Кубок України з го 2019, обговорення

Відповісти
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення December »

Поясніть, бо у тому, що Ви пропонуєте зараз - комплексність, як раз, і відсутня.
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення December »

А щодо конкретно Олесі, а чи врахували ви у процесі хоча б участь Олесі у турнірах SEYGO? Навіть це вже може суттєво вплинути на її "рейтинг". (Без лапочок це рейтингом назвати не можна.)
Di
Админ
Повідомлень: 455
З нами з: 10 березня 2003, 22:20
Розряд: 6d
Контактна інформація:

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення Di »

December писав: 06 листопада 2019, 11:30 А щодо конкретно Олесі, а чи врахували ви у процесі хоча б участь Олесі у турнірах SEYGO?
Спасибо, учтем.
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення Dmitriy »

December писав: 06 листопада 2019, 11:28 Поясніть, бо у тому, що Ви пропонуєте зараз - комплексність, як раз, і відсутня.
Навпаки, якраз і присутня.
Пояснити я зможу, а чи захочете (зможете?) ви зрозуміти? Оце більш актуальне питання... "как не прискорбно" ...
Пояснень вже було достатньо. Було б бажання зрозуміти...((
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення December »

Dmitriy писав: 06 листопада 2019, 10:47 Повторюсь - комплексна відповідність. Можу ще й пояснити, що входить до поняття комплексності.
Дмитре Олесандровичу, це саме ви написали, публічно, ось і пояснюйте, теж, публічно та письмово, а не десь по підворітнях чи кулуарах та кожному своє.
Я можу повторитись - комплексність відсутня. Велика мета - є, а комплексність - ні. Це моя думка та враження виходячи з того безладу, який я особисто та багато інших людей спостерігають останні півтора року. Тож, поясніть, будь ласка, про комплексність.
Востаннє редагувалось 06 листопада 2019, 14:33 користувачем December, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення Dmitriy »

December писав: 06 листопада 2019, 14:03 Дмитре Олесандровичу, це саме ви написали, публічно, ось і пояснюйте, теж, публічно та письмово, а не десь по підворітнях чи кулуарах та кожному своє.
Я можу повторитись - компексність відсутня. Велика мета - є, а комплексність - ні. Це моя думка та враження виходячи з того безладу, який я особисто та багато інших людей спостерігають останні півтора року. Тож, поясніть, будь ласка, про комплексність.
Шановна, тримайте свої оцінки при собі. Підворотня, кулуари, безлад - це ваш рівень розуміння, але не наш!
Повторюю, рейтинг це комплексна відповідність силі гри, ставлення гравця до своєї підготовки. Рейтинг дає можливість встановити і оцінити зацікавленість гравця. На основі рейтингу формуються команди, звання, діяльність, пропозиції і т.д.
Рейтинг УФГо, це фундамент всієї організації.
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення December »

Конституція України, розділ другий
Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.

{Офіційне тлумачення положення частини другої статті 34 див. в Рішенні Конституційного Суду № 2-рп/2012 від 20.01.2012}

Здійснення цих прав може бути обмежене законом в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя.

{Офіційне тлумачення положення частини третьої статті 34 див. в Рішенні Конституційного Суду № 2-рп/2012 від 20.01.2012}
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення Dmitriy »

Я глибоко вражений.
Маю надію, що нам не відмовлено в тих самих правах, що і вам?
Питання риторичне, відповіді не потребує.
На цьому, мої висловлювання напевне, вже не мають сенсу.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення Наталья »

http://europeangodatabase.eu/EGD/Tourna ... y=T191102L
Згідно турнірної таблиці (принаймні, так виглядає з результатів), напевно, лише Іван Приходько грав з недостатньо високим рейтингом. І ще один гравець рівня Дана, який вкотре свідомо грає без обрахунку рейтингу, і де-факто послідовно його нарощує, виграючи всі підряд партії у наймолодших кю (не спортивно це, але це моя особиста думка).
Майже всі учасники Кубку (перша вісімка точно) зіграли в цьому році щонайменше у 5 змаганнях, у різних містах і країнах.
Не всі спортсмени мають/використовують можливість відвідувати сильні школи (вчителів) та грати регулярно, однак саме зараз видно, що рейтинг майже стовідсотково адекватний докладеним для його здобуття зусиллям спортсменів.
З турнірної таблиці також видно, що кількість учасників Кубку України зменшилась вдвічі. Кожен з певних причин. Всі ми дорослі люди, і кожен особисто за себе вирішує, у якому напрямку докладати зусиль. Будувати, як вчить Го. І радіти результатам конструктивної співпраці. Здається, непоганий варіант?)
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Кубок України з го 2019

Повідомлення Небайдужий »

Щось так тяжко рахуються рейтинги....
Може "рахувальник" кожну цифру вручну переносить у вигляді витесаних з каменя? Тоді треба буде ще довше чекати... Жаль... Оперативність завжди була в тренді раніше, а тепер уже тренди змінились і чекаємо тижнями, доки хтось натисне кілька кнопочок на вікні програми обрахунку рейтингу та скине результат у відповідну тему... Жаль... Кожна така дрібниця залишає свій негативний шлейф... а можна було його просто не продукувати і зробити все швидко...
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Відповісти