Реєстрація осередків федерації

Конференції, президії, рішення, обговорення, пропозиції та ін.
Відповісти
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Реєстрація осередків федерації

Повідомлення Небайдужий »

В реєстрі громадських об'єднань уже тривалий період є лише один осередок федерації: http://rgo.informjust.ua/home/refunionc ... QhlgRETA==
Реєстрація осередків відкриває перед ними додаткові можливості у взаємовідносинах з державними органами влади на місцях в тому числі і у фінансовій сфері. Невже керівництво всеукраїнської громадської організації не зацікавлене в тому, щоб розвивались її осередки і отримували якесь фінансування від місцевих органів влади? А якщо зацікавлені, то чому не проводиться робота по реєстрації осередків?
Я особисто черговий раз направив пану Яценко Д.О. документи для реєстрації Рівненського осередку ще в листопаді. І що? І де? І ніяк?
Почався новий фінансовий рік. Можна було би опиратись на якусь фінансову підтримку від місцевих органів влади. Приклад такої можливої підтримки вони показали нам в 2018 році в якості жесту доброї волі позапланово (профінансували участь членів збірної Рівненської області з Ґо у всеукраїнських змаганнях в листопаді). Але регулярно так тривати не може, бо юридично ми не існуємо, так як керівництво федерації не подбало про реєстрацію осередків. Як при цьому на нас можуть планувати якісь кошти? Це так нам сприяє керівництво всеукраїнської федерації? Чи це керівництво зацікавлене лише у своїх амбіціях і проектах, а на місцях нехай сидять в "зародковому" стані і не висовуються? Дивна позиція...
Реєстрація осередків - це не рутинна формальність, а реальне розширення їхніх можливостей, в тому числі і фінансових, що буде сприяти їхньому розвитку. Федерація має складатись з цілого ряду осередків, що розвиваються, а не лише із невеличкої купки функціонерів, самозакоханих у своїх проектах... Саме осередки в областях мають бути "фундаментом" і "будівлею" федерації, а функціонери повинні подбати, щоб, ця "будівля" була зручною і комфортною для всіх та наповнили її реальним життям, направленим на розвиток. А наразі складається таке враження, що керівництво федерації вважає, що реєструвати можна лише ті осередки, які лояльні до цього керівництва (а таких можливо і немає...), а не за принципом: є осередок - є реєстрація (незалежно від симпатій чи антипатій, які складаються між керівниками осередків та керівництвом всеукраїнської федерації). У мене таке враження, що, якби були якісь "притомні" приводи, то керівництво федерації взагалі і той єдиний осередок ліквідувало би...
Жаль, що робота з реєстрації осередків фактично зведена до нуля, бо це аж ніяк не сприяє розвитку на місцях...

PS: Напевне пан Яценко бачить федерацію не у вигляді демократичної громадської організації, а у вигляді "бізнес-проекту", направленого на реалізацію його власних амбіційних проектів і всі ресурси та всі любителі нашого виду спорту мають слугувати лише інструментами і помічниками для реалізації його "величних проектів". Схоже, що всі, хто в цю концепцію не вкладаються, вносяться до списку небажаних людей з усіма відповідними наслідками (хоча це лише моє таке враження).
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
alider
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 28 липня 2009, 08:18

Re: Реєстрація осередків федерації

Повідомлення alider »

"...И две тысячи лет - война, война без особых причин.
Война - дело молодых, лекарство против морщин..."

(В. Цой "Звезда по имени Солнце")

Я майже 10 років як познайомився з грою Го і 10 років спостерігаю "війни". Конфліктуючі сторони змінюються, а війни тривають.

Це був відступ. А тепер по суті.

1. У 2018 році було перенесено ряд ключових турнірів для федерації з метою поширення гри Го в регіонах, залучення нових гравців.
Чи дало це позитивний результат? Сумнівно.
Чи було проаналізовано, зроблені відповідні висновки? Ні. Навпаки, пан Яценко Д.О. продовжує дану практику, переносячи парний чемпіонат на конгрес в Кременці.

2. А чи є в Рівному осередок, який потрібно реєструвати? Принаймі мені про це невідомо.
Хто члени осередку? Коли відбувались збори? Де можна подивитись інформацію у відкритому доступі?

3. На Кубку України, який проходив в м. Рівне, Дмитро Олександрович запропонував створити такий осередок Михалюку В., Крушельницькій Л. і мені.
Ми відмовились. Натомість Василь Михалюк запропонував виступити посередником у зустрічі пана Яценюка Д.О. з паном Качановським В.О.
Наскільки мені відомо, Володимир Олександрович відмовився.

Війна діло молодих, а у нас вже є зморшки. Досить воювати.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Реєстрація осередків федерації

Повідомлення Небайдужий »

alider писав: 01 лютого 2019, 16:03
2. А чи є в Рівному осередок, який потрібно реєструвати? Принаймі мені про це невідомо.
Хто члени осередку? Коли відбувались збори? Де можна подивитись інформацію у відкритому доступі?
Ну, немає осередку - значить немає... Можливо пан Реділа вважає, що я зобов'язаний тут бути і "жнєцом і на дудє дудєцом"? Можна, пане Реділа, я все зроблю, оформлю, і на блюдці Вам подам все це в теці з бархатними обкладинками?
Немає осередку - значить і не буде ніякого фінансування... Хочете фінансування для своїх дітей, то візьміть і заплатіть членські внески в федерацію з правом голосу та зберіть збори... Там на цих зборах проведіть вибори керівника, оформіть все протоколами, потім оформіть документи, необхідні для реєстрації осередку... Не забудьте усе це викласти у відкритому доступі. І нехай той керівник ходить і вибиває фінансування та проводить змагання. А я буду подавати тому керівнику лише списки тих своїх учнів, на кого треба оформити клопотання про присвоєння спортивних розрядів і нехай він ходить по кабінетах та робить усю рутинну роботу, пов'язану з відносинами з місцевими органами влади, планує, організовує, проводить, оформляє і т.д. і т.п..... А я займу вашу позицію: спостерігача на дивані; та лише буду задавати періодично запитання: а де?... а коли?... а де можна подивитись у відкритому доступі?... . Мені вистачає клопотів зі шкільними справами і заняттями.
Тільки ж не забувайте, що на збори треба збирати членів федерації, а не будь-кого з вулиці. У вас є список членів федерації, які реально проживають в Рівному? Немає? Тоді складіть список і спробуйте провести ці збори... А я, так і бути, поспостерігаю за цим процесом, можливо навіть відвідаю організовані Вами збори... Удачі Вам на цій ниві!!!
До речі, а Ви самі є членом федерації?

Вибачаюсь перед усіма, що дарма підняв питання про реєстрацію осередку, бо, як виявилось, рівненського осередку немає і мабуть буде він створений не в дуже близькій перспективі. А раз немає осередку, то й реєструвати немає що. :) Тут пан Реділа повністю правий.
Я ж, по простоті душевній, думав, що, якщо у нас дорослі ніяк не проявляють активності і навіть не спішать підтверджувати внесками своє членство в федерації, то я, як свідомий керівник, маю взяти на себе роботу і відповідальність, та подати хоча б самого себе особисто в якості керівника, щоб хоч якось вибити фінансування для учнів. А виявляється, що я дарма так подумав, виявляється - я тепер самозванець... Ну, значить будемо чекати створення осередку. Може хтось прийде та організує, якщо буде кому і з кого організовувати...
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
alider
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 28 липня 2009, 08:18

Re: Реєстрація осередків федерації

Повідомлення alider »

Тепер Володимир Олександрович буде воювати проти мене.. :( :P
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Реєстрація осередків федерації

Повідомлення Небайдужий »

alider писав: 02 лютого 2019, 07:11 Тепер Володимир Олександрович буде воювати проти мене.. :( :P
А навіщо? Ви самі проти себе воюєте.
Люди часто повинні робити якийсь вибір. Мій вибір був таким: завдяки запису в реєстрі про осередок в Рівненській області добитись регулярної планової фінансової підтримки від місцевої влади. І це треба не для мене, а для учнів, бо мені, при потребі, допоможе мій роботодавець (РМ ПДМ), а учням він не може так допомагати. Ви ж нівелювали цю мою ідею до нуля, поставивши під сумнів сам осередок в Рівненській області... Це уже Ваш вибір, маєте на це повне право...
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
alider
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 28 липня 2009, 08:18

Re: Реєстрація осередків федерації

Повідомлення alider »

У Вас, Володимире Олександровичу, благородні наміри, а ось методи, м’яко кажучи, не дуже.
На словах декларуєте справедливість і чесність, а на ділі..
І року не пройшло, як Ви вимагали протокол Президії про перенос дитячого чемпіонату, викликало обурення, що Президія відмовчується та ігнорує запити.
І таке ж обурення викликало у Вас, коли я запитав про збори. Якась подвійна мораль…

Змоделюємо ситуацію.
Вам відомо, що щоб отримати фінансування від місцевих органів влади необхідно створити осередок. Ви, маючи таку інформацію, іще в жовтні 2018р. збираєте зацікавлених осіб, гравців, батьків і т.д., пояснюєте для чого і чому це потрібно. Дехто погоджується, дехто ні. Я б наприклад для такої цілі навіть став би членом УФГо. Впевнений майже на 100 відсотків, Вас обрали б головою осередку на безальтернативній основі. Все чесно і лeгітимно.
А ми б на Кубку України володіли повністю інформацією з цього питання і самі наполягали б на Яценко Д. О., щоб він пришвидшив процес реєстрації Рівненського осередку.
Всі задоволені, всі щасливі.

Так, я не є членом УФГо уже декілька років. Це моя позиція на відношення до мене і моїх запитів, коли я ще був членом УФГо. Керівництво не вважає за потрібне відповідати на поставлені питання, такі як: викладення у відкритому доступі Статуту УФГо, Положення про членські внески, про суддівську і апеляційну комісії, не надає фінансових звітів та багато іншого. Всього не пригадаєш одразу.
Але тільки це зміниться, я стану членом УФГо. Це не заважає мені у вільний час грати в Го і любити Го. :)
Відповісти