Чемпіонат України з го 2019р. (фінал)
Додано: 15 листопада 2019, 13:06
Проводимо обидва фінали за три дні - 22, 23, 24 листопада, в приміщенні бібліотеки ім. Салтикова-Щедріна, адреса: Київ, бул. Л.Українки, 7 (м. Печерська).
Початок першого туру в 10-00, для жінок в 11-00.
Формула проведення 2+3+2.
Регламент викладе Оксана, він вже є.
Наказ ще не підписаний, хоча лежить вже декілька тижнів в міністерстві. Це повязано з байдужістю службовців, тому що, міністерство в стані ліквідації, майбутнє не визначене, підписувати щось нікому не цікаво. (((
--
Список учасників.
--
Жінки
--
1. Петрашевська Ніка-----------------------Підтверджено
2. Сівер Єкатерина-------------------------Підтверджено
3. Туровська Юлія (раніше - Кротович)-------Підтверджено
4. Мельник Анна---------------------------Підтверджено
5. Тарасенко Світлана----------------------Підтверджено
6. Малко Олеся----------------------------Підтверджено
7. Симоненко Вікторія----------------------Підтверджено
8. Чернова Марія---------------------------Підтверджено
--
Запасні
--
1.
2. Власенко Олександра--------------------Підтверджено
3. Фенчак Анастасія
--
Чоловіки
--
1. Качановський Артем------------------------Підтверджено
2. Яценко Дмитро----------------------------Підтверджено
3. Богацький Дмитро------------------------Підтверджено
4. Жураковський Богдан--------------------Підтверджено
5. Кокозей Володимир-----------------------Підтверджено
6. Михалюк Юрій------------------------------Підтверджено
7. Овсієнко Всеволод------------------------Підтверджено
8. Качановський Михайло----------------------Підтверджено
--
Запасні
--
1.
2. Гілязов Олександр-----------------------Підтверджено
3. Лопатенко Костянтин
Початок першого туру в 10-00, для жінок в 11-00.
Формула проведення 2+3+2.
Регламент викладе Оксана, він вже є.
Наказ ще не підписаний, хоча лежить вже декілька тижнів в міністерстві. Це повязано з байдужістю службовців, тому що, міністерство в стані ліквідації, майбутнє не визначене, підписувати щось нікому не цікаво. (((
--
Список учасників.
--
Жінки
--
1. Петрашевська Ніка-----------------------Підтверджено
2. Сівер Єкатерина-------------------------Підтверджено
3. Туровська Юлія (раніше - Кротович)-------Підтверджено
4. Мельник Анна---------------------------Підтверджено
5. Тарасенко Світлана----------------------Підтверджено
6. Малко Олеся----------------------------Підтверджено
7. Симоненко Вікторія----------------------Підтверджено
8. Чернова Марія---------------------------Підтверджено
--
Запасні
--
1.
2. Власенко Олександра--------------------Підтверджено
3. Фенчак Анастасія
--
Чоловіки
--
1. Качановський Артем------------------------Підтверджено
2. Яценко Дмитро----------------------------Підтверджено
3. Богацький Дмитро------------------------Підтверджено
4. Жураковський Богдан--------------------Підтверджено
5. Кокозей Володимир-----------------------Підтверджено
6. Михалюк Юрій------------------------------Підтверджено
7. Овсієнко Всеволод------------------------Підтверджено
8. Качановський Михайло----------------------Підтверджено
--
Запасні
--
1.
2. Гілязов Олександр-----------------------Підтверджено
3. Лопатенко Костянтин