2-й Український Го Конгрес 06.07-14.07. 2019 Кременець, обговорення

Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

2-й Український Го Конгрес 06.07-14.07. 2019 Кременець, обговорення

Повідомлення Vassko »

Vassko писав: 30 грудня 2018, 00:21 Хорошо придумал и хорошо всё объяснил, Дмитрий Александрович! Продолжай в том же духе, пожалуйста! :)

Админ: Предупреждение.
Администрация форума УФГо повторно обращает внимание пользователя Vassko, на не допустимость деструктивной направленности высказываний в постах и комментариях. Тональности, претензии и содержание контента в большинстве случаев наносят ощутимый вред не только руководству УФГо, но и организации в целом. Просьба направить высказывания в созидательное русло.
Уважаемая администрация!
Я хотел бы понимать в чём моя вина, чтобы не повторять свои ошибки в будущем. Повторно прошу разъяснить мне за что конкретно было это конкретное предупреждение и какие правила форума были нарушены. Я ни в коей мере не обсуждаю сейчас действия администрации форума, а всего лишь прошу разъяснений. Я действительно не понимаю в чём деструктивность моего этого высказывания. Не вижу также в своем посте никаких претензий, деструктива и ощутимого вреда руководству УФГо и организации в целом. Заранее большое спасибо!

Админ: Предупреждение. нарушение правил форума П.3.3 и П.4.3.
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: 2-й Український Го Конгрес 06.07-14.07. 2019 Кременець

Повідомлення December »

Шановні організатори 2-го Українського Ґо Конгресу, шановні керівники УФГО!
Особисто я, хоч і не дуже погоджуюсь із рішенням про перенесення Парного чемпіонату України до м. Кременець, проте я його розумію, розумію і мотивацію, проте є одне величезне "але": якщо ви переносите ПЧУ на нове місце і у нові терміни Ви зобов'язані забезпечити належні умови для того, щоб спортсмени могли показати гарні результати та відпочивати належним чином!
Адже ви плануєте провести не просто якийсь фановий парний турнір, а саме чемпіонат країни!

На даний момент, заявлений розклад турів для парного та основного турнірів не відповідає таким умовам. Поки є ще вдосталь часу до початку змагання, будь-ласка, прорахуйте уважніше таймінг та складіть нормальний розклад турів для парного чемпіонату. (Можливо, для цього доведеться робити його у три дні, або ставити три тури на запланований під екскурсії день.) Адже регламент має надавати не менше однієї години основного часу для кожної пари та бьойомі не менше, ніж 30 секунд на хід (а краще - більше, адже на ПЧУ традиційно застосовується канадський овертайм, а не класичне японське бьойомі, який дає можливість перерозподіляти час між більш сильним та більш слабким учасниками пари).
Більше того, якщо подивитись склад учасників минулорічного, як власне ПЧУ, так і парного турніру під час УҐК, ми бачимо, що вагома частина - діти молодше 12 років, підлітки до 16 років і т.п. За наведеними у першому повідомленні теми розкладом, початок туру о 21:00 і при дотриманні умов саме спортивного змагання, означає завершення туру незадовго до півночі, можливо, о 23:00-23:30! Вибачте, але це порушення усіх рекомендацій та стандартизованих норм МОЗу, МОНу, ВООЗу, тощо, для вкладання до сну для таких малих дітей, та, навіть, і для підлітків. А нормальний нічний сон - це запорука кращого стану їх здоров'я впродовж усього подальшого життя, а крім того, нормального настрою, нормальної роботи мозкових функцій, наявності фізичних сил у короткотерміновій перспективі.

Будь-ласка, відкорегуйте розклад турів для Парного чемпіонату України належним чином: робіть три дні, або ставте на запланований вихідний, або ще як. Час ще є, тож, обмірковуйте та дійте!
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: 2-й Український Го Конгрес 06.07-14.07. 2019 Кременець

Повідомлення Dmitriy »

December писав: 07 січня 2019, 15:47 Шановні організатори 2-го Українського Ґо Конгресу, шановні керівники УФГО!
Особисто я, хоч і не дуже погоджуюсь із рішенням про перенесення Парного чемпіонату України до м. Кременець, проте я його розумію, розумію і мотивацію, проте є одне величезне "але": якщо ви переносите ПЧУ на нове місце і у нові терміни Ви зобов'язані забезпечити належні умови для того, щоб спортсмени могли показати гарні результати та відпочивати належним чином!
Адже ви плануєте провести не просто якийсь фановий парний турнір, а саме чемпіонат країни!

На даний момент, заявлений розклад турів для парного та основного турнірів не відповідає таким умовам. Поки є ще вдосталь часу до початку змагання, будь-ласка, прорахуйте уважніше таймінг та складіть нормальний розклад турів для парного чемпіонату. (Можливо, для цього доведеться робити його у три дні, або ставити три тури на запланований під екскурсії день.) Адже регламент має надавати не менше однієї години основного часу для кожної пари та бьойомі не менше, ніж 30 секунд на хід (а краще - більше, адже на ПЧУ традиційно застосовується канадський овертайм, а не класичне японське бьойомі, який дає можливість перерозподіляти час між більш сильним та більш слабким учасниками пари).
Більше того, якщо подивитись склад учасників минулорічного, як власне ПЧУ, так і парного турніру під час УҐК, ми бачимо, що вагома частина - діти молодше 12 років, підлітки до 16 років і т.п. За наведеними у першому повідомленні теми розкладом, початок туру о 21:00 і при дотриманні умов саме спортивного змагання, означає завершення туру незадовго до півночі, можливо, о 23:00-23:30! Вибачте, але це порушення усіх рекомендацій та стандартизованих норм МОЗу, МОНу, ВООЗу, тощо, для вкладання до сну для таких малих дітей, та, навіть, і для підлітків. А нормальний нічний сон - це запорука кращого стану їх здоров'я впродовж усього подальшого життя, а крім того, нормального настрою, нормальної роботи мозкових функцій, наявності фізичних сил у короткотерміновій перспективі.

Будь-ласка, відкорегуйте розклад турів для Парного чемпіонату України належним чином: робіть три дні, або ставте на запланований вихідний, або ще як. Час ще є, тож, обмірковуйте та дійте!
Громадянка Кротович, не треба волати як навіжена, тут не глухі. І свої поради тримайте при собі. Краще займіться своїм вихованням, ніж щось радити коли вас не питають. Що стосується турніру, то ми проведемо його без вашої допомоги і найкращим чином.

Админ: Предупреждение. нарушение правил форума П.2.1.
patpanda
Пользователь
Повідомлень: 20
З нами з: 12 серпня 2015, 09:51
Розряд: 7k

Re: 2-й Український Го Конгрес 06.07-14.07. 2019 Кременець

Повідомлення patpanda »

Мені здаєтся форум створений для дискусій та обговорень, чи думка пані Кротович порушує правила форума?
Якщо пану президенту не цікава думка оточуючих то може закриємо можилвість писати коментарі?
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: 2-й Український Го Конгрес 06.07-14.07. 2019 Кременець

Повідомлення unnamed »

Очень жаль, Дмитрий Александрович, что вы по какой-то причине решили отказаться принимать помощь, которую принимали несколько лет до этого.
Что ж, надеюсь у вас получится лучше, чем до этого получалось с нами.
Продолжаю надеяться, что всё-таки наступит момент, когда вы поменяете своё мнение и го-сообщество снова сможет объединиться.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: 2-й Український Го Конгрес 06.07-14.07. 2019 Кременець

Повідомлення Vassko »

Dmitriy писав: 07 січня 2019, 17:52
Громадянка Кротович, не треба волати як навіжена, тут не глухі. І свої поради тримайте при собі. Краще займіться своїм вихованням, ніж щось радити коли вас не питають. Що стосується турніру, то ми проведемо його без вашої допомоги і найкращим чином.
Абсолютно с Вами согласен, Дмитрий Александрович! Думаю, что руководство УФГо не нуждается ни в чьих указаниях, никогда не ошибается и всё делает правильно! :D
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: 2-й Український Го Конгрес 06.07-14.07. 2019 Кременець

Повідомлення December »

Дмитре Олександровичу!
1) Жодних волань.
2) Таким регламентом Ви пригнічуєте права спортсменів, шанувальників як ґо в цілому, так і парного ґо. І у такому випадку це буде не ЧЕМПІОНАТ, а просто якийсь фестиваль. Для фестивалю і такий регламент підійде, а для чемпіонату - вибачте, ні. Вживайте заходи. Час є. Те, що особисто Ви неодноразово висловлювали публічно своє принизливе ставлення до парного ґо, як: "це не ґо, це не спорт, мене це не обходить", - то Ваша власна думка, і як людина, Ви цілком маєте на неї право, але, як Президент УФГО - не маєте. Натомість, зобов'язані забезпечити належні та комфортні умови усім учасникам чемпіонату України, будь-якого його підвиду. Вам вказали на очевидний недолік, причому не особисто Вам, а колегії організаторів. Ви ж, перейшли на особистості, то хто волає?
Востаннє редагувалось 07 січня 2019, 21:58 користувачем December, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: 2-й Український Го Конгрес 06.07-14.07. 2019 Кременець, обговорення

Повідомлення Наталья »

Сьогодні свято Різдва. Не можна сваритись.
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: 2-й Український Го Конгрес 06.07-14.07. 2019 Кременець, обговорення

Повідомлення Артем »

Я думаю не варто так перебільшувати з цією ситуацією.

З вашого дозволу побуду на хвилинку перекладачем з української на українську.

1. Юлія просто хотіла сказати, що потрібно правильно спланувати проведення парного чемпіонату України, і оголосити про розклад та умови проведення заздалегідь.

2. Дмитро Олексландрович втомлений паралельною роботою для федерації та для майбутнього Європейського Го-конгресу, і мав на увазі, що поки що цей розклад парного лише "для галочки", у мабутньому все буде завчасно сплановано та проведено найкращим чином, Го-спільноту буде вчасно проінформовано.

Тому тут пропоную з розумінням поставитися, і утриматися від подальших емоційних дописів.
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: 2-й Український Го Конгрес 06.07-14.07. 2019 Кременець, обговорення

Повідомлення December »

Артеме, дякую за роз'яснення. Щодо моєї позиції ти абсолютно правий. Я й написала не для того, щоб з кимось сваритись, а для того, щоб організатори внесли корективи у розклад, навіть навела кілька потенційних варіантів. Бо на те саме зауваження від Світлани Тарасенко, ніхто не зреагував жодним чином.
Відповісти