Новорічний турнір з ґо клубу «Супутник» 2019 року, обговорення

Відповісти
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Новорічний турнір з ґо клубу «Супутник» 2019 року, обговорення

Повідомлення Наталья »

У клуб Супутник соціальної служби Печерського району наша родина ходила багато років. Приймали участь у заходах соціальної служби, про що звітували її співробітники та посадові особи. У цьому, можливо, і була проблема. Адже наш тренер - Вікторія - була і залишається тренером саме в КПДЮ. А я залишаюсь людиною, яка працює на розвиток і побудову структур, не руйнацію, і не на розвиток окремих осіб.
У полеміку вступати не буду, бо не бачу в цьому ніякого сенсу. Все одно всі залишаться при своєму. І ми, як родина з дітьми, які вкладались в розвиток Го. І інші родини. І посадові особи. Всім гарних свят. І розвитку. Внутрішнього. Здоров'я всім і добробуту. В родинах і громадах. З прийдешніми святами 💗💗
Tori
Пользователь
Повідомлень: 10
З нами з: 06 листопада 2018, 09:33

Re: Новорічний турнір з ґо клубу «Супутник» 2019 року

Повідомлення Tori »

Доброго дня, ви бачите проблему в тому, що дитина ходить до тренера в КПДЮ і ходить на турніри у Супутник?
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Новорічний турнір з ґо клубу «Супутник» 2019 року

Повідомлення Наталья »

Tori писав: 06 грудня 2019, 09:05 Доброго дня, ви бачите проблему в тому, що дитина ходить до тренера в КПДЮ і ходить на турніри у Супутник?
Так, напевно, з цього потім і постають певні проблеми, принаймні у Києві. Але суто бюрократичної природи, наприклад, звітність і/або обрахунок рейтингу.
Ну, і внутрішню конкуренцію, на яку впливає ситуація в цілому в країні, пов'язані з нею обмови, які ми спостерігаємо впродовж всього Го-життя, ніхто не відміняв.
В цілому ж, немає нічого поганого, навіть навпаки, коли спортсмен здобуває різноманітний турнірний досвід. Відвідує змагання з незнайомцями. Ми так росли, в тому числі і відвідуючи змагання поза межами України і УФГО, бачили досвід інших європейських го-спільнот, про що я неодноразово писала після змагань тут і на фейсбуці, щоб показувати гарний приклад розвитку, без чвар.
Коли громада об'єднується навколо розвитку спільної справи.
На жаль, діти та родини є до певної міри вразливими для стороннього впливу, в тому числі і під час святкувань, особливо за спільним столом, коли люди менш уважні. Тому, звичайно, грати потрібно, але і уважними бути також. Особисті амбіції можуть легко руйнувати гарні проекти, а Го - найкраще з того, що я зустрічала, крім, звичайно, народження і виховання власних дітей 💗💗
Відповісти