9th European Youth Team Championship

Аватара пользователя
Dmitriy
Президент УФГО
Сообщения: 1708
Зарегистрирован: 05 апр 2003, 11:23
Разряд: 5d
Откуда: Киев, Украина.

9th European Youth Team Championship

Сообщение Dmitriy » 19 сен 2022, 11:28

Dear all,

we are happy to invite you and the European Youth to take part in the 9th European Youth Team Championship. It will be organized by the EGF and will take place from November to February online on the KGS Go Server or on OGS.

The webpage https://eygtc.eurogofed.org/2022/ has been updated with all the essential details. Probably most important for now is the registering deadline: You should register your team no later than October 15th 2022. I'd be happy if you could confirm to me as early as possible that you will participate, you don't have to send me all participants at once. Registering the full team should happen latest on October 18th. You can still add team members later during the ongoing tournament but not more than 3!

The rules are designed so that also smaller EGF countries can participate! If you think there are too few young players in your country then this is not a problem: simply join forces with other countries and form a multi-country team!

If the number is odd, last year's second placed team, France, can start with two teams. The second team (or team B) must be composed only of U12 players.

The russian team has to be sadly uninvited due to the ongoing war in Ukraine. Decision of the EGF, find details here.

Looking forward to another exciting season

Kind regards,
Lorenz Trippel, former EGF Secretary, EGD rating manager, EYGTC organizer

Аватара пользователя
Svitlachok
Advanced Member
Сообщения: 231
Зарегистрирован: 10 авг 2017, 16:47

Re: 9th European Youth Team Championship

Сообщение Svitlachok » 13 окт 2022, 23:49

Вітання усім! Попри непрості (м'яко кажучи) умови, наша команда братиме участь в 9th European Youth Team Championship, що (як і всі попередні роки до того) відбуватиметься онлайн.

Трохи нагадаю, як проходить цей турнір:
 • протягом листопада-лютого зазвийчай кожна команда (команди переважно складаються з гравців однієї країни, але бувають і збірні команди, утворені з представників кількох різних країн) грає в чотирьох раундах;
 • в кожному раунді бере участь 5 гравців від команди: 1 гравець на дошці в категорії U20 і по 2 гравці в категоріях U16 і U12;
 • відбір гравців для кожної конкретної гри відбувається з урахуванням рівня майстерності гравців у команді суперника; ми намагаємося максимально залучати до ігр всіх членів команди, але бувають поодинокі випадки, коли гравцеві чи гравчині так і не випадає нагода зіграти (це так - аби всі були готові :rolleyes: );
 • для визначення переможців організатори рахують клькість командних перемог, кількість перемог на дошках, ще якісь коефіцієнти (кому цікаво - детальну інформацію можна знайти на сайті (https://eygtc.eurogofed.org/2022/)
На сьогоднішній день ми сформували список з гравців, які посідали найвищі позиції протягом 2022 року за результатами українських та міжнародних турнірів у своїх вікових категоріях (і які погодилися грати). Але список не є остаточним!
Тож я чекатиму заявок на участь від усіх охочих до 15 жовтня включно (після чого надішлю список української команди органзаторам). Написати про бажання стати членом команди можна тут або мені (Світлані Кальмуцькій) в особисті повідомлення (думаю, майже всі мають якісь мої контакти, тут їх не викладатиму).

Отже, команда України для участі в Юнацькому Командному онлайн-чемпіонаті Європи 2022-2023
upd до складу додано також двох нових учасників, що подали заявки до 15 жовтня включно

Вікова категорія U20 (народжені в 2003 чи пізніше) - місце поки лишається вакантним

Вікова категорія U16 (народжені в 2007 чи пізніше)
 • Всеволод Овсієнко 4d
 • Анна Мельник 2d
 • Олеся Малко 2d
 • Марія Чернова 1кю
 • Данило Петрашевський 3кю
 • Роман Кушнерік 3кю
 • Іван Красівський 5кю

Вікова категорія U12 (народжені в 2011 чи пізніше)
 • Август Савицький 5кю
 • Данило Петрик 5кю
 • Тимофій Овсієнко 6кю
 • Віра Чернова 8кю
п.с. вкрай приємним цьогорічним бонусом (про причини його появи, звісно, краще не згадувати :( ) є відсторонення росіянської команди від участі в цих (а також інших європейських) змаганнях.

Тож, чекатиму на повідомлення від охочих, але одразу зауважу, що кількіст місць в команді обмежено 15 гравцями. Оскільки за правилами кожна команда може додати до 3 гравців до свого складу після початку турніру, то орієнтовно ці місця будуть вакантними до Юнацьких Чемпіонатів України, після яких тим гравцям. хто покаже себе найкраще, але ще не буде в списку команди, буде запропонована така можливість. Тобто на даний момент йдеться про 3 вільних місця. Не зволікайте ;)
Последний раз редактировалось Svitlachok 16 окт 2022, 17:23, всего редактировалось 2 раза.

Petrashevskyi
Новичок
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 14 окт 2022, 09:59
Разряд: 3k

Re: 9th European Youth Team Championship

Сообщение Petrashevskyi » 14 окт 2022, 11:51

Добрий день, Петрашевський Данил, рейтинг 3 кю, хотів би зіграти у командному чемпіонаті Європи

Аватара пользователя
Svitlachok
Advanced Member
Сообщения: 231
Зарегистрирован: 10 авг 2017, 16:47

Re: 9th European Youth Team Championship

Сообщение Svitlachok » 16 окт 2022, 17:20

Отже, звітую:

Стати частиною української юнацької онлайн-команди виявили бажання ще двоє юнаків: Петрашевський Данило 3 кю і Красівський Іван 5 кю (обидва потрапляют в категорію U16).

Лишається ще 4 місця. За умовами турніру кожна команда може додати до 3-х гравців протягом чемпіонату. Тож, якщо будуть охочі, склад команди буде додатково переглянуто піся проведення Юнацьких Чемпіонатів України в листопад.

Аватара пользователя
Svitlachok
Advanced Member
Сообщения: 231
Зарегистрирован: 10 авг 2017, 16:47

Re: 9th European Youth Team Championship

Сообщение Svitlachok » 23 ноя 2022, 03:19

Вітання усім!
Юнацький командний онлайн-чемпіонат Європи стартував успішно!

В першому турі українська команда зустрілася з командою з Туреччини. Так склалося, що дата туру збіглася з датою проведення Юнацького Чемпіонату Украхїни до 12 років (12 листопада), тож гравці з 4 та 5 дошок змушені було просити пренести їхні їгри на інші дні.
Оскільки ми подумали, що турецькі спортсмени цілком можуть мати занижені рейтинги (через те, що більшість з них нечасто бере участь в європейськоих турнірах),
було прийнято рішення обрати для участі в першому турі достатньо сильний склад нашої команди, отже, він був наступним:

1 дошка: Анна Мельник
2 дошка: Олеся Малко
3 дошка: Марія Чернова
4 дошка: Август Савицький
5 дошка: Петрик Данило

За результатами п'яти ігр українська команда здобула 3 перемоги на дошках (а саме на другій, третій та п'ятій - чудовий результат!), а відтак і перемогу в першому турі! Ура-ура!

І на сьогоднійшній день маємо жеребкування на другий тур (хоча сама гра запланована аж 10 грудня). Цього разу нашим суперником буде одна з найсильніших команд, що здобула цілих 5 перемог у першому турі, - це команда Румунії. Тож готуємось до серйозних і цікавих ігр та нових перемог (склад команди буде оголошено незабаром, але він буде максимально сильним з огляду на серйозного суперника)!

Аватара пользователя
MammaGoChe
Advanced Member
Сообщения: 139
Зарегистрирован: 05 янв 2018, 21:37

Re: 9th European Youth Team Championship

Сообщение MammaGoChe » 23 ноя 2022, 11:25

В результаті так і сталося, деякі гравці з Туреччини 🇹🇷 грали відчутно сильніше, ніж їх офіційний рейтинг.
Думаю, для перемоги всієї команди ключовою була перемога Данила Петрика над суперником з більшим рейтингом.

У грі з румунами 🇷🇴 також покладаємо надію на наших гравців U12, бо у румунів група U12 - це найслабша ланка, а групи U16 та U20 досить сильні.

Аватара пользователя
Svitlachok
Advanced Member
Сообщения: 231
Зарегистрирован: 10 авг 2017, 16:47

Re: 9th European Youth Team Championship

Сообщение Svitlachok » 23 ноя 2022, 14:41

О так, дуже вдячна вам, Анно, що нагадали про подвиг Дані! Його суперник був трохи сильнішим за офіційним рейтингом, але це не завадило Данилові отримати одну з трьох перемог, які принесли команді загальну перемогу.

Стосовно гри з румунською командою: я би сказала, що маю надію абсолютно на всі категорії у цьому раунді ;) , бо наші U16 i U20 не менш сильні ) тож віримо в гарний результат (але добряче постаратися доведеться - це вже точно)!