Сезон - 2019/20. Заходи.

Питання розвитку Го у Києві. Київська федерація Го, клуби Го
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 12:48

Сезон - 2019/20. Заходи.

Повідомлення Наталья »

У Києві, українській столиці, стабільно стає більш прохолодно. Незабаром випаде сніг, як вчора у Карпатах, і прийдуть морози.
Ця осінь, можливо, не буде відрізнятись від інших. А можливо, і буде.
...
Адже, осінь-2019 року для гошної України, як і зима19/20, і весна 2020 року, вперше є "сезоном перед Першим в Історії Незалежної України 🇺🇦Чемпіонатом Європи - ЄвроГоКонгресом🇪🇺".
https://egc2020.org.ua/
...
Що можна зробити?
Звичайно, навчити грати в Го якнайбільшу кількість людей.
Для чого?
Звичайно, для того, щоб запросити на ключову для інтелектуального іміджу нашої країни подію - ЄвроГоКонгрес.
...
Що це таке?
ЄвроГоКонгрес - це двотижневий спортивний фестиваль, який відбуватиметься в Україні вперше, а от у Європі це буде вже 64-й Конгрес.
Цей фестиваль - улюблена гошна подія як європейців, так і гостей з усіх континентів.
http://europeangodatabase.eu/EGD/Tourna ... y=E180729B - приклад з Конгресу в Пізі, найдорожчого за вартістю подорожі та перебування, який підтримали наші спортсмени всіх рівнів гри, дорослі і діти. Тут я мала честь працювати волонтером під керівництвом італійської команди, після чого отриманими знаннями поділилась з рідною УФГО, щоб у нас також вийшов гарний Конгрес, тому що Україна на це здатна і гідна цього, адже маємо плеяду сильних спортсменів, знаних не лише в Європі, а й у всьому світі Го.
...
На кожному публічному заході, під час кожного навчання всі ми постійно розповідаємо про майбутній Конгрес і запрошуємо до участі всіх охочих. Адже для українців це справді унікальна можливість - поринути у світ міжнародного Го в своїй власній країні, зустріти нових друзів, бути гідами і провідниками для гостей.
...
Ми шукаємо волонтерів (можливо, студентів-початківців у Го), які також цікавляться грою, а ще більше хочуть потренуватись в іноземних мовах (англійська, китайська, корейська, японська, німецька, французька, іспанська та інші) і бути частиною грандіозної історичної події в гошній Україні.
...
Контакт для всіх волонтерів - Вікторія Симоненко.
0957257242🇺🇦🇺🇦⚫⚪🇪🇺🇪🇺