открытое письмо Президиуму УФГо о женском чемпионате Украины

Конференції, президії, рішення, обговорення, пропозиції та ін.
Shamancs
Advanced Member
Повідомлень: 30
З нами з: 27 лютого 2008, 14:13

Re: открытое письмо Президиуму УФГо о женском чемпионате Укр

Повідомлення Shamancs »

От лица Президиума ОО КФГ:

Президиум ОО КФГ выражает сожаление по поводу неконструктивной позиции занятой руководством ОО УФГо по вопросу реорганизации женского чемпионата страны, суть которой изложена в нашем открытом письме Президиуму ОО УФГо от 3 сентября 2013г.
До настоящего времени официального ответа на письмо и сделанные нами предложения так и не получено. В то же время в проекте плана-календаря ОО УФГо на 2014 год наши предложения никак не учтены и не отражены. Это позволяет сделать вывод, что Президиум ОО УФГо умышленно уклонился от взаимодействия и диалога с КФГ.
Не меньшее сожаление вызывает также тон и содержание высказываний отдельных функционеров УФГо в открытой дискуссии на Форуме УФГо по сути сделанных нами предложений.
Понимая сложности возникшие в связи с реорганизацией УФГо и проведением её Конференции и перевыборов руководящих органов, мы были терпеливы в течение более чем четырех месяцев. По нашему мнению это более чем достаточный срок для какой-либо реакции заинтересованной стороны. К сожалению сегодня стала очевидной полная незаинтересованность наших континентальных коллег в сотрудничестве.
В настоящий момент в сложившейся ситуации Президиум ОО КФГ более не видит какой-либо позитивной возможности для конструктивного взаимодействия с ОО УФГо.

Подпись: Президиум ОО КФГ
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: открытое письмо Президиуму УФГо о женском чемпионате Укр

Повідомлення Небайдужий »

А чому вас не влаштовує перенесення одного з етапів жіночого відбору з Одеси в Крим за умови проведення в Криму відкритого турніру? Вам було запропоновано такий варіант. Хіба є якась проблема проводити жіночий чемпіонат Криму у відкритому режимі? Чи така пропозиція для вас неприйнятна? Якщо так, то чому? На цей рік етапи відбору пройдено в минулому році і щось змінювати зараз якось нелогічно. А от цьогорічні етапи відбору на фінал 2015 року заплановано з кримським етапом відбору. Якщо ви проти, то можемо перенести цей етап у якийсь інший регіон чи збільшимо квоту на відбір на Кубку України 2014. Наша справа була запропонувати вам цей етап, а ваша - відмовитись чи ні. З попереднього повідомлення я так зрозумів, що в Криму не хочуть проводити у себе один з етапів жіночого відбору.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Korsak
Главный судья
Повідомлень: 1152
З нами з: 13 березня 2003, 10:05

Re: открытое письмо Президиуму УФГо о женском чемпионате Укр

Повідомлення Korsak »

Так им же было предложено место в финал 2014 на Кубке Крыма, но там из претенденток на это место выше 20-го никого не было. Т.е. оказалось что крымчанки не то что в Ровно или Киев но и даже по Крыму на турниры ездить не хотят. И поэтому это открытое письмо, предлагавшее изменить существующую формулу отбора чтобы в ней смогли принять и крымчанки (по крайней мере представителей других регионов все устраивало, да и инициатива происходила от Крыма) выглядело явно неуместным и даже странным. Я думаю возможно рискнуть (если на это пойдет президиум) и предложить и в 2014 году одно место на Кубок Крыма и еще раз (скорее всего последний) посмотреть что из этого получится.
Но в текущей ситуации предъявлять еще и претензии - это уже слишком.

С уважением, Владимир Корсак
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: открытое письмо Президиуму УФГо о женском чемпионате Укр

Повідомлення Небайдужий »

Korsak писав:Я думаю возможно рискнуть (если на это пойдет президиум) и предложить и в 2014 году одно место на Кубок Крыма и еще раз (скорее всего последний) посмотреть что из этого получится.
Не обов'язково зациклюватись саме на Кубку Криму. Можливо з якихось причин їм не підходить відбір саме на цьому турнірі. Я так думаю, що можна проводити відбір і на відкритому жіночому чемпіонаті Криму, чи навіть на якомусь іншому їхньому змаганні, що уже менш логічно.
Правда вони запланували свій жіночий чемпіонат впритул до фіналу жіночого чемпіонату України, що явно не сприяє використанню його як відбіркового. Ніхто ж не захоче їхати на відбір і через три дні одразу їхати на фінал. Такі речі треба розносити по часу хоча б на кілька місяців. Я думаю, що для відбору на фінал жіночого чемпіонату України 2015 кримчанам варто запланувати свій відкритий жіночий чемпіонат 2015 десь на січень-лютий (можливо на період студентських зимових канікул). І тоді він реально може стати етапом відбору фіналу всеукраїнського жіночого чемпіонату 2015. І далі уже притримуватись такої практики.
Проводити окремі відбіркові турніри у більшості регіонів просто не виходить із-за малої чисельності потенційних учасниць та із-за малої їх активності. Адже заповнити такий турнір "місцевою масовкою" не вийде - дуже мало дівчат грає в Го (ну, а хлопці з замінити дівчат в турнірі не зможуть :) ). А подавати в Міністерство звіти за окремі етапи зі "смішною" кількістю учасниць - це просто ганьбити самих себе і підкреслювати наскільки ми ще нерозвинуті. Не варто наступати на такі "граблі".
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Відповісти