Russia's invasion of Ukraine

Обговорення останніх новин
Відповісти
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Russia's invasion of Ukraine

Повідомлення Dmitriy »

Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Russia's invasion of Ukraine

Повідомлення Наталья »


...
До вчорашнього "шоу".
Росіяни тим часом і справді тікають з дітьми з країни, бо нажахані тими буквами, які всім малювали-вишивали. Буквами, які нанесли на військову техніку та одяг, і з якими проти українців пішли терористи.
Вкотре радію, що ми прийняли рішення про дистанціювання спортсменів на ЮЧЄ, вберегли гошних дітей всі разом. Хоча б на трішечки, але вберегли ❤️🙏
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Russia's invasion of Ukraine

Повідомлення Наталья »

Колись, років з п'ять тому підслухала і записала таку пісеньку, для підтримки настрою. Можливо, комусь стане у нагоді зараз.
І можливо, прочитавши її, хтось зрозуміє, що УФГО, спорт, дитинство, розвиток всіх конструктивних позитивних взаємодій потрібно як дитинку спільну ростити, постійно і відповідально. А хто і зараз не зрозуміє, то вже так і буде.
Вкладення
IMG_20220319_220109.jpg
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Russia's invasion of Ukraine

Повідомлення Dmitriy »

Anastasia Bakulina:
Я називаю росію країною-терористом, а росіян мразями. Ні, мені не соромно.
Ні, я не вважаю це розпалюванням ворожнечі.
Я ненавиджу. Щиро і від усього серця. Ненавиджу і уявляю карту світу без цієї блядської території.
Росіяни вбивають дітей. Депортують маріупольців. Гвалтують жінок. 200 000 росіян тусили на Лужніках, святкуючи окупацію Криму.
Мені все одно на те, чи у них репресії за спротив, чи їх обмежують в правах і чи голосували вони за путіна.
Ми усвідомлюємо, що кого б не обрали в президенти, це потім відповідальність всієї країни. Вони чомусь не розуміють і шукають виправдання.
Якщо вони нам допомагають — нехай допомагають. Це їхній прямий обов‘язок. Ми не зобов‘язані дякувати. Вони винуваті.
Ми не зобов‘язані щось їм пояснювати. Не зобов‘язані захоплюватись овсянніковою, бо вона творець цього режиму. Не зобов‘язані впускати сюди російських журналістів, бо вони пропагандисти, які підкорились путіну.
Вони втрачені. Ми — ні.
Я називаю їх мразями та щиро ненавиджу. І маю на це право.
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Russia's invasion of Ukraine

Повідомлення Dmitriy »

Olena Pshenychna:
----Кожного разу, коли ви будете казати про вєлікій рускій балєт, я буду розказувати вам історію неодноразово зґвалтованої на очах у батьків, а потім викраденої російськими нелюдами молодої вчительки з Броварів. Про десятки, а може й сотні зґвалтованих українських жінок. Часто на очах у дітей. Про 15-16 річних дівчаток з Бородянки, які зазнали страшного насилля кадирівцями. Про тіла п’ятьох зґвалтованих молодих дівчат, вбитих і залишених прямо на дорозі. Про оце мерзенне «будем тра*ать хохлушек» в перехватах. Ось що я вам скажу у відповідь про ганімий вєлікій руський балєт.
----Кожного разу, коли ви будете мені казати про вєлікіх руських композіторов, я буду вам розказувати історію дівчинки, на очах якої і її маленького брата в маріупольському підвалі не один день помирала їхня мама. А потім з трупом мертвої мами діти були вимушені і далі ховатися в підвалі від обстрілів. Про хлопчика з Гостомеля, на очах якого російські солдати застрелили його батька. А потім хотіли вбити і сина, але той вижив. Про дівчинку, якій вистрілили прямо в обличчя. Про малюка, який тікав з бабусею в човні. Бабуся втопилася. А хлопчика шукають уже майже місяць. Ось що я вам скажу у відповідь про ганімих вєліких руських композіторов.
----Кожного разу, коли ви будете казати мені про вєлікую руськую живопісь, я буду вам розказувати про розстріляних в спину мирних українців в Макарівському районі. А перед тим, як застрелити, орки зав’язували їм руки. Про сотні трупів на вулицях Бучі, Ірпеня, Гостомеля. Про братські могили у дворах житлових кварталів. Братські могили мирних мешканців донедавна затишних і безпечних міст. Братські могили. В 21 столітті. Ось що я вам скажу у відповідь про ганімую вєлікую руськую живопісь.
----Кожного разу, коли ви будете мені розказувати про вєлікій рускій тєатр, я буду вам розказувати історію жінки з Броварського району, з будинку якої російські мародери, відступаючи, знімали металочерепицю. Про танки і БТРи «другої армії світу», навантажені по вінця награбованим в українських домівках. Крадені телефони, планшети, телевізори, пральні машинки, килими, прикраси, пляшки з алкоголем, сковорідки, одяг, іграшки, взуття – все, що траплялось на шляху цим виродкам. Про те, як діставшись до Білорусі, вони наввипередки відправляли награбоване своїм родинам в росію. Про те, як торгували краденим на білоруських базарах. Ось що я вам скажу у відповідь про ганімий вєлікій руський театр.
----Кожного разу, коли ви будете розказувати мені про вєлікоє рускоє кіно, я буду розказувати вам про жорстоко розстріляних коней в конюшнях на Київщині. Про заморених голодом і спрагою тварин зоопарку в Ясногородці. Про спалену після вибуху шкіру оленяти. А тепер максимальне дикунство… Про вбитого і з’їденого російськими окупантами алабая. Так, алабая. Так, собаки. Так, з’їденої. Ось що я вам скажу у відповідь про ганімоє вєлікоє рускоє кіно.
----Кожного разу, коли ви будете розказувати мені про вєлікую рускую літєратуру, я буду вам розказувати про десятки перехватів розмов російських солдатів з їхніми матерями і дружинами. Розмов, в яких крім на*уя на нах*ї нічого нема. Розмов, в яких дружини замовляють, що їм вкрасти в українських будинках. Розмов, де матері сміються, коли синочки розказують, як їхні побатрими гвалтують хохлушек. І якщо з цих розмов викинути всі мати, в них лишиться хіба що «прівєт» і «пока». Ось що я вам скажу у відповідь про ганімую вєлікую рускую літєратуру.
----Більше нема ніякої вєлікої руської культури, літератури, кіна, живопісі, тєатра і балєта. Є країна виродків, мародерів, ґвалтівників і убивць. Диких людей, яким нема місця в цивілізованому світі!
----А багатостраждальні новоспечені руські дисиденти в затишних квартирах Берліна, Лондона, Ларнаки, Мілану, Тбілісі, Астани, Відня та інших тимчасових прихистків, хай ідуть за маршрутом руського корабля, гордо несучи в руках вєлікую рускую культуру!
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Russia's invasion of Ukraine

Повідомлення Dmitriy »

277673291_533977548252967_7226501569462023869_n.jpg
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Russia's invasion of Ukraine

Повідомлення Наталья »

У 2014 році у групі новозеландських росіян також були капці з якимись танками, якісь слогани про іскандери, гради, смерчі. Значить, є попит.
...
На фото москва
Вкладення
IMG_20220405_195946.jpg
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Russia's invasion of Ukraine

Повідомлення Наталья »

Інколи тварини - єдині, хто залишився живими після візиту "асвабадітєлєй". Це неможливо передати словами.
...
Коли у 2020 ковідному році ми вперше бачили рейсовий тролейбус і плакали... Саме такі зараз відчуття, коли бачиш, як вулицею йде дитина, або пожвавлюється рух транспорту, чи оживають кафе, відкриваються магазини.
...
Війна - це усвідомлене, направлене проти людини, родини, громади, суспільства і всього людства найбільше зло, яке взагалі буває. Спроба знищення всього живого. Неможливо приховати цю спробу у разі невдачі ніякою допомогою, крім визнання злочину та повного відшкодування завданих збитків.
Вкладення
Screenshot_2022-04-11-16-48-42-912_org.telegram.messenger.jpg
Screenshot_2022-04-11-16-49-43-007_org.telegram.messenger.jpg
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Russia's invasion of Ukraine

Повідомлення Наталья »

Сподіваюсь, відкрита агресія проти нашої держави отримає належну правову оцінку, кривдник буде назавжди зупинений, шкоду буде відшкодовано, країну відбудовано, рани загоєні.
Та поки що до цього ще далеко.
Потрібно, щоб самі українці усвідомлювали, якої шкоди наробив совок і руський мір. Поки цього усвідомлення немає, ми всі в небезпеці. Хтось більше, хтось менше.
Вкладення
Screenshot_2022-04-11-22-23-06-111_com.facebook.katana.jpg
Screenshot_2022-04-11-22-20-12-952_com.facebook.katana.jpg
PAPUTET
Новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 12 квітня 2022, 19:35

KGS

Повідомлення PAPUTET »

Доброго вечора! Я вражений роботою, яку проводить УФГО. Але, здається, ще залишилися деякі неохоплені напрями.
Підкажіть, будь-ласка, чому за згадку про війну в Україні на сервері KGS відразу ставлять бан. Здається що бан дає ігор нілов (користувач ngarry).
Відповідно до якого законодавства діє KGS? Українського, європейського чи американського (раз власником є американська го фундація)?
Бо мені здається, що там чомусь діють "понятія" расіі.
У всіх випадках після інформації:
1) що в Україні війна;
2) або про хід війни, кількість жертв, звірства;
3) або прохання до росіян не підтримувати війну;
я регулярно отримую бан "no politics!".
Тобто інакшими словами я повинен бути ніби відчайдуха з плакатом який влаштовує одиночні пікети в расіі. А мене банить "всемогутня влада більшості". І як би я не пручався, мене покарають, бо в мене інакша від бандитів точка зору. Проте я не в расіі, і не збираюсь там жити. Сервер KGS діє для гравців з усього світу і не повинен управлятися гб-істами.
Я вважаю, що інформацію про звірства росіян треба доносити до їх співвітчизників. Щоб вони кожного дня бачили що думає про них світ. А гб-істи намагаються лишити їм лише телевізор.
Звертаюсь з проханням до УФГО посприяти через американську го асоціацію та інші федерації го аби:
1) на сервері KGS в УСІХ КІМНАТАХ та ПРИ ПОЧАТКУ КОЖНОЇ ГРИ було повідомлення, наприклад "NO WAR IN UKRAINE".
2) розмістити гіперпосилання на сайти які збирають благодійну допомогу для постраждалих українців;
3) визначити відповідальних за вищевказані бани і відібрати в них право на такі дії в майбутньому. З публічним засудженням офіційними представниками серверу неприйнятності дій таких користувачів.
Сподіваюся, що вдасться хоч щось із вищевикладеного.
Чи можливо це зробити і на інших серверах?
Відповісти