World Online Youth Mind Sports Fair - Baduk (Europe)

Аватар користувача
Svitlachok
Advanced Member
Повідомлень: 251
З нами з: 10 серпня 2017, 16:47

Re: World Online Youth Mind Sports Fair - Baduk (Europe)

Повідомлення Svitlachok »

"Чекаємо тепер на феєричні корейські дипломи" - :D :D :D
Аватар користувача
MammaGoChe
Advanced Member
Повідомлень: 149
З нами з: 05 січня 2018, 20:37

Re: World Online Youth Mind Sports Fair - Baduk (Europe)

Повідомлення MammaGoChe »

Ну, от так засмутили нас корейці 😢
Для Віри 3 місце в міжнародному турнірі в своїй категорії - це неабияка подія, тож на приз чекали дуже сильно...

📨Консультант з Укрпошти сказав, що доставка відправлень з/до Кореї відбувається без проблем і про припинення поштового зв'язку інформації у них немає.
IMG_20210928_093412.jpg
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: World Online Youth Mind Sports Fair - Baduk (Europe)

Повідомлення Наталья »

У мене була проблема цієї весни отримати приватною службою доставки гошну книжку з Кореї. Мабуть, два тижні намагалась, потім вже якось видряпала зі складу. UPS писали мені дивні речі, потім допоміг один з регіональних менеджерів, навіть не з Києва. Тому, мабуть, і не відсилають поки що. Але обов'язково надішлють, або, ще краще, особисто подарують 💗✨
Сподіваюсь, наших обдарованих дітей будуть запрошувати в гості до країн - Батьківщини Го 🇰🇷🇯🇵🇨🇳🙏
А всі ковіди рано чи пізно закінчуються 😊
Аватар користувача
Svitlachok
Advanced Member
Повідомлень: 251
З нами з: 10 серпня 2017, 16:47

Re: World Online Youth Mind Sports Fair - Baduk (Europe)

Повідомлення Svitlachok »

Ні, на жаль, ця їхня шахова федерація якась не надто відповідальна, вочевидь. В першому таком турнірі діти брали участь ще взимку. Теж мали бути сувеніри. Тоді написали - ковід, надішлемо, як будуть сприятливі умови. Після того, як Всеволоду влітку прийшла посилка з Кореї (висилали штатив перед кубком Прем'єр Міністра), а також було оголошено про даний турнір повторно, я написала їм листа і чемно запитала, чи не хочуть вони надіслати нам обіцяні призи. Відповіді я не отримала, натомість нові призери знову не отримали своїх призів :unsure:

Тому - ми трохи розчаровані. Адже можна було нічого не обіцяти - тоді не було би розчарувань. До речі, учасникам минулорічного Китайського турніру (де брала участь команда з родини Крушельницьких та Шередеко Єгор і Всеволод в окремій категорії) організатори теж досі не вислали обіцяні сувеніри. Минув майже рік :huh:
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: World Online Youth Mind Sports Fair - Baduk (Europe)

Повідомлення Наталья »


...
Церемонія закриття, розповідь про організацію події.
За ці два роки онлайну ми вже всі відчули на собі, що багато роботи стає невидимою, але це не означає, що її ніхто не робить.
Звичайно, є нові проблеми і нестача ресурсів, насамперед людських, та все це поступово вирішиться.
Вкладення
Screenshot_20210929-084709_YouTube.jpg
Screenshot_20210929-084715_YouTube.jpg
Відповісти