CCTV World Youth Amateur On-line Weiqi Tournament 2020

Відповісти
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: CCTV World Youth Amateur On-line Weiqi Tournament 2020

Повідомлення December »

Виклали жеребкування на третій тур. Матчі 14 листопада. Командний буде проти команди Аргентини о 23:00 за Пекінським часом (17:00 за Києвом), а Сєва гратиме з угорцем о 17:00 за Пекіном, тобто об 11:00 за Києвом.
https://www.facebook.com/World-Youth-Am ... 9750666842
Аватар користувача
Svitlachok
Advanced Member
Повідомлень: 251
З нами з: 10 серпня 2017, 16:47

Re: CCTV World Youth Amateur On-line Weiqi Tournament 2020

Повідомлення Svitlachok »

Саме так, жеребкування на наступний тур з'явилося. Але час і дати партій ще уточнюються, бо деякі з них доведеться переносити.

Стосовно попереднього туру, то нашій Полінці так і не вдалося зіграти ту партію (( Наступного дня суперник запізнився (згодом вони написали, що у них були проблеми з інтернетом і гравцеві не вдавалося зайти на сервер), а в правилах зазначено, що при запізненні на понад 15 хв перемога чере неявку суперника переходить до того, хто чекав. Причому в даному випадку на китайському сервері все відбулося автоматично: через 15 хв створена партія просто зникла.
Шкода, що гри не було, але в Поліниній перемозі ми в будь-якому разі не сумнівалися :rolleyes:

Варто відмітити, що, на жаль, другий тур вже майже не висвічувався на фб-сторінці чемпіонату (( А шкода, бо з тих скріншотів можа було отрима чимало корисної інформації (зокрема про рівень гри гравців різних країн). Може, в Китаї теж були на цих вихідних якісь проблеми з інтернетом ))
Аватар користувача
Svitlachok
Advanced Member
Повідомлень: 251
З нами з: 10 серпня 2017, 16:47

Re: CCTV World Youth Amateur On-line Weiqi Tournament 2020

Повідомлення Svitlachok »

Сьогодні, 14.11, ігри команди мають відбутися за розкладом: о 17.00 за київським часом.
Гру Всеволода перенесено на завтра на 18.00 (опонент грає сьогодні в Європейському онлайн-чемпіонаті).
Аватар користувача
Svitlachok
Advanced Member
Повідомлень: 251
З нами з: 10 серпня 2017, 16:47

Re: CCTV World Youth Amateur On-line Weiqi Tournament 2020

Повідомлення Svitlachok »

Сьогодні маємо командну перемогу 3:0! ура!!!
Цього разу всі партії були зіграні.
vikkis
Advanced Member
Повідомлень: 281
З нами з: 17 травня 2016, 10:14

Re: CCTV World Youth Amateur On-line Weiqi Tournament 2020

Повідомлення vikkis »

Вітаю всіх!!!
Аватар користувача
MammaGoChe
Advanced Member
Повідомлень: 149
З нами з: 05 січня 2018, 20:37

Re: CCTV World Youth Amateur On-line Weiqi Tournament 2020

Повідомлення MammaGoChe »

Відверто, так і не розібрались на якому сервері це проходить, тому дякуємо, що інформуєте.

Вітаємо наших гравців!
Аватар користувача
Svitlachok
Advanced Member
Повідомлень: 251
З нами з: 10 серпня 2017, 16:47

Re: CCTV World Youth Amateur On-line Weiqi Tournament 2020

Повідомлення Svitlachok »

Це китайський сервер, на якому нема англійського інтерфейсу (хоча якщо встановити спеціальний плагін, виходить перекладати деякі написи на кнопках). Але чи можна там створити власний акаунт самостійно - ми так і не зрозумілию. Мені принаймні не вдалося (не хоче приймати наші дані).
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: CCTV World Youth Amateur On-line Weiqi Tournament 2020

Повідомлення Артем »

YIKE - це китайський сервер.

Більшість китайського програмного забезпечення контролюється урядом. Необхідно вводити китайський номер телефону, або заводити акаунт WeChat - китайський месенджер. А щоб завести акаунт WeChat, знову таки потрібно вводити номер телефону. Крім того, ще потрібно, щоб хтось із твоїх друзів, у яких вже є акаунт WeChat, підтвердив, що ти часом не хакер і не терорист.

Одним словом, це заплутана історія, і зробити акаунт на YIKE іноземцю своїми силами - нелегко. Мені завжди створювали акаунт адміни YIKE, треба було для декількох турнірів. Якщо комусь дуже треба - можете звернутися до мене.
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: CCTV World Youth Amateur On-line Weiqi Tournament 2020

Повідомлення December »

Ось цікавий тред на reddit, про те як реєструватись та грати не сервері. Англійською. Може, комусь згодиться. Я особисто ще не намагалась, бо мені і 3 серверів вистачає. :)
І ще я помітила, що зараз щось змінилось, бо раніше я вільно спестерігала за партіями різних турнірів, які транслювались там, а тепер реально тільки сторінка авторизації відкривається і все. Дуже прикро.
BAM
Administrator
Повідомлень: 1249
З нами з: 10 березня 2003, 22:06

Re: CCTV World Youth Amateur On-line Weiqi Tournament 2020

Повідомлення BAM »

Тред може й цікавий, але його рекомендації не працюють.
Відповісти