Позачергова Конференція УФГо 2016 р. 22 травня

Конференції, президії, рішення, обговорення, пропозиції та ін.
WinDigo
Advanced Member
Повідомлень: 59
З нами з: 20 вересня 2008, 14:31

Re: Позачергова Конференція УФГо 2016 р. 22 травня

Повідомлення WinDigo »

Спасибо большое, как раз всё это и было интересно узнать.
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Позачергова Конференція УФГо 2016 р. 22 травня

Повідомлення December »

Щодо грантів для викладання го у школах.
Усім зацікавленим в участі у даній програмі прохання звертатись до Симоненко Вікторії після 13 червня (коли завершиться київський го-табір):
моб.: +38(095) 725 72 42
е-пошта: v_sim@ukr.net
На неї покладено обов'язки зі збору попередніх заявок. Також вона володіє інформацією з приводу вимог до учасників, форм контролю, які плануються у процесі навчання та ін.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Позачергова Конференція УФГо 2016 р. 22 травня

Повідомлення Небайдужий »

December писав:... вона володіє інформацією з приводу вимог до учасників, форм контролю, які плануються у процесі навчання та ін.
Власне кажучи, хотілось би, щоб цією інформацією володіла не лише Віка, а і вся Ґо-спільнота.

Крім того, якщо це гроші спонсора для ФЕДЕРАЦІЇ, а не для когось персонально із нашої федерації в одноосібне розпорядження, то, власне кажучи, керівні органи ФЕДЕРАЦІЇ й мають вирішувати які умови і критерії обирати для витрат цих коштів. Але бачу, що критерії уже існують, а засідання Президії ФЕДЕРАЦІЇ з цього питання я якось так не пригадую, або може провели без моєї присутності, хоча ніхто й не казав, що планується засідання з цього приводу...
Ну, і звісно ж, що по кожному претенденту на отримання гранту має бути рішення нашої президії. Так що, нехай Віка збере повну інформацію з цього приводу і через нашого президента федерації подасть її на розгляд президії.
Скажу чесно, що якщо фінанси від спонсора ФЕДЕРАЦІЇ будуть розподілятись якось так по-за керівними органами Федерації (можна сказати навіть "келейно"), то мені це відверто не подобається... Хоча, може все і не так, як мені на перший погляд показалось. У мене, як і у кожної людини, своє суб'єктивне бачення навколишньої реальності. Воно, в силу індивідуальних особливостей будь-якої особистості, не обов'язково може бути правильним і об'єктивним, хоча до цього й варто прагнути йти.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Позачергова Конференція УФГо 2016 р. 22 травня

Повідомлення December »

Володимире Олександровичу! І Ви туди ж!
Я вже сілкувалась із Василем Скочко із цього приводу. Ще НІХТО НІЧОГО НЕ ВИРІШУЄ остаточно. Де я про це написала? З чого це собі додумують те, чого не звучало навіть і близько?
Наразі йде збір заявок від охочих. Проводиться опитування щодо їх можливостей. Крапка.
Звісно ж, що рішення прийматиметься не одноосібно. А певне бачення процесу і критерії контролю відомі, бо їх обговорили зі спонсором у форматі "протоколу про наміри". Тобто це теж іще не остаточно.
Я виклала інформацію як нагадування для усіх зацікавлених. Щоб не було потім: "А я не бачив, а я не чув, а я не знав... а чому мені не вислали особисте запрошення, бо я ж тут пуп усесвіту, а усім решті нема чого більше робити, як тільки за мною бігати..."
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Позачергова Конференція УФГо 2016 р. 22 травня

Повідомлення Небайдужий »

Така людська природа, що при відсутності чіткої повної інформації люди додумують ту частину, якої не вистачає, так як для себе в голові вони хочуть бачити цілісну картинку. Так що не дивуйтесь, що якщо ви десь щось написали, але при цьому не видали повної інформації, то люди почнуть додумувати на свій розсуд, в залежності від того, які саме "таргани" у тої людини в голові на момент прочитання вашого повідомлення. :)
Так що, перш ніж розміщувати неповну інформацію, подумайте - а чи варто її подавати саме так. Може краще було би написати, якось так: "... поступово буде вирішуватись питання грантів для тренерів і бажано, щоб усі охочі повідомили такій-то особі про свої наміри скористатись цими грантами, щоб ця особа могла зібрати до купи інформацію про претендентів і щоб потім ця цілісна картинка про претендентів лягла на стіл президії для прийняття відповідних рішень. Остаточне рішення прийме президія після отримання повної конкретної інформації як від спонсора про обєм виділених на цю опцію коштів, так і від претендентів на отримання цих грантів." Тоді може і домислів не було би... ;)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Позачергова Конференція УФГо 2016 р. 22 травня

Повідомлення December »

Ок. Хай так. Аби тільки заявки подали. :)
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Позачергова Конференція УФГо 2016 р. 22 травня

Повідомлення unnamed »

Небайдужий писав: Може краще було би написати, якось так: "... поступово буде вирішуватись питання грантів для тренерів і бажано, щоб усі охочі повідомили такій-то особі про свої наміри ... Остаточне рішення прийме президія після отримання повної конкретної інформації як від спонсора про обєм виділених на цю опцію коштів, так і від претендентів на отримання цих грантів." Тоді може і домислів не було би... ;)
Неизвестно кому и как будут выделяться эти деньги. Вполне возможно фонд сам захочет работать с грантополучателями, а у федерации просто запросит рекомендации тренеров.
Тут на каждом шагу может быть куча нюансов, которые вкорне будут менять картину.
Насколько я понимаю ситуацию, пока вообще никакой инфы о схеме выдачи грантов нет, но Вике поручено собрать статистику и пожелания.
Поэтому всем нужно с ней пообщаться.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Позачергова Конференція УФГо 2016 р. 22 травня

Повідомлення Vassko »

December писав:...
Звісно ж, що рішення прийматиметься не одноосібно.
...
Вот не уверен в этом. На данный момент могу сказать, что бюджета у федерации нет и откуда приходят и куда уходят деньги(и другие активы) , лично я, не знаю вообще. Что уж говорить, если,например, про 120 000 грн от спорткомитета(за один из предыдущих годов) я, вице-президент федерации, узнаю через год и не от президента. Про спонсорские можно и не спрашивать. Ответ нашего президента один: спонсор захотел остаться неизвестным и сумму не разглашать :) Имхо, нужен всё-таки бюджет и прозрачность.
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Позачергова Конференція УФГо 2016 р. 22 травня

Повідомлення December »

Блин, ну вот, снова зафлудили тут все.

Тренера, подавайте, пожалуйста, Виктории заявки. Меньше балтологии и больше дела.
nashsir
Advanced Member
Повідомлень: 223
З нами з: 10 квітня 2013, 23:48

Re: Позачергова Конференція УФГо 2016 р. 22 травня

Повідомлення nashsir »

Vassko писав:
December писав:...
Звісно ж, що рішення прийматиметься не одноосібно.
...
Вот не уверен в этом. На данный момент могу сказать, что бюджета у федерации нет и откуда приходят и куда уходят деньги(и другие активы) , лично я, не знаю вообще. Что уж говорить, если,например, про 120 000 грн от спорткомитета(за один из предыдущих годов) я, вице-президент федерации, узнаю через год и не от президента. Про спонсорские можно и не спрашивать. Ответ нашего президента один: спонсор захотел остаться неизвестным и сумму не разглашать :) Имхо, нужен всё-таки бюджет и прозрачность.
если все будет строится по "принципам" масонской ложи, то и результаты будут соотвествующие <_<
Відповісти