Попередня реєстрація на Чемпіонат України з ґо серед юніорів та юнаків 2019

Форум для предварительной регистрации на турниры
Відповісти
vikkis
Advanced Member
Повідомлень: 281
З нами з: 17 травня 2016, 10:14

Re: Попередня реєстрація на Чемпіонат України з ґо серед юніорів та юнаків 2019

Повідомлення vikkis »

U9
Петрик Данил
Савицький Август
Овсієнко Тимофій
Чернова Віра
Остапенко Надія
Кобзарь Глеб(Харків)
Кучер Дима(Харків)
Востаннє редагувалось 08 листопада 2019, 11:12 користувачем vikkis, всього редагувалось 1 раз.
vikkis
Advanced Member
Повідомлень: 281
З нами з: 17 травня 2016, 10:14

Re: Попередня реєстрація на Чемпіонат України з ґо серед юніорів та юнаків 2019

Повідомлення vikkis »

U16
Вовчок Ян
Пушня Юрий
Мілов Георгій
Приходько Іван
Петрашевський Данил
Придаткевич Петро (Тернопіль)
Востаннє редагувалось 06 листопада 2019, 14:14 користувачем vikkis, всього редагувалось 2 разів.
vikkis
Advanced Member
Повідомлень: 281
З нами з: 17 травня 2016, 10:14

Re: Попередня реєстрація на Чемпіонат України з ґо серед юніорів та юнаків 2019

Повідомлення vikkis »

U12
Овсієнко Всеволод
Щепанюк Олександр
Мельник Анна
Грабарчук Єва
Сівер Катерина
Коцюруба Софія
Завадський Іван
Науменко Роман
Власенко Олександра
Чернова Марія
Фенчак Анастасія
Забігайло Анна
Кушнерік Роман (Одеса)
Романова Софія
Сироватко Максим (17кю Харків)
Красівський Іван (Харків)
Востаннє редагувалось 06 листопада 2019, 13:32 користувачем vikkis, всього редагувалось 3 разів.
vikkis
Advanced Member
Повідомлень: 281
З нами з: 17 травня 2016, 10:14

Re: Попередня реєстрація на Чемпіонат України з ґо серед юніорів та юнаків 2019

Повідомлення vikkis »

U20
Ігнатенко Анастасія
Мінаєв Микита
Грачов Роман
Шередеко Георгій
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Попередня реєстрація на Чемпіонат України з ґо серед юніорів та юнаків 2019

Повідомлення Небайдужий »

Представники Рівненської області:

1) до 20 років:
* Малко Ярослав 2117? (немає обрахунку рейтингів після Кубку України);
* Реділа Ілона 1700 (експертна оцінка тренера (я, як тренер, вірю, що вона може грати на таку силу гри)) або, на вибір судді, рейтинг за принципом "клубний рейтинг мінус сто" 1634;
* Бережняк Максим 1600 (експертна оцінка тренера (я, як тренер, вірю, що він може грати на таку силу гри)) або, на вибір судді, рейтинг за принципом "клубний рейтинг мінус сто" 1566;
* Пелех Віталій 1900 (експертна оцінка тренера (я, як тренер, вірю, що він може грати на таку силу гри)) або, на вибір судді, офіційний рейтинг УФҐо1843;

2) до 16 років:
* Крушельницька Поліна 1900 (експертна оцінка тренера (я, як тренер, вірю, що вона може грати на таку силу гри)) або, на вибір судді, рейтинг за принципом "клубний рейтинг мінус сто" 1826;
* Демидов Мирослав 1200 (експертна оцінка тренера (я, як тренер, вірю, що він може грати на таку силу гри)) або, на вибір судді, рейтинг за принципом "клубний рейтинг мінус сто" 1181;
* Семещук Андрій 1100 (експертна оцінка тренера (я, як тренер, вірю, що він може грати на таку силу гри)) або, на вибір судді, офіційний рейтинг УФҐо1078;

3) до 12 років:
* Малко Олеся 2000 (експертна оцінка тренера (я, як тренер, вірю, що вона може грати на таку силу гри)) або, на вибір судді, неофіційний рейтинг за принципом "клубний рейтинг мінус сто" 1959 без врахування результатів за Кубок України;
* Стефанович Дмитро 1800 (експертна оцінка тренера (я, як тренер, вірю, що він може грати на таку силу гри)) або, на вибір судді, рейтинг за принципом "клубний рейтинг мінус сто" 1733;
* Онищук Богуслав 1400 (експертна оцінка тренера (я, як тренер, вірю, що він може грати на таку силу гри)) або, на вибір судді, рейтинг за принципом "клубний рейтинг мінус сто" 1309;
* Дороніна Марина 900 (експертна оцінка тренера (я, як тренер, вірю, що вона може грати на таку силу гри)) або, на вибір судді, рейтинг за принципом "клубний рейтинг мінус сто" 893.

Я завжди вірю в те, що мої учні можуть грати краще і сильніше, аніж той рівень, на який вказують цифри рейтингів. :)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Відповісти