57th European Go Congress - Olsztyn 2013

Відповісти
nashsir
Advanced Member
Повідомлень: 223
З нами з: 10 квітня 2013, 23:48

Re: 57th European Go Congress - Olsztyn 2013

Повідомлення nashsir »

Antony писав:
nashsir писав: По-моему, игроки уже начиная с уровня 10к не плодят слабых групп и вовремя решают вопросы их выживания.
Я имею 2 дан на Тайгем бадук, и до сих пор пложу слабые группы и не вовремя решаю вопросы с их выживанием. В основном, проигрыши связаны именно с этим.
Рейтинг на игровом сервере - вещь довольно относительная.
Субъективно: подобные задачи успешно решает игрок уровня 10 кю.
Возможно, это соответствует уровню 6 дана на KGS, например?
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: 57th European Go Congress - Olsztyn 2013

Повідомлення Vassko »

nashsir писав:
Antony писав:
nashsir писав: По-моему, игроки уже начиная с уровня 10к не плодят слабых групп и вовремя решают вопросы их выживания.
Я имею 2 дан на Тайгем бадук, и до сих пор пложу слабые группы и не вовремя решаю вопросы с их выживанием. В основном, проигрыши связаны именно с этим.
Рейтинг на игровом сервере - вещь довольно относительная.
Субъективно: подобные задачи успешно решает игрок уровня 10 кю.
Возможно, это соответствует уровню 6 дана на KGS, например?
Я имею 4 дан УФГО и 4дан КГС. Я пложу слабые группы в некоторых партиях и невовремя решаю вопрос с их выживанием. Я неправ? Подскажите, пожалуйста, что делать.
DB123
Advanced Member
Повідомлень: 227
З нами з: 02 липня 2010, 14:27
Розряд: 3d
Звідки: киев

Re: 57th European Go Congress - Olsztyn 2013

Повідомлення DB123 »

вельмишановный пан Vassko,раджу записатися на консультацію до пана nashsir, досвід у nashsir великий, і він не плодить слабкі групи .
nashsir
Advanced Member
Повідомлень: 223
З нами з: 10 квітня 2013, 23:48

Re: 57th European Go Congress - Olsztyn 2013

Повідомлення nashsir »

Vassko писав:Я имею 4 дан УФГО и 4дан КГС. Я пложу слабые группы в некоторых партиях и невовремя решаю вопрос с их выживанием. Я неправ? Подскажите, пожалуйста, что делать.
Шановний пан Vassko це, мабуть, через Beer або Blitz :D

Якщо серйозно, то як майстер із великим педагогічним досвідом Ви погодитесь, що гравець 20 кю, з яким Ви зіграєте кілька партій без обмежень у часі (з вивченням правильних форм, поясненням термінових ходів) швидше "виросте" до 10 кю, аніж той. хто буде грати десятки партій на KGS або IGS із випадковими суперниками із випадковим контролем часу гри.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: 57th European Go Congress - Olsztyn 2013

Повідомлення Небайдужий »

Нагадую всім учасникам дискусії, що ця тема присвячена Го конгресу. Прошу дотримуватись цієї теми. Для усіх інших розмов заведіть собі окрему тему.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Ywapro
Пользователь
Повідомлень: 20
З нами з: 22 липня 2010, 20:19

Re: 57th European Go Congress - Olsztyn 2013

Повідомлення Ywapro »

Саме хотів підказати модератору теми що флуд у цій гілці неприпустимий і пора б виставити попередження, як мінімум, за дві сторінки безупинної словесної діареї, причому, жодним чином не пов'язаної з темою.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: 57th European Go Congress - Olsztyn 2013

Повідомлення Vassko »

nashsir писав:
Vassko писав:Я имею 4 дан УФГО и 4дан КГС. Я пложу слабые группы в некоторых партиях и невовремя решаю вопрос с их выживанием. Я неправ? Подскажите, пожалуйста, что делать.
Шановний пан Vassko це, мабуть, через Beer або Blitz :D

Якщо серйозно, то як майстер із великим педагогічним досвідом Ви погодитесь, що гравець 20 кю, з яким Ви зіграєте кілька партій без обмежень у часі (з вивченням правильних форм, поясненням термінових ходів) швидше "виросте" до 10 кю, аніж той. хто буде грати десятки партій на KGS або IGS із випадковими суперниками із випадковим контролем часу гри.
Соглашусь с оговоркой. За несколько партий до 10го кю не вырастет. Но эффект , конечно же, будет больше.
Суть в другом: когда некомпетентный человек уверенно и безапелляционо представляет не совсем верные суждения как факты, то некоторых это может возмутить.
Зы. "Собачье сердце" вспомнилось. Глава седьмая. :D
nashsir
Advanced Member
Повідомлень: 223
З нами з: 10 квітня 2013, 23:48

Re: 57th European Go Congress - Olsztyn 2013

Повідомлення nashsir »

Vassko писав:Зы. "Собачье сердце" вспомнилось. Глава седьмая. :D
А что есть глава 7? :blink:
До чего же гошный люд интеллектуальный: Королев Руставели цитирует, Скачко - Булгакова... :D

P.S. To Ywapro: ми не флуддери, ми шукаємо недоліки підготовки гравців з України для участі в міжнародних змаганннях. Власне, питання залишилося відкритим: "Чи може 6-й дан дозволити собі таку розкіш, як втрата кута у середині партії?". Йдеться не про втрату групи у середині дошки, а про втрату групи, життєдіяльність якої мала бути забезпечена ще на початку гри. Навіть кількома ходами раніше її можна було врятувати...
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: 57th European Go Congress - Olsztyn 2013

Повідомлення AlterEgo »

nashsir писав:
Vassko писав:Зы. "Собачье сердце" вспомнилось. Глава седьмая. :D
А что есть глава 7? :blink:
До чего же гошный люд интеллектуальный: Королев Руставели цитирует, Скачко - Булгакова... :D
Попробую по памяти: "...Вы находитесь на низшей ступени развития. Вы должны молчать и слушать, молчать и слушать, однако позволяете себе в присутствии людей с университетским образованием давать советы космического масштаба и космической же глупости".
;)

UPD: Для ленивых, но любопытных: http://www.kredo-library.com/009/00189/read.php?ch=007
Востаннє редагувалось 31 липня 2013, 20:43 користувачем AlterEgo, всього редагувалось 1 раз.
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: 57th European Go Congress - Olsztyn 2013

Повідомлення AlterEgo »

Да, учился. Несколько вечеров. Так я разучивал первые джосеки...
Відповісти