Romanian Winter Go Camp, 5-11 лютого

Відповісти
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Romanian Winter Go Camp, 5-11 лютого

Повідомлення Артем »

Організатори змагань попросили розповсюдити інформацію.

5-11 лютого у місті Vatra Dornei відбудеться Румунський зимовий Го табір.
Місто Vatra Dornei знаходиться біля кордону з Україною і за інформацією організаторів є відомим гірськолижним та спа-курортом.

Офіційний сайт: http://frgo.ro/
Розклад: http://frgo.ro/wp-content/uploads/2017/ ... r-Camp.pdf

Майже усі змагання Румунського зимового Го табору відкриті лише для румунів, це їхні офіційні чемпіонати - жіночий, парний, дитячий і т.д.
Проте зимовий табір завершується відкритим міжнародним змаганням VADO Cup, дати: 9-11 лютого.
Плановий призовий фонд - не менше 2000 євро.
Думаю, що сильних гравців буде чимало, оскільки на цей турнір залишиться багато учасників Європейського Чемпіонату серед про, який відбудеться 6-9 лютого.

Якщо когось цікавить - будь ласка, реєструйтеся на офіційному сайті. Інформація по проживанню та харчуванню також є на офіційному сайті. Зверніть увагу на те, що якщо Ви бажаєте зареєструватися на проживання, яке пропонують організатори, то необхідно заздалегідь оплатити половину вартості до 15 січня.

Організатори пропонують невелику спонсорську підтримку для українців.
Підтримка заключається у тому, що організатори можуть надати автобус, який безкоштовно відвезе українців з найближчого великого міста (Suceava) до місця проведення змагань.
Оскільки мені потрібно буде прибути у Vatra Dornei на декілька днів раніше на чемпіонат Європи серед про, то займатися організацією даної поїздки я не буду. Якщо у когось виникне бажання - будь ласка, зробіть це наступним чином:
- збирайте бажаючих публічно (можна на форумі у цій темі)
- за 3 тижні до початку змагань повідомте мені кількість бажаючих і дату та час, о котрій ви домовилися вирушити у подорож з міста Suceava (мій email: kachanovskyi.artem@gmail.com). Я зв'яжуся з організаторами змагань і домовлюся з ними про автобус

P.S. Від себе додам наступне:
- добиратися збираюсь наступним чином: поїзд з Києва до Чернівців ---> із місцевими перевізниками доїхати до міста Suceava (домовитися заздалегідь, є багато оголошень в інтернеті) ---> потяг Suceava - Vatra Dornei
- зверніть увагу на бюджетність поїздки (дорога обійдеться біля 30 євро у одну сторону, ночувати можна у готелі за 9 євро, харчуватися - 13 євро за 3-разове харчування)

Успіхів!
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: Romanian Winter Go Camp, 5-11 лютого

Повідомлення Артем »

Новий сайт, присвячений даній події: http://dornago.ro/TI2018.html
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Romanian Winter Go Camp, 5-11 лютого

Повідомлення Dmitriy »

Dear go friends,

due to a necessity to nominate an EGF representative for a Globis Cup 2018 by the end of February latest, which we learned quite late, we cannot send for a Globis Cup a winner of the EYGC 2018, U20 section, as usually. Therefore, being under a big time pressure, we decided to use an opportunity that many young and strong European players participate in the EGF Academy training camp in Vatra Dornei, Romania, 5th-11th of February, and run a qualification tournament during that camp.

We are aware that it is pretty short time to arrange a trip to Romania for those, who have not had yet any intention to go there. Nevertheless, time is very short and we do not have many options how to do it otherwise. As it might be quite expensive to arrange travelling to Romania in such short time, we offer participants from foreign countries who will decide to come for the qualification tournament a support of 200 EUR.
Organisers of the camp can help participants with travelling to Vatra Dornei in case they come to Bucharest on Sunday, 4th of February, or on Monday, 5th of February. Travelling from Vatra Dornei back to Bucharest will also be helped. Please, contact Catalin Taranu (catalin_taranu@yahoo.com) for details how to arrange your trip.

The qualification tournament will be held within 6th-8th of February. It will be round robin tournament in case there will be six or less participants. In case of more than six participants, it will be 5-rounds tournament, Swiss system. More details will be published soon.

Players eligible to participate:
- All players must be citizens of any EGF member country.
- All players must be born on 1st of January 1998 or later.
- Strength of dan level is required (EGF rating at least 2050 minimum).
- Only players willing to go for a Globis Cup can play the tournament.
- A winner of the tournament who will go for Globis Cup agrees, that if (s)he plays EYGC 2018 later, (s)he cannot win there any material prize except honour. It means no participation in WYGC 2018 in U16/12 categories, for example, no reward tournament or other prize in U20 category.

Dear friends,we do believe in your understanding and are ready to help you as much as possible. In case of any questions, please, contact me.

On behalf of the EGF board and with best regards
Jana Hricova
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: Romanian Winter Go Camp, 5-11 лютого

Повідомлення Артем »

Коротко те, що вище:
- 6-8 лютого у Румунії в рамках Romanian Winter Go Camp буде відбір представника від Європи на Globis Cup (19-22 березня 2018 р., Японія, Токіо) - по суті чемпіонат світу до 20 років
- дата народження учасника повинна бути не раніше 1 січня 1998 р., європейський рейтинг мінімум 2050
- 200 євро компенсації за проїзд дає Європейська федерація Го, проїзд по території Румунії мають оплатити румуни
- грати можна лише якщо у випадку перемоги поїдеш на турнір в Японію (проїзд компенсує Європейська федерація)
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Romanian Winter Go Camp, 5-11 лютого

Повідомлення Наталья »

Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Romanian Winter Go Camp, 5-11 лютого

Повідомлення Наталья »

https://www.eurogofed.org/results/epc/2018.html

Вітаємо наших ПРО з участю у змаганнях найсильніших.
І пишаємось вами. Наступного разу будемо вболівати краще, обіцяємо.
Думаю, дітям (та й дорослим теж, звісно) було б надзвичайно цікаво почути коментарі до всіх зіграних партій.
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: Romanian Winter Go Camp, 5-11 лютого

Повідомлення Артем »

Дякую.

Змагання проходили у мальовничому місті Vatra Dornei, у Румунських Карпатах:
6d351998-6fc4-44b5-87c1-7acce0255772.jpg

На сайті події є багато фотографій, в розділі PHOTOS: http://dornago.ro/TI2018.html
На сайті Європейської федерації Го є записи усіх партій:
- день 1: https://eurogofed.org/index.html?id=188
- день 2: https://eurogofed.org/index.html?id=189
- день 3: https://eurogofed.org/index.html?id=190
- день 4: https://eurogofed.org/index.html?id=191

Фінальні результати:
ECPro-Finalresults.jpg

Коментарі до моїх партій у кожному турі чемпіонату Європи серед про:
1. Pavol Lisy, Словаччина. Почав партію добре, але в якийсь момент у боротьбі зіграв необережно, за що поплатився життям великої групи каменів у власній території. Після того шансів не було.
2. Моя черга відпочивати (у зв'язку з непарною кількістю учасників).
3. Alexandr Dinerchtein, Росія. Почав добре, але у боротьбі зіграв надто м'яко, що дало супернику можливість значно вирватися вперед по кількості території. Але схоже, що він про це не підозрював. В йосе я зіграв хід, який погрожував його кутку, але замість відповіді на цей хід мій суперник зробив хід, який погрожував іншій моїй групі. Оскільки у випадку пасивної гри мої шанси наздогнати суперника по очках були не великі, я забрав його куток, попередньо розрахувавши основні варіанти для захисту групи. Мою групу суперник сильно покусав, але вбити не зміг. В йосе я зіграв зібрано, і в результаті переміг з рахунком у 5.5 очок.
4. Ali Jabarin, Ізраїль. Почав добре, і до пізньої середини гри утримував перевагу. Але необережність у один момент призвела до того, що виникла дуже складна боротьба в той момент, коли в нас обох вже було мало часу. Ми неодноразово передали один одному перемогу, але мій суперник зробив це останнім - мені пощастило.
5. Ilya Shikshin, Росія. Почав зовсім погано, але згодом суперник дав шанс, і партія вирівнялася. У подальшій боротьбі мій суперник просто продемонстрував краще розуміння гри - той час, поки партія була рівною, був не довгим. Програв на 8.5 очок.
6. Mateusz Surma, Польща. Партію почав дуже добре, і у суперника практично не було шансів відігратися. Він виживав декількома групами серед моїх стін (у свої улюбленій манері), але одна з груп не витримала тяжкої долі. По очках ситуація також була непоганою.
7. Andrii Kravets, Україна. Андрій зіграв необережно на початку, і партія виглядала перспективною за мене. Але дуже скоро я віддав перевагу назад, переоцінивши свою позицію. Далі Андрій грав добре, але дозволив мені ускладнити ситуацію, в результаті чого померла велика група його каменів.

Для Андрія це був перший чемпіонат Європи серед про, і він програв усі 6 партій. В багатьох партіях (включаючи партію зі мною) у нього була краща позиція протягом довгого часу, але чомусь завжди він давав супернику шанс, що закінчувалося погано.

В цілому турнір був дуже напружений.

Переможець турніра поїде як представник від Європи на кубок Chunlan в Китай - один із чемпіонатів світу серед про, з чудовими призами.
Перших 3 місця серед європейських про відібралися у команду, яка буде представляти Європу в китайській лізі С. Ось стаття про минулорічний дебют європейської команди: https://www.eurogofed.org/index.html?id=135
Перших 5 місць серед європейських про відібралися у команду, яка буде представляти Європу у матчі "Європейські про проти американських". Коли це буде - поки що точно не відомо.

Після чемпіонату Європи серед про ми ще грали у звичайному турнірі VaDo Cup, але це вже зовсім інша історія. Це був турнір втомлених про :)

По дорозі додому, вигляд з румунського потяга назад, на гори:
IMG_20180212_091607.jpg
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Romanian Winter Go Camp, 5-11 лютого

Повідомлення December »

Дякуємо за чудову оповідь!
Відповісти