання майстер спорту України жіночого роду.
Що ж до України, то у мене немає повної інформації про присвоєння спортивних звань в інших містах. Я особисто нікого не знаю, хто б із жінок в Україні виконав повні вимоги до присвоєння цього спортивного звання. Марія Захарченко здається це звання не отримувала, хоча і стала професіоналом. Когось іншого із жінок з таким високим рейтингом, що відповідає рівню майстра спорту в Україні, я не знаю. То ж за цими неповними даними виглядає так, що дійсно Олеся першою повноцінно отримала таке високе спортивне звання серед жінок.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
MammaGoChe
Advanced Member
Повідомлень: 149
З нами з: 05 січня 2018, 20:37

Re: Майстри спорту Школи інтелектуальних видів спорту РМПДМ

Повідомлення MammaGoChe »

Вітаємо Олесю💐 Щиро радіємо, пишаємося і зичимо подальших успіхів 🏆
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Майстри спорту Школи інтелектуальних видів спорту РМПДМ

Повідомлення Небайдужий »

Якось раніше не звернув уваги...
Олеся Малко стала НАЙМОЛОДШИМ майстром спорту України з Ґо (принаймні серед рівнян)!!!
(отримала звання в 15 років)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Svitlachok
Advanced Member
Повідомлень: 251
З нами з: 10 серпня 2017, 16:47

Re: Майстри спорту Школи інтелектуальних видів спорту РМПДМ

Повідомлення Svitlachok »

Володимире Олександровичу, можливо, ви не слідкуєте більше ні за ким серед українських ґо-гравців, крім рівнян. Тож для вашої довідки:
Всеволод отримав звання Майстра спорту України наказом від 08.07.2022, тобто на той момент йому було повних 13 років (а нормативи для отримання звання направду він виконав ще раніше, але не складалося з подачою усіх документів).

Олеся молодчина і велика трудяжка, але не варто через це, на мою думку, нівелювати досягнення інших спортсменів.
Відповісти