Емблема Школи інтелектуальних видів спорту

Питання розвитку Го у Рівному

Модератор: Небайдужий

Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Емблема Школи інтелектуальних видів спорту

Повідомлення Небайдужий »

Зараз проводиться робота над створенням емблеми Школи інтелектуальних видів спорту Рівненського міського Палацу дітей та молоді. Хочеться почути від незаангажованих людей думки з приводу проектів емблеми.
Прошу шановне панство допомогти визначитись з найкращими варіантами та висловити конструктивну критику, щоб продовжити над ними роботу або уже остаточно прийняти. Я, звичайно, міг би самостійно вибрати варіант і врешті-решт так воно і буде. Але хотілось би врахувати погляди різних людей, бо можливо я на щось не звертаю увагу чи щось не так бачу, як інші. :)
І так, ось стартові варіанти:
1

2

3

4

5

6

зображення видалені
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
komi
Advanced Member
Повідомлень: 158
З нами з: 15 лютого 2005, 20:54

Re: Емблема Школи інтелектуальних видів спорту

Повідомлення komi »

Больше всего понравился вариант № 6.
Что касается критики, я уже обращал внимание на вид иероглифа, который (вид) используется в других эмблемах. Мне кажется хорошо иметь "свое", не такое как у других написание иероглифа.
Предлагаю также рассмотреть изображение места с шахматными фигурами в таком контексте.
Три уровня - ступени. На переднем плане - контуры шашек, на втором уровне - фигуры шахмат, и третий уровень - уже имеющаяся доска го. Доску можно подвинуть чуть вглубь.
Но если останется как есть, тоже будет хорошо.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Емблема Школи інтелектуальних видів спорту

Повідомлення Небайдужий »

komi писав:Что касается критики, я уже обращал внимание на вид иероглифа, который (вид) используется в других эмблемах. Мне кажется хорошо иметь "свое", не такое как у других написание иероглифа.
Та я би й не проти використати якийсь інший гарний варіант ієрогліфа, але де ж його взяти... Сам я не вмію писати японські ієрогліфи а про їхні шрифти й взагалі поняття не маю. :) А ієрогліф "І-Ґо" я вважаю за доцільне використати, так як це провідна гра нашої школи. Та, власне, він в деякій мірі грає роль такої дрібниці, яка привертає увагу людей, які ще не знають про Ґо і вперше бачать цей ієрогліф. Адже все інше на емблемі не викликає запитань, а ієрогліф заставляє задуматись: "а що ж це таке, екзотичне?"... А якщо хоч щось привертаю увагу людей, то це вже дуже добре. :)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Емблема Школи інтелектуальних видів спорту

Повідомлення unnamed »

Мне кажется проблема не в иероглифе, а в обилии мелких деталей и градиентиков.
Представьте будет выглядеть эта эмблема напечатанная на черно-белом лазернике, например. Или вышитая на шевроне.
И этой проблемой страдают все предложенные варианты.
Попробуйте может как-то упростить персонажей.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Емблема Школи інтелектуальних видів спорту

Повідомлення Небайдужий »

unnamed писав: Представьте будет выглядеть эта эмблема напечатанная на черно-белом лазернике, например. Или вышитая на шевроне.
Поки що мова йде про створення повноцінної ЕМБЛЕМИ а не ЛОГОТИПУ. Емблема чим красивіша, тим краще. Інша справа логотип. В логотипі потрібен мінімалізм і максимальна простота. До логотипу ми ще не дійшли. Для початку потрібна нормальна гарна емблема, яку можна використати на банерах, на якихось рекламних речах. Її зовсім не обов'язково використовувати в вишитому вигляді. Вишити потім можна буде спрощений варіант (логотип).
А от уже за мотивами прийнятої емблеми можна буде думати і над спрощеним варіантом в якості логотипу для чорно-білого друку чи ще для якихось таких речей. В логотипі дійсно всі дрібниці треба буде ліквідувати або максимально спростити.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
komi
Advanced Member
Повідомлень: 158
З нами з: 15 лютого 2005, 20:54

Re: Емблема Школи інтелектуальних видів спорту

Повідомлення komi »

Небайдужий писав: ... ієрогліф "І-Ґо" я вважаю за доцільне використати, так як це провідна гра нашої школи. Та, власне, він в деякій мірі грає роль такої дрібниці, яка привертає увагу людей, які ще не знають про Ґо і вперше бачать цей ієрогліф. Адже все інше на емблемі не викликає запитань, а ієрогліф заставляє задуматись: "а що ж це таке, екзотичне?"...
Полностью согласен.
А "свой" иероглиф нужно поискать в японских журналах. Вот у себя в архивах кое-что нашел. Понравиться - пользуйтесь.
Вкладення
IEROGLIF.ZIP
(2.72 Кіб) Завантажено 478 разів
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Емблема Школи інтелектуальних видів спорту

Повідомлення Небайдужий »

komi писав: А "свой" иероглиф нужно поискать в японских журналах. Вот у себя в архивах кое-что нашел. Понравиться - пользуйтесь.
Файно сказано... Але у мене якось так з японським журналами не склалось. Ну не читаю я японські журнали, бо не володію японською мовою, і тому їх у мене немає. Ну, а той варіант, який Ви прикріпили, явно програє, з художньої точки зору, тому варіанту, який у нас використовується.

Знаєте, наша розмова на тему "свого" ієрогліфу нагадує абсолютно безперспективну розмову про те, що мов не користуйтесь буквою "А" зі шрифту "Times New Roman", бо нею в такому варіанті користується багато інших людей...
Ну і що, що буквою "А" в цьому шрифті користуються інші люди?
Аналогічно: ну і що, що ієрогліфом "І-го" в такому варіанті користуються інші люди?
Хіба для створення будь-якої емблеми обов'язково видумувати якийсь оригінальний свій шрифт, якого ні у кого немає? Більшість емблем в світі створені з використанням стандартних шрифтів... І від цього вони аніскілечки не програють.

Не ображайтесь. В будь-якому випадку я вдячний всім за участь в обговоренні проекту нашої шкільної емблеми. :)
Завжди радий, коли люди охоче діляться своїми думками, своїм баченням тих тем, які є на нашому форумі. Чим більше різних думок і різних поглядів на справу, тим легше прийняти найбільш зважене рішення з того чи іншого приводу. Невисловлена думка не може бути почутою, чи прочитаною, і не може бути врахована на майбутнє. Інша справа з думками, які висловлені. Їх можна врахувати, а можна і не врахувати. Але вони уже враховуються хоча би тим, що їх почули, чи прочитали, і порівняли з іншими позиціями. У них, принаймні, був шанс бути врахованими.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
komi
Advanced Member
Повідомлень: 158
З нами з: 15 лютого 2005, 20:54

Re: Емблема Школи інтелектуальних видів спорту

Повідомлення komi »

Небайдужий писав: Знаєте, наша розмова на тему "свого" ієрогліфу нагадує абсолютно безперспективну розмову про те, що мов не користуйтесь буквою "А" зі шрифту "Times New Roman", бо нею в такому варіанті користується багато інших людей...
Какое-то не корректное сравнение. Создавая что-то, каждый автор претендует на оригинальность своего произведения. Ну да ладно.
И я не писал бы Вам ответ, не появись желание посмотреть какой шрифт использован в названии. И случайно обнаружил ошибку - "ШЛОЛА"
А так все нормально.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Емблема Школи інтелектуальних видів спорту

Повідомлення Небайдужий »

komi писав:. И случайно обнаружил ошибку - "ШЛОЛА"
Дякую :) Чесно кажучи, зовсім не звернув уваги на граматичні помилки. Дивився лише на комплекс, як це все виглядає разом. Напевне наша художниця допустила її механічно. Я підкажу їй, щоб виправила. Дякую за уважність.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
komi
Advanced Member
Повідомлень: 158
З нами з: 15 лютого 2005, 20:54

Re: Емблема Школи інтелектуальних видів спорту

Повідомлення komi »

Будь ласка!
Відповісти