2018 Samsung Insurance Cup

Відповісти
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

2018 Samsung Insurance Cup

Повідомлення Наталья »

🇰🇷⚫⚪🇺🇦⚫⚪🌏🌍👪🐤🐥🌱😍
Вітання та фото з Кореї передає Вчитель Чун Пунг Чжо.
Саме зараз там відбувається
2018 Samsung Insurance Cup,
World Baduk Master Tournament.
У змаганнях приймає участь наш Про Артем Качановський. Вболіваємо всі!!))
Https://en.m.wikipedia.org/wiki/Samsung_Fire_Cup
https://www.samsungfire.com/service/fin ... index.html


🙏
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: 2018 Samsung Insurance Cup

Повідомлення Артем »

У липні 2018 р. у місті Сеул (Південна Корея) відбувся відбірковий етап змагань під назвою Samsung Cup.

Samsung Cup - це один із найбільш престижних міжнародних професійних турнірів з Го. Приз за перше місце - 250 млн. krw (~250 тис. $).
Участь приймають усі найсильніші професійні гравці світу.

Ось турнірна таблиця попеднього року: https://gotoeveryone.k2ss.info/wr/sc/?holding=22nd
Переможцем тоді став Gu Zihao (Китай): https://senseis.xmp.net/?GuZihao

У фінальній частині турніру приймають участь 32 учасники. Відбір у фінальну частину відбувається складним шляхом:
- є певна кількість "сіяних" гравців - тих, хто автоматично потрапляє у фінальну частину. Це найсильніші гравці (Ke Jie, Park Junghwan і т.п.)
- усі інші проходять непросту сітку відбіркового турніру

Відбіркових турнірів є декілька:
- основний
- для жінок
- для ветеранів
- World Division (Європа, Америка, Африка, Азія з виключенням Китаю, Кореї, Японії, Тайваню)

Таким чином, надзвичайно сильні учасники фінальної частину турніру (сіяні й ті, що пройшли основний відбір) трішки розбавляються жінками, ветеранами, і представником "країн третього світу".

Очевидно, я приймав участь у частині World Division. Всього учасників було 16, грали на виліт, і лише 1 учасник відбирався у фінальну частину.
З Європи крім мене грали: Ali Jabarin 1p (Ізраїль), Mateusz Surma 1p (Польща), Dusan Mitic 7d (Сербія).

Загальний вигляд турнірної зали (у центрі фото - Lee Changho 9p):
tournament.jpg

У першому турі я зустрівся з Gansheng Shi 1p (Канада).
round1.jpg

Розпочав партію я не вдало, але в процесі гри поступово відігравався, і в кінці партії відрив був вже більше, ніж комі на мою користь - суперник здався.


У наступному турі доля звела мене з Ali Jabarin 1p (Ізраїль).
ali.jpg

Тут події розгорталися протилежним чином. Вдало почавши партію, я не зміг довести її до перемоги.


Після поразки у наступні дні змагань залишалося лише спостерігати за грою інших гравців. На щастя, сильних учасників у основній групі було багато. Було цікаво спостерігати не лише власне за партіями, а й за тим, як вони сприймають гру, як використовують час. Наприклад, практично відсутня найбільш класична помилка європейських гравців - робити імпульсивний хід (побачив тесудзі і одразу ж походив його, не розрахувавши до кінця варіанти). Навіть коли поточний хід очевидний і йде байомі, час використовується по максимуму - хід робиться лише на останніх секундах байомі, а час використовується на обдумування ситуації. Приємно спостерігати за такою грою.

А переможцем турніру став представник Малайзії Chang Fu Kang 7d, який у останніх 2 турах переміг Ali Jabarin 1p (Ізраїль) та Ryan Li 1p (Канада).

Гуляти у Сеулі важко (особливо вдень), бо важко дихати через високу температуру та вологість повітря. Проте, окрім Го ми з іншими європейськими гравцями знаходили чим зайнятися. Та це вже зовсім інша історія...

Зправа на фото Kim Seungjun 9p (керівник корейської Го-школи для іноземців BIBA), поряд з ним - Diana Coszegi 1p (Угорщина):
biba.jpg

А на цьому фото може здатися, що це звичайна вечеря у в'язниці (бо ми всі вдягнені однаково), але насправді це ми відпочиваємо у корейській сауні. Зліва направо: Ali Jabarin 1p (Ізраїль), Artem Kachanovskyi (я), Antonius Claasen 4d (Нідерланди), Santiago (Аргентина, це все що я про нього знаю):
sauna.jpg

На цьому все.
Востаннє редагувалось 11 липня 2018, 18:01 користувачем Артем, всього редагувалось 1 раз.
BAM
Administrator
Повідомлень: 1241
З нами з: 10 березня 2003, 22:06

Re: 2018 Samsung Insurance Cup

Повідомлення BAM »

Santiago Tabares.
Когда-то он был 3-м даном и мы играли на Кубке Премьер-министра в 2007 году.
Похоже, 3-м он и остался.
Antony
Advanced Member
Повідомлень: 283
З нами з: 05 листопада 2006, 16:58
Розряд: 3k
Звідки: Польша

Re: 2018 Samsung Insurance Cup

Повідомлення Antony »

Чудові огляди, Артем, дякую.
Приємно читати.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: 2018 Samsung Insurance Cup

Повідомлення Наталья »

Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: 2018 Samsung Insurance Cup

Повідомлення Артем »

Стаття на сайті Європейської федерації Го: https://eurogofed.org/index.html?id=209
Antony
Advanced Member
Повідомлень: 283
З нами з: 05 листопада 2006, 16:58
Розряд: 3k
Звідки: Польша

Re: 2018 Samsung Insurance Cup

Повідомлення Antony »

ого! Поздравляю Артема и Украину со 2м про !!!
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: 2018 Samsung Insurance Cup

Повідомлення Артем »

Дякую!
Відповісти