Публічна оферта

Всевозможные предложения по улучшению форума, замечания, сообщения об ошибках...
Di
Админ
Сообщения: 390
Зарегистрирован: 10 мар 2003, 23:20
Разряд: 6d

Публічна оферта

Сообщение Di » 20 ноя 2020, 13:07

Нагадаю, що при реєстрації на форумі ви погоджуєтеся з наступними умовами, які діють нарівні з правилами форуму (мало хто їх читає, тому наводжу їх тут):
---
Реєструючись на форумі “Форум по игре Го (Бадук, Вейчи)” (надалі “ми”, “наш”, “Форум по игре Го (Бадук, Вейчи)”, “https://forum.ufgo.org”), ви підтверджуєте свою згоду з наступними умовами. Якщо ви не погоджуєтесь з ними, будь ласка, не заходьте і/або не користуйтесь “Форум по игре Го (Бадук, Вейчи)”. Ми залишаємо за собою право змінювати ці правила будь-коли, і зробимо усе для того, щоб проінформувати вас про це, однак з вашої сторони було б розумно переглядати періодично цей текст на предмет змін, оскільки користування форумом “Форум по игре Го (Бадук, Вейчи)” після оновлення чи виправлення умов користування означає вашу згоду з ними.

Наші форуми працюють на базі скрипта phpBB (надалі “вони”, “їхнє”, “програмне забезпечення phpBB”, “www.phpbb.com”, “phpBB Group”, “phpBB Teams”), яке є рішенням для створення форумів, яке випущене за ліцензією “GNU General Public License v2” (надалі “GPL”) і може бути завантаженим з сайту www.phpbb.com. Обмеження ліцензії GPL для програмного забезпечення phpBB суворо пов'язані з організацією і підтримкою інтернет-дискусій і не впливають на те, що дозволяється/забороняється адміністрацією чи на поведінку в них. Для додаткової інформації про phpBB, будь ласка, перегляньте: https://www.phpbb.com/.

Ви погоджуєтесь не розміщувати образливі, непристойні, вульгарні, наклепницькі, ненависні, погрозливі, порнографічні та інші матеріали, які можуть порушувати закони вашої країни, країни, яка надає послуги хостингу для форуму “Форум по игре Го (Бадук, Вейчи)” чи міжнародне право. Такі дії можуть призвести до негайної і постійної відмови у доступі до форуму, при цьому ваш інтернет-провайдер буде повідомлений про це, якщо ми будемо вважати це за необхідне. IP-адреси усіх повідомлень зберігаються для забезпечення проведення такої політики. Ви погоджуєтесь, що адміністратори “Форум по игре Го (Бадук, Вейчи)” мають право видаляти, редагувати, переносити та закривати будь-яку тему в будь-який час на свій розсуд . Як користувач ви погоджуєтесь, що уся інформація введена вами буде зберігатись в базі даних. Хоча ця інформація не буде відкрита третім особам без вашої згоди, ні адміністрація “Форум по игре Го (Бадук, Вейчи)”, ні phpBB не буде нести відповідальність за будь-які дії хакерів, які можуть призвести до несанкціонованого доступу до неї.