Турнірна практика

Конференции, президиумы, решения, обсуждения, предложения и т.д.
Аватара пользователя
December
Advanced Member
Сообщения: 2129
Зарегистрирован: 11 апр 2008, 14:31
Разряд: 5k
Откуда: Київ

Re: Турнірна практика

Сообщение December » 24 окт 2013, 19:41

Саша! Набагато раніше, ніж 2011! Ще коли я тільки почала займатись го були такі ідеї і навіть реалізації! Наприклад, КПДЮ відправляли дітей у табір, а керівником групи був тренер з го, то тоді для учнів це ставало го-табором. А ще кримчани робили такі збори у себе влітку.
Ідея не нова і не унікальна, щоправда в останні роки щось не те, що з таборами не розберемось, а і з поїздками за кордон стало тугувато (в організаційному плані).
Про проживання у Карпатах за 50 грн./доба - підтверджую нормальна ціна для приватного сектору. Особливо, якщо не брати велике "розкручене" містечко, а залізти трішки вище в гори, ближче до сонця, чистої води і повітря. Для табору - це добре, бо дасть можливість сконцентруватись на навчанні або просто відпочити від міста і насолодитись природою.
Між іншим, сама мала таку ідею і розмірковувала про Карпати. Але мої думки і конкретика - різні речі.

Vassko
Тренер
Сообщения: 1409
Зарегистрирован: 20 мар 2003, 10:26
Разряд: 4d
Откуда: Киев

Re: Турнірна практика

Сообщение Vassko » 25 окт 2013, 00:32

December писал(а):... а і з поїздками за кордон стало тугувато (в організаційному плані).
...
Скажу за себя. Юль, просто кризис был. У народа банально не было денег+ боялись потерять работу. Стало проблемно набрать "туристов"( т.е. тех кого за месяц-полтора можно натаскать на 18-20 кю и ехать) из-за того, что туркомпании стали демпинговать. Сейчас ситуация с игроками( во всяком случае в Киеве/Спутнике) начинает улучшаться, поэтому серьёзно задумываюсь возобновить зарубежный го-туризм. Но ездить себе в убыток больше не хочу- хватило последних пары раз- до сих пор расхлёбываю. А так все связи/опыт/наработки остались. Будет спрос- будет предложение!

Аватара пользователя
Наталья
Advanced Member
Сообщения: 1080
Зарегистрирован: 01 ноя 2011, 12:48

Re: Турнірна практика

Сообщение Наталья » 27 июл 2019, 23:46

https://m.facebook.com/groups/147093098 ... le_browser
...
Не знайшла відповідну тему з 2016 року, отже, розміщую тут.
Гра онлайн з дітьми з різних країн буде організовуватись цьогоріч у жовтні з КПДЮ, а дорослі можуть записатись на турнір онлайн, знову ж таки, з нашим другом з Індонезії, Near Harvi.
...
Щодо іншого. Найкраща турнірна практика - Конгрес. Той, що ЄвроГоКонгрес. Той, що зараз відбувається у Брюселі, і відбуватиметься у 2020 році в Україні, у Кам'янці-Подільському. Де збираються сотні людей з десятків країн світу і грають постійно впродовж двох тижнів.
Міні-версію Конгресу всі охочі мали змогу бачити в Кременці у травні 2018 року, а також у липні 2019 року. Щоб знати, що це таке, не виїжджаючи за межі країни і не витрачаючи Незайвих коштів. Всі охочі розвивати українське Го, за що всім величезна подяка. 🤗🇺🇦⚫⚪🇺🇦🌏🌎🌍⚫⚪🇪🇺🥇