Один робочий день. КПДЮ.

Питання розвитку Го у Києві. Київська федерація Го, клуби Го
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 12:48

Один робочий день. КПДЮ.

Повідомлення Наталья »


У Київському Палаці Дітей та Юнацтва, якому вже виповнилось 85 років, наразі працюють близько 500 гуртків.
Палац є візитівкою дитячого розвитку Києва, Палац Дитинства, Палац для всіх. Тут можна розвивати творчі здібності, вправлятись в природничих науках, бути частиною творчих колективів, танцювати, співати, грати в оркестрах і ще багато чого.
Інколи люди, яким вже виповнилось 60 років, і які з теплом згадують дитинство у Палаці, розповідають, що так само, як і сучасні діти, мандрували гуртками з року в рік, шукаючи себе. А дехто одразу знаходив улюблену справу. Всі ми різні...
...
Творчість, науки, спорт і публічна взаємодія - ніби чотири пелюстки великої квітки, чотири напрями, за якими працюють викладачі і тренери Палацу, відповідно до їхнього покликання. З найменшого віку дитина може гармонійно розвиватись у стінах КПДЮ. Відповідно до її особистих потреб.
Юні спортсмени відвідують Спортивний відділ. Тут є 8 видів спорту. Го - один з них.
...
Вивчати новий вид спорту, ставати частиною нової різновікової команди, опановувати засади нових напружених і веселих взаємодій завжди цікаво. Коли до дітей долучаються дорослі, батьки, брати і сестри, дідусі і бабусі, або друзі з класу чи з інших гуртків, - спорт розвивається.
...
І, хоча не кожен робочий день є подібним на інші, загалом щоразу це відбувається схоже. Діти приходять впродовж дня. Інколи по одному, інколи хвилями, змінюючи один одного. Залежить від віку дитини і часу, коли закінчуються уроки в школі або заняття в дитсадочку. Вивчають основи взаємодії, перевіряють з тренером і групою пройдений матеріал, засвоюють новий і одразу ж грають. Гра Го - взаємодія, спорт, мистецтво - завжди є тим магнітом, який знову і знову кличе до себе діток і дорослих.
...
Перед змаганнями напруга зростає. Юні спортсмени намагаються вивчити більше прийомів, набути кращої форми. Щоб у двобоях з "незнайомцями" показати все, на що здатні. Відповідно, готуються і тренери, і рідні.
...
З року в рік, впродовж десятків років, кожного робочого "гошного" дня.
...
💗💗🇺🇦🇺🇦
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.