European Grand Prix Finale 2020

Відповісти
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

European Grand Prix Finale 2020

Повідомлення Артем »

З 8 по 31 січня 2021 року проходив турнір European Grand Prix Finale 2020 (фінал Гран-Прі Європи). Цей турнір, як і усі інші на сьогодні, відбувався онлайн (на OGS).

Гран-Прі Європи - це серія турнірів, яка відбувається протягом календарного року. На початку наступного календарного року Європейська Федерація Го проводить кульмінаційну подію Гран-Прі - фінал. 16 гравців, які набрали найбільше очок протягом минулого року, боряться за звання переможця. Окрім звання, ясне діло, боремося за призові кошти, ну і за очки для відбору на міжнародні професійні змагання.

Система турніру є дуже цікавою - схожа на Лігу Чемпіонів у футболі. Спочатку йде груповий етап, 4 групи по 4 людини. Кожен грає з кожним. Тоді дві людини з кожної групи проходять у наступний етап - плей-офф (гра на виліт). Цього року, оскільки турнір проводився онлайн, у плей-офф етапі використовувавли систему "BO3" (Best of three) - у кожному матчі гра до 2 перемог, тобто максимум 3 партії.

Від України приймали участь: Андрій Кравець 1p, і я (Артем Качановський 2p).

Мені, як завжди у цьому турнірі (чомусь), після жеребкування випала "група смерті", у якій крім мене було ще 3 інших професійних гравців. Для порівняння: була група, у якій взагалі не було жодного про. Тим не менше, мені пощастило виграти усі партії у групі, і вийти у наступний етап з першого місця.

Андрій також вийшов з групи з першого місця, але у чверть-фіналі програв Станіславу Фрейляку 7д (Польща).

Я ж у наступному турі (у пів-фіналі) Станіславу помстився за Андрія, таким чином пройшов у фінал.

У фіналі мене чекав мій улюблений суперник - Ілля Шикшин 3p (Росія). З ним у нас завжди драматичні партії, щоправда майже завжди на його користь...

Цього разу мені не вдалося виграти у Іллі жодної партії, я програв з рахунком 2 : 0. Проте нам вдалося створити дуже цікаві партії, це факт. Нижче ви можете подивитися записи цих партій.

Фінальні результати (топ 8):
1st place: Russia Ilja Shikshin, 3p
2nd place: Ukraine Artem Kachanovskyi, 2p
3rd place: Slovakia Pavol Lisy, 2p
4th place: Poland Stanislaw Frejlak, 7d
5th place: Czechia Lukáš Podpera, 7d
6th place: Spain Oscar Vazquez, 6d
7th place: Ukraine Andrii Kravets, 1p
8th place: Israel Ali Jabarin, 2p

За іронією долі, вже завтра о 18:00 я граю з тим самим Іллєю у командному чемпіонаті Європи на сервері Pandanet (у нас запланований матч проти Росії).

Для більш детальної інформації дивіться наступні джерела:
- Європейське Гран-Прі: https://eurogofed.org/grandprix/
- Фінал Гран-Прі Європи 2020: https://eurogofed.org/grandprix/egpf2020.html
- Очки для відбору на міжнародні події: https://eurogofed.org/egf/int_nominations.html
 Відкрити партію
egpf1.sgf (1.85 Кіб) Завантажено 134 разів
 Відкрити партію
egpf2.sgf (1.34 Кіб) Завантажено 140 разів
Аватар користувача
Svitlachok
Advanced Member
Повідомлень: 251
З нами з: 10 серпня 2017, 16:47

Re: European Grand Prix Finale 2020

Повідомлення Svitlachok »

О, у вісімці найкращих представлені різні країни, а українців аж двоє! Вітаємо з гарним результатом вас, Артеме, та Андрія!
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: European Grand Prix Finale 2020

Повідомлення Артем »

Дякую!
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: European Grand Prix Finale 2020

Повідомлення Наталья »

Відповісти