Заява Качановського В.О.

Конференції, президії, рішення, обговорення, пропозиції та ін.
Відповісти
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення Наталья »

Це не базовий рівненський турнір, а Всеукраїнський Дитячий Чемпіонат.
Змагання найсильніших. Результати постійної роботи впродовж року всіх дітей, родин, тренерів, взаємодії з місцевою владою.
Наразі дійсно проводиться базовий Чемпіонат Рівненської дитячої школи.
Є, звичайно, численні важливі моменти, які більш досвідчені тренери можуть передавати початківцям. І це не теорії змови, не домисли, не емоції. А, наприклад, Типовий план проведення дитячих змагань у школі (з рекомендаціями по періодах, з навчанням суддівству або виїздним суддівством), Типова навчальна програма (для підтвердження факту самого існування школи, щоб можна було взаємодіяти з місцевою владою не на пальцях), відкриті уроки та ін.
Наприклад, як навчити дитину системно тренуватись, записувати партії, грати чесно, поводити себе на змаганні. Не всі знають, як має бути. Тому доцільно знайомити людей з такою інформацією до початку змагань.
Так само, дуже важливо їздити з найсильнішими дітьми України регіонами і проводити Всеукраїнські дитячі турніри (а не тільки фестивалі) всюди, де буде добра воля місцевої влади (а хто не захоче бути дотичним до найбільш складної у світі гри?). Щоб навчати, популяризувати, розповсюджувати вид спорту, розвивати.
А коли проводяться домашні турніри, які називаються Всеукраїнськими, а на Юнацькі Чемпіонати Європи їздять лише свої домашні учні, яких разом з батьками тримають окремо від випадкових інших українців, щоб не спілкувались зайвий раз...
Коли вся інформація, яка має бути загальнодоступною, перед відкриттям проходить фазу "не вводьте людей в оману"...
Коли з'являються такі "емоційні" топіки. Виникають питання.
У мене особисто, як у замовника послуг Федерації впродовж цих 10 років.
Коли теорії змов, сегрегації і негатив перетворяться на визнання зусиль кожного початківця і допомогу кожній українській дитині/родині, тренеру, вчителю?
Щоб люди відчували себе рівними громадянами України, незалежно від місця проживання та належності до тієї чи іншої Го - школи.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення Vassko »

kandidat писав: 28 листопада 2017, 23:18
Зачем претендовать на отлаженный действующий турнир, который является базовым для Ровенской школы?
Простите, это сейчас кому вопрос был задан? Или он риторический?:)
Богдан К
Новичок
Повідомлень: 3
З нами з: 17 жовтня 2017, 11:25
Розряд: 11k

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення Богдан К »

Думаю, даремно щось казати, коли всі рішення уже прийняті. Важко жити, тримаючи у собі всі ті емоції, правда п. Наталья?
І в негативі є позитив. Завдяки дописам в цій темі, не лише керівники, але й тренери, батьки і самі діти різних шкіл, можуть робити власні висновки про певний стан речей в сучасному українському го і про реальне ставлення до регіональних осередків. Зокрема, цікаво пізнати терміни “домашні учні”, “випадкові українці”. Це звучить особливо актуально напередодні Юнацького чемпіонату Європи. Добре, що хоч він буде проходити в Києві, а то б теж набув статусу “домашнього”.
Час розставить все на свої місця. Здається, «покращення» наступають і в цій сфері. Вже напевне з наступного року наші діти на оплачених автобусах зможуть разом з тренером та психологом подорожувати містами України, щоб зустрічатися на змаганнях з тисячами інших дітей. Це згідно плану суттєво послабить монополію рівненської школи і надасть урок окремому тренеру (він же суддя, вічний критик …), а це, в свою чергу, дасть шалений поштовх розвитку дитячого го в Україні.
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення unnamed »

Богдан К писав: 29 листопада 2017, 09:33 Думаю, даремно щось казати, коли всі рішення уже прийняті.
Якi рішення прийняті? Я тут, например еще не одного принятого рішення не увидел во всей ветке.
Только возмущение Владимира Александровича, что у него хотят "отобрать турнир" и личные мнения нескольких людей.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення Vassko »

unnamed писав: 29 листопада 2017, 10:10
Богдан К писав: 29 листопада 2017, 09:33 Думаю, даремно щось казати, коли всі рішення уже прийняті.
Якi рішення прийняті? Я тут, например еще не одного принятого рішення не увидел во всей ветке.
Только возмущение Владимира Александровича, что у него хотят "отобрать турнир" и личные мнения нескольких людей.
Возможно решение уже принято, просто мы о нем не знаем. Лично я думаю, что его просто озвучат позже. Возможно в самый последний момент... как обычно :D
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення Наталья »

Пане Богдане, до початку емоційного спілкування у цій темі я всередині ситуації, про яку пишу, прожила. І не менш емоційно пишу в інших темах.
І навіть, якщо з всього тексту Ви оберете найбільш яскраві вислови, і напишете їх капслоком, вони не зможуть перекреслити факти. Ні напередодні ЮЧЄ, ні впродовж, ні після.
Це дійсно цікаво, що тема виникла напередодні головного дитячого європейського змагання, що вперше проходитиме в Україні. Це дійсно шанс на консолідацію зусиль всіх, хто зацікавлений у розвитку Го.
Також завжди з великим хвилюванням сприймаю відповіді на кшталт"не пропонуйте, давайте гроші (автобуси, посади, стипендії і т.ін.))))
Аватар користувача
Bohdan
Advanced Member
Повідомлень: 281
З нами з: 03 червня 2008, 12:42

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення Bohdan »

Не розумію, чому стільки негативу до керівництва федерації саме зараз, коли справи пішли вгору. Вперше в історії України проведений ЧЄ серед жінок та готується юнацький. Це великий прорив та величезна відповідальність. І навіть в цей найважливіший рік в історії УФГо у нас чвари, замість об'єднання. Потрібно вже, накінець, почати довіряти людям, а не будувати теорії заговору.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення Vassko »

Богдан, а как Вы думаете , почему не доверяют? Имхо, потому что федерация управляется по понятиям, а не по законам. Президиум не работает и не собирается. Конференция должна была быть, но не было. Не задумывались, почему у активистов не складываются нормальные отношения с "руководством", и они уходят? Я( какой-никакой, а считаю, что был активистом), Владимир Качановский, Юля( ещё не ушла, но отношения там не айс). Можно было бы и дальше перечислять, имхо.
Я принял для себя решение, что пока в федерация живет по понятиям и в ней такое "руководство" , ничего для этой федерации делать не буду. Потому что в итоге сам виноват ещё и останешься. Тут всю систему менять надо :)
А Вы, Богдан, объединяйтесь на здоровье, успехов Вам. Имхо, пока го-сообщество не созреет жить по правилам(законам), а не по понятиям, то прорыва не будет, имхо.
Аватар користувача
Bohdan
Advanced Member
Повідомлень: 281
З нами з: 03 червня 2008, 12:42

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення Bohdan »

Прорив вже відбувся. Завдяки керівництву, яке ви так не любите. З фактами не посперечаєшся.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення Vassko »

Не согласен. Это не прорыв. Количество игроков(или членов федерации) в Украине могло бы быть на порядок выше. А сейчас этого как-то не наблюдается. в 2007-2008 тоже были турниры, которых не было до этого в истории украинского Го. Я про Кубки посла Кореи. А потом это благополучно похерелось. Также как 2 раза херелись Кубки посла Японии(в 1998-1999 и 2007-2008 они проходили, и организовывало их не теперешнее "руководство"). А ведь на них мы призы от Нихон-Киин получали даже. И развитие идет скорее не благодаря, а вопреки "мудрому руководству партии". Просто сейчас цены на нефть высокие, в смысле спонсор появился. Появился сам- никакая федерация его не искала(могу доказать).(Кстати, там может и 100500 миллионов выделяется спонсором, а тратится на федерацию "3 копейки" - информации то об этом нет, и подозреваю, что и не будет. Или тратится они могут сверх не эффективно. Это не обвинение, это домыслы, которые возникают при отсутствии информации).
Знаете, я 15 лет руководил клубом "Спутник", за это время федерация ничем, абсолютно не помогла клубу(хотя нет, был подарен 1 комплект камней, и то Королевым-старшим, но может это не от федерации). Спутник же, ни в чем не отказывал федерации, ни в комплектах, ни в часах, ни в помещении. Возможно, другие клубы что-то получали, информации у меня нет об этом. Знаю, лишь, что , например Харьковскому клубу, на первых порах, помогли киевские ребята, которые ходили в Спутник. Но это была частная инициатива- финансы давались свои собственные.
Если Вы считаете, что за 15-17 лет у власти у "руководства федерации" офигительные достижения, то мы просто расходимся в оценках. Имхо, обладая такими ресурсами, можно делать лучше.
Зы. Но если Вам нравится жить по понятиям,а не по законам(правилам), то это Ваш выбор. У меня он другой.
Відповісти