36th World Youth Go Championship

Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: 36th World Youth Go Championship

Повідомлення Наталья »

Вітаємо всіх нас, всю громаду))
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: 36th World Youth Go Championship

Повідомлення December »

Сьогодні відбудуться перші тури 36-го Юнацького чемпіонату світу. Україну представляє Олександр Щепанюк у категорії до 12 років. Вболіваймо!
Сторінка результатів молодшої вікової групи тут.
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: 36th World Youth Go Championship

Повідомлення December »

Вже зіграно 4 тури. Саша має 2 поразки та 2 виграші. Пристойний виступ, зважаючи на велику кількість данів у складі учасників. Сьогодні буде ще як мінімум один тур.
Вболіваймо!
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: 36th World Youth Go Championship

Повідомлення Наталья »

Родина просила утриматись від широкого розголосу, оскільки спортсмен поїхав вперше так далеко. З поваги до прохання родини були лише побічні публікації в групі дитячого Го, хоча всі бажаємо нашому спортсмену і всій родині найкращого досвіду від подорожі 😍😍
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: 36th World Youth Go Championship

Повідомлення December »

36-й юнацький чемпіонат світу з ґо завершився.

Чемпіон у групі до 12 років - JUNG Junwoo з Кореї, срібло у SAGA Shuntaro з Японії, бронзу виборов ZHANG Xingyu з Китаю, а четверте місце посіла HSU Ni-Ni з Тайваню.
Кращий результат європейців - сьоме місце Xing Yu Ze з Німеччини. Наш Олександр Щепанюк посів 9 місце з двома перемогами та трьома поразками (лише данам високго рівня - 4-6). Для першого досвіду виїздного змагання настільки високого рівня та ще й у такому сильному складі супротивників - чудовий результат. Вітаємо!

Чемпіон у старшій віковій групі (до 16 років) - YANG YuJun з Кореї, срібло за LI HaoTong з Китаю, бронзу виборов TAKESHITA Ryoya з Японії, а четверте місце у представника Канади - Brady ZHANG Bei Ming.
Кращий результат європейців - восьме місце Antoine Tu Linh Vu з Франції. Представників України у групі до 16 років цьогоріч не було.
Agatha

Re: 36th World Youth Go Championship

Повідомлення Agatha »

36th World Youth Goe Championship 2019 (29 июля — 3 августа) в Куала Лумпур состоялся. Хорошо полетали, насмотрелись, встретили много прекрасных людей, немного приоткрыли для себя мир Азии. Саша получил вдохновляющий опыт игры с детьми-мастерами го HSU Ni-Ni 6D (Chinese Taipei), Noah Flaherty CARRAFA 15k (USA), JUNG Junwoo 5D (Korea), TEH Wei Jie 5k (Malaysia), CHEN YuQi 4D (Singapore) и Feng SHIUNG 7p из Японии в сеансе одновременной игры.

Благодарю всех тех, кто поддерживал Сашу. Благодарны организатору и спонсорам Чемпионата за возможность участия и гостеприимство. В довольно плотном графике им удалось познакомить нас с разнообразием, культуры, архитектуры, природы и кухни Малайзии. Спасибо за хорошую организацию, за тепло, внимание и заботливое сопровождение.

My personal gratitude to Malaysia Weiqi Association and Ing Chang-Ki Goe Educational Foundation. Thank you so much for perfect organizing of WYGC2019 and hospitality.

Фото и подробности Чемпионата
на сайте http://wygc2019.weiqi.org.my/
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: 36th World Youth Go Championship

Повідомлення Наталья »

Agatha

Re: 36th World Youth Go Championship

Повідомлення Agatha »

Наталья писав: 31 липня 2019, 17:10 Родина просила утриматись від широкого розголосу, оскільки спортсмен поїхав вперше так далеко. З поваги до прохання родини були лише побічні публікації в групі дитячого Го, хоча всі бажаємо нашому спортсмену і всій родині найкращого досвіду від подорожі 😍😍
Родина просила утриматись від широкого розголосу саме від вас, пані Наталія. Я вам написала в особисті повідомлення з проханням утриматись від ваших коментарів. Нікого іншого це прохання не стосувалося. Тільки особисто вас. Тож ваше зауваження до пані Юлії недоречне.

Також прошу видалити всі розміщені в цій темі фото Олександра.
З цього дня, 14 листопада 2020 року, я забороняю вам, пані Наталія Русановська, фотографувати мого сина та розміщувати в будь-яких місцях світлини, на яких мій син присутній.
Di
Админ
Повідомлень: 455
З нами з: 10 березня 2003, 22:20
Розряд: 6d
Контактна інформація:

Re: 36th World Youth Go Championship

Повідомлення Di »

Agatha писав: 14 листопада 2020, 09:54
Наталья писав: 31 липня 2019, 17:10 Родина просила утриматись від широкого розголосу, оскільки спортсмен поїхав вперше так далеко. З поваги до прохання родини були лише побічні публікації в групі дитячого Го, хоча всі бажаємо нашому спортсмену і всій родині найкращого досвіду від подорожі 😍😍
Родина просила утриматись від широкого розголосу саме від вас, пані Наталія. Я вам написала в особисті повідомлення з проханням утриматись від ваших коментарів. Нікого іншого це прохання не стосувалося. Тільки особисто вас. Тож ваше зауваження до пані Юлії недоречне.

Також прошу видалити всі розміщені в цій темі фото Олександра.
З цього дня, 14 листопада 2020 року, я забороняю вам, пані Наталія Русановська, фотографувати мого сина та розміщувати в будь-яких місцях світлини, на яких мій син присутній.
Нагадаю, що ви відповідаєте на повідомлення за 2019 рік.

Якщо я правильно пам'ятаю законодавство, фотографії усіляких знаменитостей куди входять і спортсмени можуть публікуватися без їх дозволу, звичайно, якщо це не стосується їхнього приватного життя.
Також, якщо фотографії зроблені в публічному місці або під час публічного заходу (будь-який турнір який проводиться громадською організацією), то вони апріорі можуть публікуватися без дозволу.

Тобто, ви можете особисто попросити, а не вимагати прибрати фото.

На цьому, попередження, порушення правил форуму п.2.11.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: 36th World Youth Go Championship

Повідомлення Наталья »

Так, розумію, звичайно. Щоб писати на фейсбук про тренерів УФГО всьому Києву і всій Україні, що "щось пішло не так і з дитиною недобре поводяться", робити інші заяви на 24 сторінки тексту, потрібно, щоб не було фото, які доводять зворотнє, чи не так? Особливо у період карантину, коли у приміщенні для гри знаходяться лише діти. І коли "погані тренери УФГО" ризикують своїм життям і здоров'ям своїм і власних дітей і батьків, щоб ваш син мав законну можливість приймати участь у спортивних змаганнях.
...
Так, без фото, зроблених під час офіційних змагань (масовий захід), жодному тренеру не було б можливості захищатись від розповсюдження неправдивої інформації.
...
Відмовлятись впродовж років від відкритого обговорення, намагатись впродовж років зривати Півфінали і Фінали Чемпіонатів України, створювати атмосферу розбрату, тиснути на всіх, хто добровільно, коштом власного часу і сил підтримує і розвиває спорт. Систематично писати на форумі про "поганих організаторів". А потім ще й звинувачувати у булінгу тих, кого булите самі... верх цинізму, і прояв агресивної поведінки. А при цьому Ваша дитина спокійно розвивається, має доступ до всіх можливостей, приймає участь в усіх змаганнях, в тому числі й міжнародних, і сьогодні, 14 листопада 2020 року, також...
...
Я заблокувала пані Юлію Кротович у Фейсбук у своєму особистому профілі, після її листа восени 2018 року, у якому вона (особа, яка всюди заявляє себе тренером і функціонером з багаторічним стажем, але при цьому відповляється від відкритих обговорень з Федерацією та намагається контролювати її, як і ви), просто звинувачує мене у неадекватності, вночі, перед Юнацьким Чемпіонатом України з Го у Харкові. Ось таке співпадіння.
..

Вас заблокувала і припинила спілкування взимку 2020 року, після створення такої самої, як зараз, неспортивної атмосфери на форумі. Перед Юнацьким Чемпіонатом Європи-2020.
...
Але це не означає, що я не бачу вас обох у Фейсбук.
Те, що ви разом робите (це видно по одночасному відвідуванню вами обома сторінок УФГО та Спортивного відділу), - це спроба підривати спортивний дух всередині Федерації, знищувати спорт, який ви не маєте зараз змоги контролювати, як це було раніше.
Юлії це вигідно, як і Вам. Щоб ви як спортсмени не мали конкурентів. Це не спортивно, не етично, не людяно.
...
В Україні є багато видів спорту, і багато мають схожі ситуації. Коли батьки спортсменів здійснюють ненормальний тиск як на власних дітей, так і на всю Федерацію, вимагаючи, інколи скаргами, інколи, як ви, шантажем та погрозами, усунення конкурентів, таких само дітей. Разом зі спільниками, дорослими, які прагнуть захопити контроль над спортивною Федерацією. Це жахливо. Але це українська реальність. Всі все бачать.
...
Прошу Федерацію звернути увагу на інформаційну атаку, яку здійснюють пані Юлія та пані Яніна, та дати належну оцінку цій діяльності.
Закрито