Чемпіонату України з го - чвертьфінал 20-21.04.2019, Київ, обговорення

Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Чемпіонату України з го - чвертьфінал 20-21.04.2019, Київ

Повідомлення Наталья »

Це цілком можлива ситуація, Антоне. Безвіз є.
Їдете на турнір, там граєте, платите лише турнірний внесок, а за обрахування рейтингу українському спортсменові платить УФГО за підсумками року, за загальною кількістю українських спортсменів, які прийняли участь у змаганнях. Теж варіант.
Або ще можна реєструватись за іншу країну, по-приколу. Або анонімом. Безліч варіантів.
...
Ще можна "підвісити" платіж за обрахунок рейтингу. Як з кавою. Одну купуємо, іншу "підвішуємо" для того, кому важко платити більше. Багато варіантів існує. Кожному своє.
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: Чемпіонату України з го - чвертьфінал 20-21.04.2019, Київ

Повідомлення Артем »

@Geser: EGF так само виставляє рахунок. Тільки не окремим гравцям за рейтинг, а кожній національній федерації за членство в EGF.

Не потрібно проводити паралелі між УФГО і EGF. Це різного масштабу і різного внутрішнього устрою організації.

Кожна структура надає реальні послуги. УФГО організовує турніри, обраховує рейтинг, звітує за результатами турнірів перед Міністерством. За організацію турніру збирається турнірний внесок. І то лише для покриття затрат на оренду та призи - власне організатори у кишеню собі нічого не відкладають. За обрахунок рейтингу збирається річний платіж за обрахунок рейтингу. І то ці гроші підуть лише на те, щоб покрити внески УФГО в EGF та IGF, а що залишиться - буде витрачено так, як вирішать ті, хто платив ці кошти. А за звітність перед Міністерством та усю іншу роботу гроші навіть ніхто і не збирає.

Виходить так: УФГО робить усю роботу по суті задарма, і збирає кошти по мінімуму - лише у тій кількості, щоб покрити витрати.

Підкреслю ще раз, це новий підхід. Я вважаю, що він конструктивний, тому що людина платить за реальну послугу - обрахунок рейтингу.

І, на скільки я пам'ятаю, про це було оголошено заздалегідь на форумі. Тобто не було такого, що хтось прийшов на турнір, і його поставили перед фактом. А якщо хтось не слідкує за новинами та оголошеннями на форумі - то що тут вдієш.

Між іншим, на скільки мені відомо, EGF також допускає до чемпіонату Європи лише спортсменів з федерацій, які є членами EGF.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Чемпіонату України з го - чвертьфінал 20-21.04.2019, Київ

Повідомлення Небайдужий »

На жаль доводиться констатувати, що всеукраїнські турніри стають чим далі, тим менш привабливими... Ось і в цьому змаганні відверто порушують права людей на проходження відбору в наступні етапи чемпіонату, але при цьому посилаються на правила, які самі ж і вигадали... А, враховуючи те, що більшість всеукраїнських змагань проходять без належної нагородної атрибутики, без якісного суддівства, а часто і взагалі без присутності суддів, відношення до нашого виду спорту у людей стає все більше "прохолодним". Так можна відвадити багато любителів Ґо. А ті, що лише на шляху вибору грати в Ґо, чи ні, можуть подивитись на все це "неподобство" (м'яко кажучи) і дійти до висновку, що краще вже якимсь іншим видом спорту зайнятись, а для душі, якщо подобається Ґо, можна пограти в інтернеті, чи при нагоді зіграти живі партії десь за кордоном...
Жаль, що керівництво федерації впритул не хоче цього помічати, ба, навіть не збирається помічати, так як зайняті проектами "вселенського" масштабу (ну, типу "Нью-Васюки") і звичайною буденністю їм не личить перейматись (типу часу немає), і нічого не робить, щоб зробити всеукраїнські змагання більш привабливими... Жаль... дуже жаль...
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Чемпіонату України з го - чвертьфінал 20-21.04.2019, Київ

Повідомлення Dmitriy »

Небайдужий писав: 19 квітня 2019, 10:10На жаль доводиться констатувати, що всеукраїнські турніри стають чим далі, тим менш привабливими...
Перепрошую, але це не константа, це а ваша особиста думка. Не плутайте.
Небайдужий писав: 19 квітня 2019, 10:10Ось і в цьому змаганні відверто порушують права людей на проходження відбору в наступні етапи чемпіонату
Права людей не порушуються! Не треба плутати свою віру з реаліями.
Небайдужий писав: 19 квітня 2019, 10:10Жаль, що керівництво федерації впритул не хоче цього помічати, ба, навіть не збирається помічати, так як зайняті проектами "вселенського" масштабу (ну, типу "Нью-Васюки") і звичайною буденністю їм не личить перейматись (типу часу немає), і нічого не робить, щоб зробити всеукраїнські змагання більш привабливими... Жаль... дуже жаль...
Перепрошую, нічого не робимо?
Перепрошую, ви впевнені??

До речі, проведення змагань одна із головних цілей існування організації.
Проведення міжнародних змагань на території України найбільш ефективний шлях до збільшення інтересу до го серед населення, і один із пріоритетних шляхів для підвищення авторитету України, як держави, в міжнародній спільноті.
Запитання.
Що відповідати Віктору Реділі про відсутність турнірів в м. Рівному?
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Чемпіонату України з го - чвертьфінал 20-21.04.2019, Київ

Повідомлення Небайдужий »

Dmitriy писав: 19 квітня 2019, 12:15 Запитання.
Що відповідати Віктору Реділі про відсутність турнірів в м. Рівному?
Як є, так і відповідайте... , він же ж не до мене звертався. Запитати у мене він міг і без форуму, напряму. Запитання, я так розумію, поставлене до керівництва федерації. От ви й відповідайте.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Чемпіонату України з го - чвертьфінал 20-21.04.2019, Київ

Повідомлення Dmitriy »

Небайдужий писав: 19 квітня 2019, 12:26
Dmitriy писав: 19 квітня 2019, 12:15 Запитання.
Що відповідати Віктору Реділі про відсутність турнірів в м. Рівному?
Як є, так і відповідайте... , він же ж не до мене звертався. Запитати у мене він міг і без форуму, напряму. Запитання, я так розумію, поставлене до керівництва федерації. От ви й відповідайте.
Дякую.
Небайдужа позиція....
patpanda
Пользователь
Повідомлень: 20
З нами з: 12 серпня 2015, 09:51
Розряд: 7k

Re: Чемпіонату України з го - чвертьфінал 20-21.04.2019, Київ

Повідомлення patpanda »

Я трошки додам , для мене проблема не у внесках і не у 200 гривнях на обрахунок рейтингу.

Проблема в позиції кервіництва щодо членства в УФГО , а саме довільне зниження внеску з 2000грн до нуля, яке ніде чітко не регламентоване.
Це робить безглуздим членство в федерації так як можна завжди "докинути" своїх прихильників безкоштовно і надати їм право голосу.
Я намагався запитати чи є чіткий алгоритм за яким знижується внесок (я не проти того що він має бути динамічним) - але на жаль відповіді не отримав.

Для мене ситуація вище це є типовий приклад корупції і узурпації влади , тому жодних коштів доки не буде чіткого алгоритму членства / внесків я сплачувати не буду.
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Чемпіонату України з го - чвертьфінал 20-21.04.2019, Київ

Повідомлення unnamed »

Артем писав: 19 квітня 2019, 09:57 За обрахунок рейтингу збирається річний платіж за обрахунок рейтингу. І то ці гроші підуть лише на те, щоб покрити внески УФГО в EGF та IGF, а що залишиться - буде витрачено так, як вирішать ті, хто платив ці кошти.
Артем, для оплаты взносов в EGF та IGF достаточно 90 раз по 200 гривень.
Следовательно ожидается, что оплатят обсчет рейтина в УФГО около сотни человек. Это примерно соответствует составу всеукраинского турнира, а остальные по регионам будут считать сами.

Вопрос номер два: каким образом будут те, кто платил решать как будут потрачены их деньги? Писать письма? Собираться на какую-то конференцию среди оплативших рейтинг?
Мне кажется ты не прав. Многолетний опыт показывает, что в УФГО не бывает даже финансовых отчетов, не говоря уже о том, чтобы дать кому-то что-то решать, кроме президента.
Поэтому эти дополнительные деньги, если они будут, просто уйдут, и мы никогда не узнаем куда.
В сочетании с тем, что у всех этих решений слишком много противоречий с официальными документами УФГО, как процедурно при принятии, так и по сути, мы пока не будем торопиться их выполнять.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Чемпіонату України з го - чвертьфінал 20-21.04.2019, Київ, обговорення

Повідомлення Наталья »

https://forum.ufgo.org/viewtopic.php?f=53&t=22276
Ця, та інші теми наглядно демонструють багаторічну "злагоду" та "консолідацію" в УФГО.
Дехто з функціонерів знає історію і раніше.
Тому, зараз все відкрито, і кожен дійсно робить особистий вибір. Розвивати "гойдалку", як це відбувалось донедавна, або розвивати УФГО.
Запрошуємо всіх цікавих завтра відвідати змагання.
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Чемпіонату України з го - чвертьфінал 20-21.04.2019, Київ, обговорення

Повідомлення Dmitriy »

patpanda писав: 19 квітня 2019, 14:18 Я трошки додам, для мене проблема не у внесках і не у 200 гривнях на обрахунок рейтингу.
Проблема в позиції керівництва щодо членства в УФГо, а саме довільне зниження внеску з 2000 грн. до нуля, яке ніде чітко не регламентоване.
Це робить безглуздим членство в федерації так як можна завжди "докинути" своїх прихильників безкоштовно і надати їм право голосу.
Цікава проблематика.
Дійсно, знижувати внесок можна вибірково, в залежності від особистості кандидата. Це важіль управління. Цей важіль в руках президії. Склад президії очевидно залежить від президента. Навряд чи можлива плідна діяльність в іншому випадку. Це ми вже проходили.
Подальша більш дрібна формалізація або регламентація процесу не має сенсу, втрачаються можливості розвитку, адже можна "докинути" потрібних прихильників. :)
Є тільки "невеличка" проблемка - де взяти цих прихильників?, активних, розумних, дієвих, спокійних та натхнених?
Та про що я? Є хоч один охочий очолити організацію? Я ж колись покину цим займатись. Чесно кажучи я вже на грані.
А поки що, жодної заявки на членство не має, тому і досвіду по дієвості схеми не має.
patpanda писав: 19 квітня 2019, 14:18 Для мене ситуація вище це є типовий приклад корупції і узурпації влади,...
Перепрошую, про що ви?
Ви що вважаєте, що очолювати "нікому не потрібну" організацію, витрачати на неї своє життя, витрачати свої кошти та час - це корупція???
Узурпація влади??? Про що ви?
Я не можу знайти хоча б декількох людей, яким міг би передати частину повноважень, хоча б по декільком напрямкам діяльності.
Про що ви?
Відповісти