Оплата членства в ЕГФ и МГФ

Конференції, президії, рішення, обговорення, пропозиції та ін.
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Оплата членства в ЕГФ и МГФ

Повідомлення liver »

December писав:Валерію, а чому Ви вирішили, що це стосується тільки України? Правила єдині для всіх. Іноді роблять виключення, проте не можна ж увесь час бути "виключенням з правил", тоді це теж перетворюється на своєрідне правило.
Я нічого в цьому питанні не вирішую. Спросив стосовно сплати внесків від УФГО, тому що я членом УФГО та це безпосередньо мене та інших одеситів стосується.
За наявною у мене інформацією на 1 січня 2013 року сплата у ЄГФ та МГФ від України складали 100EUR та 100USD відповідно. Тому і спитав.
Безумовно, правила повинні бути єдині для всіх країн.
Тепер порахуємо.

Курс USD на сьогодні 26.3, EUR - 28.7 . Допустимо, що сплатити потрібно 200EUR та 300USD.

200*28.7+300*26.3 = 13630 грн.

У 2014 році у обрахованих в ЄГФ турнірах прийяло участь 230 гравців. Всього рядків у всіх турнірах України, що обраховувались у ЄГФ - 614.
Якщо кожен у турнирі заплатить по 20 грн. за обрахунок в ЄГФ, то вийде 12280 грн.

Не вистачає 1350 грн.

Якщо прийняти до уваги, що членство в ЄГФ - це не тільки обрахунок в ЄГД, а й витрати на проведення заходів від ЄГФ, то залишок можна сплатити за рахунок інших надходжень.

Це якщо всі операції робити у готівці і возити кешем до Європи та Японії внески.
Якщо згадати, що у УФГО є рахунок у банку і курси покупки валют на міжбанку інші, то картина інша. Наприклад, вчора пік покупки USD був на рівні 23.4, EUR - 25.4, то потрібно вже 12100 грн.
Виходить залишок 180 грн. Цієї суми вистачить на банківські послуги.
Безумовно, в Україні зараз складне фінансове становище та гривня дуже слабка. Тому курс може стрибати. Повинен бути резерв коштів на погашення валютних різниць.
Повертаюсь до вищенаведеного твердження: членство в ЄГФ - це не тільки обрахунок в ЄГД, а й витрати на проведення заходів від ЄГФ, то залишок можна сплатити за рахунок інших надходжень.

Крапка.
Востаннє редагувалось 25 березня 2015, 09:38 користувачем liver, всього редагувалось 1 раз.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Оплата членства в ЕГФ и МГФ

Повідомлення Vassko »

[quote="liver" за захунок інших надходжень.

[/quote]
Мне тоже понравилось это выражение. Я вам так скажу: те люди, которые управляют финансовыми потоками в нащей федерации, аж ни разу не стремятся делиться информацией. Всё банально игнорируется. И как вы правильно сказали, на "цьому крапка". :D
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Оплата членства в ЕГФ и МГФ

Повідомлення liver »

*захунок - виправив
nashsir
Advanced Member
Повідомлень: 223
З нами з: 10 квітня 2013, 23:48

Re: Оплата членства в ЕГФ и МГФ

Повідомлення nashsir »

Небайдужий писав:Якийсь збочений варіант справедливості від "нашсіра"...
Виходить, що величина оплати буде залежати від кількості всіх гравців, які потрапили в базу даних, а платити мають лише кілька найсильніших.
Ну дуже справедливо :whistling:
Повторюся, що Українська федерація Го не Федерація футболу України. Остання може навіть фанів чартером на матч відправити.

Що стосується різноманітних баз даних, то зацікавлені в них, звичайно, ті, хто бере участь у офіційних міжнародних змаганнях за відповідні титули. Хоча, є безліч змагань, які не вимагають членства у будь-яких федераціях...
Відповісти