Сторінка 1 з 1

analyzing development of active players

Додано: 11 червня 2018, 11:06
to1al
Hi all! The attached graph is based on data that are available on EGD. I am trying to identify key moments important for go communtity- moments that (ideally) positively influenced number of active players. Usually the development shadow activity of people or main go events in country. Due to search algorithm, there is usually one year delay. Could anyone comment on the development of Ukraine players? Thx.

Re: analyzing development of active players

Додано: 11 червня 2018, 15:53
unnamed
There was EGC at St. Petersburg in 2016, where the EYGC 2018 in Kiev was negotiated.
That is the reason of rapid growth in 2017-2018.

Re: analyzing development of active players

Додано: 11 червня 2018, 16:21
to1al
unnamed писав: 11 червня 2018, 15:53 There was EGC at St. Petersburg in 2016, where the EYGC 2018 in Kiev was negotiated.
That is the reason of rapid growth in 2017-2018.
Thank you for the answer. Any ideas, what happened in 2001, 2005, or in 2013? Feel free to write in aзбука

Re: analyzing development of active players

Додано: 11 червня 2018, 17:42
Gelya
As a part of overall process, 2013 was the beggining of Go-community expansion in Kharkiv Region. There were ~15 players, which weren't present in EGD before.

Re: analyzing development of active players

Додано: 11 червня 2018, 18:51
Наталья
На мою думку, те, що відбувається такий бурхливий розвиток Го - це синергетичний ефект, пов'язаний як із світовими подіями в світі Го (розвитком штучного інтелекту та перемогу машини над людиною), так і з роботою всередині країни.
25 років в незалежній Україні існує Рівненська Школа Інтелектуальних Видів Спорту, основний напрямок якої - розвиток дітей в Го.
Ідея школи в тому, щоб, знайомлячись з усіма видами інтелектуальних змагань, в кінці кінців дитина самостійно дійшла б до найцікавішого і найскладнішого ( Го ) і залишилась в цьому виді спорту.
Випускники цієї школи очолюють хіт - парад зірок нашої країни, а також перемагають на Європейських змаганнях. Це, повторюю, багаторічний вклад сил, часу, здоров'я і коштів Родин спортсменів та заслуги їх тренерів.
Рівняючись на лідерів, почали розвиватися школи в Харкові, після подорожей на Юнацькі Чемпіонати Європи та описів їх у соцмережах київське дитяче Го розрослося і зміцніло.
І тут так само - постійні зусилля, постійний вклад, постійний інформаційний супровід.
У 2017 році перші спортсмени з Одеси приєднались до рівнян та киян на ЮЧЄ.
Постійно і рівномірно росли Івано-Франківські спортсмени, почав свій шлях Тернопіль, виявили зацікавленість ще декілька регіонів.
Ну, а вже у 2018, вірно, більше як сто юних спортсменів грали в нашому, українському ЮЧЄ.
...
У березні 2016 року Артем Качановський отримав статус першого Професійного Дана Європейської Федерації Го.
До нього у 2017 приєднався Андрій Кравець.
Але, оскільки інформації в офіційних джерелах майже не було або була не відповідного масштабу події обсягу, багато просвітницької роботи зробили соцмережі. Лише сьогодні у іншій гілці зробила аналіз однієї із наших останніх значних подій - Першого Всеукраїнського Го Конгресу та візиту до України корейського Професійного 9 Дана містера Чуна Пунг Чжо. Це десятки дописів, сотні фото і тисячі переглядів.
viewtopic.php?f=35&t=23293
Тому і росте зацікавленість)) Синергія 💞
...
Також, щодо аналізу графіків за роками, сплески можуть бути не відтерміновані, а прямо пов'язані з великими спортивними подіями - турнірами з великими грошовими призами. Наприклад, кубок Прем'єр-Міністра Кореї та ін. Такі змагання приваблюють до участі неактивних сильних гравців, які в інший час не приймають участь у спортивному житті спільноти. Якщо подивитись за базою Єврогодатабейз, то в Україні є понад півтори тисячі людей, які коли небудь прийняли участь у турнірі. Можна теоретично вважати, що кількість людей, які знайомі з Го, в нашій країні сягає більше десяти тисяч. Але статистика змагань є більш чітким та правильним показником.
Хоча і вона не відображає декількох спортсменів з Одеси, які грають лише у місцевих змаганнях останні декілька років.

Re: analyzing development of active players

Додано: 12 червня 2018, 09:13
to1al
Thank you for your replies. If you know more information, you can answer here or via private message.

Re: analyzing development of active players

Додано: 12 червня 2018, 16:35
Наталья
Ще слід зазначити про допомогу від Корейської Бадук Асоціації.
Участь нашого Президента УФГО у змаганнях 2016 року, отримання та передача в регіони більш як десятка комплектів підручників від Міністерства спорту, культури та туризму Кореї, прийом здібних українських дітей на навчання у 2016-2017 рр., візит та перебування в Україні містера Чун Пунг Чжо (9 Професійний дан КБА) 05.05.2018-03.06.2018.

Перспективи участі у змаганнях за кордоном, можливість приймати іноземних спортсменів та делегації, влаштовувати спільні навчання, зміцнювати дружбу між різними культурами через Го приваблює багатьох ентузіастів як серед дітей, так і серед дорослих. А допомога найсильніших дуже надихає))