«Розвиток Go молоді»

Если Вы не знаете, в какой раздел писать, то пишите сюда!
Аватара пользователя
Dmitriy
Президент УФГО
Сообщения: 1455
Зарегистрирован: 05 апр 2003, 11:23
Разряд: 5d
Откуда: Киев, Украина.

«Розвиток Go молоді»

Сообщение Dmitriy » 12 июн 2019, 13:40

Шановні друзі,

Починаючи з цього місяця, існує нова ініціатива, спрямована на покращення комунікації та обміну інформацією між членами європейської спільноти Go.

Щотижня ми будемо публікувати новини про молодіжну діяльність та розвиток в країні разом з щотижневим інтерв'ю молодого гравця з цієї країни.

Ми почали з Хорватії, де останнім часом відбувається магія: https://eurogofed.org/seygo/

Наступний тиждень: новини з Німеччини

Будь ласка, внесіть свій внесок у цю ініціативу, поділившись і відправивши власні звіти.
Будь-яка стаття про тему «Розвиток молоді» вітається, кожен може відмовитися від коментарів та пропозицій на сайті.

З повагою,
Каталін Тарану

Аватара пользователя
Наталья
Advanced Member
Сообщения: 1022
Зарегистрирован: 01 ноя 2011, 12:48

Re: «Розвиток Go молоді»

Сообщение Наталья » 14 июн 2019, 21:40

Можливо, від України доцільно писати дитячим тренерам (або всім разом, або кожному про свій клуб) або провідним спортсменам - представникам Гошної української молоді (Крушельницькому Валерію)?
...
Про Київ можу лише від себе написати, що з того року, як почали збиратись команди різних регіонів (в тому числі і київська команда) та їздити на дитячі змагання до Європи, і коли про ці змагання ми почали докладно писати на Фейсбук (у групах і на сторінці Спортивного відділу КПДЮ), інтерес до Го зріс. Київ - місто перенасичене подіями та активностями для родин і дітей. Однак, успіхи колег надихають молодші покоління займатись, і нові родини з малюками приходять навчатись. Таким чином, Го розвивається в столиці.
...
Також великою мірою допомагають розвитку Го літні та зимові учбово-тренувальні збори, які проводять тренери КПДЮ. І, звичайно ж, участь у зборах та допомога Дмитра Олександровича, Артема у підготовці найсильніших дітей приносять нам такі потрібні перемоги у міжнародних змаганнях.
...
Цьогоріч влітку троє наших спортсменів візьмуть участь у міжнародних дитячих змаганнях: Сєва - у Кореї, Аня - у Хорватії (обидва вихованці Вікторії Симоненко), Саша - у Малайзії (вихованець Григорія Михайловича Гальченка).
...
...
І це вже частина щодо всієї України.
///
Величезна подяка Кореї. Від них маємо підручники (2016-2017 рр. Отримали, розіслали по школах, відсканували). Від них також другий рік поспіль приїздить Вчитель Чун.
До них у 2016 і 2017 рр. іздили на навчання наші 8 спортсменів. Відвідували змагання, провідні школи, грали з найсильнішими спортсменами світу навчальні партії. ///
...
///
Велика подяка Вчителю Гуо Джуан (Китай-Нідерланди) за плідну співпрацю. Для дитячих змагань в Україні впродовж 2018-2019 навчального року від її Інтернет Школи Го було видано українським дітям сертифікатів на досить солідну суму. Також діти вигравали сертифікати Гуо Джуанпочинаючи з 2015 року, під час ЄвроГоКонгресів та інших змагань в Європі.///
...
Але фінальний (більш фаховий) огляд все ж краще писати комусь з тренерів або Валерію, як має час.
😍⚫⚪🇺🇦🇪🇺⚫⚪🌏🌎🌍⚫⚪😊
Последний раз редактировалось Наталья 15 июн 2019, 10:28, всего редактировалось 1 раз.

Аватара пользователя
Наталья
Advanced Member
Сообщения: 1022
Зарегистрирован: 01 ноя 2011, 12:48

Re: «Розвиток Go молоді»

Сообщение Наталья » 14 июн 2019, 21:46

Ще можна писати про успішну тренерську діяльність юнаків. Наскільки я знаю, це Валерій (Поліна), Ярослав (Олеся) і Ніка (Даня і всі діти в КПДЮ, Ніка дуже класно розповідає і пояснює). Так само, добре пояснює і Сєва (останній майстер-клас у квітні 2019 в КПДЮ). Або просто це гарний приклад у родині і корисний вид діяльності.