Розвиток Го.

oksavit
Тренер
Повідомлень: 90
З нами з: 23 березня 2003, 06:12

Re: Розвиток Го.

Повідомлення oksavit »

Засновники:
4.Реділа Віктор Андрійович
5.Корсак Володимир Федорович
6. Михалюк Василь Васильович
7. Єрошкін Юрій Миколайович

Президіум:
Реділа Віктор Андрійович - організація поїздок на змагання за кордон
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: Розвиток Го.

Повідомлення Артем »

Прошу зарахувати мене членом федерації. (Качановський Артем 6дан). Внесок у розмірі 100 грн (якщо буде потрібно - й більше) гарантую.
Михаил Козлов
Новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 11 грудня 2012, 12:21
Розряд: 4d

Re: Розвиток Го.

Повідомлення Михаил Козлов »

Добрый день
Так же хочу присоединиться к инициативе. Прошу добавить меня. Оплату взноса гарантирую
kambri
Новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 10 грудня 2012, 16:50

Re: Розвиток Го.

Повідомлення kambri »

Здравствуйте! Я Марина с Николаева, Психолог - реабилитолог, мне 28 лет. Узнала про существования игры Го. Я увидела, что это не просто игра, а возможность развиться мне, моей семье, родственникам, друзьям! К тому же игрок, который хорошо играет в Го, может брать участие в международных чемпионатах. Тут есть к чему стремиться! Многие люди не знают об игре, но, я надеюсь, что скоро все измениться и каждый ребенок и взрослый будут проводить свой досуг,за игрой в Го.
Большинство родителей считают, что Го можно заменить играми на компьютере! И, пока их чадо стреляет или объедет виртуальные картинки, то время, которое появилось, они уделяют зомбоящику! Так деградируют и родители и дети! Эмоциональный контакт очень мал-он сводиться к примитиву: поешь, оденься, запрет чего либо без пояснений и просто "не мешай, иди играй в свои деградирующие игры!"
Но настольные игры дают намного больше! И по этому я прошу меня зачислить в организацию Го!
Костя Лопатюк
Новичок
Повідомлень: 2
З нами з: 12 грудня 2012, 23:16
Розряд: 5d

Re: Розвиток Го.

Повідомлення Костя Лопатюк »

Прошу зарахувати членом федерації: Лопатюк Костянтин, Лопатюк Ольга.
100+100грн перерахував на картку.
BAM
Administrator
Повідомлень: 1241
З нами з: 10 березня 2003, 22:06

Re: Розвиток Го.

Повідомлення BAM »

Прошу зарахувати членами федерації:
1. Богацький А. 200 грн.
2. Богацький Д. 200 грн.
oksavit
Тренер
Повідомлень: 90
З нами з: 23 березня 2003, 06:12

Re: Розвиток Го.

Повідомлення oksavit »

Дякую всім хто зареєструвався.
Прошу визначитись до 30.12.2012 тих, хто ще вагається. З 31.12.2012 для того щоб стати членом УФГо потрібно буде зробити благодійний внесок 300 грн або вступний - 200 грн і річний 100 грн внески.

З повагою, В.В. Шевчук.
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Розвиток Го.

Повідомлення Dmitriy »

В зв'язку з закінченням 2012 року і несплатою внесків в міжнародні організації членами яких ми є з моменту незалежності країни, прошу всіх кому не байдуже майбутнє нашого руху, сплатити річний (благодійний) внесок в УФГО в розмірі 100 грн. особисто мені, або на рахунок Шевчука Віктора Володимировича: картка Приватбанку 4627 0817 6415 3404
Ще раз ласкаво прощу проявити свідомість і сплатити річний внесок до 31.12.2012р.
З повагою, Яценко Дмитро.
Antony
Advanced Member
Повідомлень: 283
З нами з: 05 листопада 2006, 16:58
Розряд: 3k
Звідки: Польша

Re: Розвиток Го.

Повідомлення Antony »

Веденский Антон.
200 грн.
Antony
Advanced Member
Повідомлень: 283
З нами з: 05 листопада 2006, 16:58
Розряд: 3k
Звідки: Польша

Re: Розвиток Го.

Повідомлення Antony »

Скажите, хватило ли денег на оплату взносов в Европейскую и Международную федерации, и какая вообще там сумма на год? А также, поступала ли помощь в оплате от официальной федерации в Украине?
Відповісти