Pandanet Go European Team Championship 2016/2017

Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Pandanet Go European Team Championship 2016/2017

Повідомлення December »

Володимире Олександровичу, матчі відбіркового етапу Командного чемпіонату Європи "Панданет" внесені до календаря подій на сайті УФГО. Його Можна під'єднати до будь-якої поштової скриньки на gmail, щоб отримувати автоматичні нагадування.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Pandanet Go European Team Championship 2016/2017

Повідомлення Небайдужий »

Та Володимир Олександрович то якраз знає багато про командний чемпіонат і регулярно відвідує сайт турніру. Я тут написав, щоб інші люди, які не ходять так часто на відповідні сайти і не вміють "прикручувати" календар для своїх оповіщень, могли хоча би з форуму дізнатись, що щось відбувається, що проходять якісь події, в яких можна прийняти участь в якості вболівальника.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Bohdan
Advanced Member
Повідомлень: 281
З нами з: 03 червня 2008, 12:42

Re: Pandanet Go European Team Championship 2016/2017

Повідомлення Bohdan »

Нагадую, що сьогодні о 20:00 4-й тур. Україна грає з Румунією http://pandanet-igs.com/communities/eur ... rounds/336 .
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Pandanet Go European Team Championship 2016/2017

Повідомлення Небайдужий »

ООО! Цікава має бути гра. Варто подивитись і по-вболівати. :)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Pandanet Go European Team Championship 2016/2017

Повідомлення Небайдужий »

Наші розбомбили румунів!!! 4:0
2 партії під здачу і 2 партії виграші у кілька очок.
МОЛОДЦІ!!!
Приємно було спостерігати за грою. Було дуже цікаво. :)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Anastasia
Новичок
Повідомлень: 4
З нами з: 13 серпня 2016, 17:57

Re: Pandanet Go European Team Championship 2016/2017

Повідомлення Anastasia »

4-0 також і проти чехів. Наша команда вийшла на перше місце
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Pandanet Go European Team Championship 2016/2017

Повідомлення Небайдужий »

Anastasia писав:4-0 також і проти чехів. Наша команда вийшла на перше місце
Все правильно, Настя, наші чудово зіграли. Молодці!
Жаль лише, що зробили вони це знову все якось тихенько, як ніби й не зацікавлені в тому, щоб наші гравці вболівали за них, щоб підростаюче покоління могло дивитись їхні матчі, вболівати за нашу команду, хотіти стати такими ж, як наші лідери... Хтось може сказати, що мов, ті, хто дуже хочуть слідкувати за командним чемпіонатом, можуть відслідковувати це на сторінці чемпіонату. Начебто і правильно. Але повірте, є велика частина людей, які самі не проявляють ініціативи у відсідковуванні за результатами, а якби був анонс на форумі, то вони охоче подивились би самі ігри і можливо більше "загорілись" би в Ґо. Це теж елемент популяризації гри. Але, на жаль, наша команда не вважає за доцільне займатись популяризацією, бо вони вважають, що їм достатньо самої гри, а всіма іншими справами хай займається хто завгодно. Так, від них ми в першу чергу очікуємо хорошої гри. Це правильно. Але, якби ще хоч трішечки елементу популяризації, то корона з їхніх голів не впала би і грати від цього вони не стали би гірше, а, можливо хоч у кількох наших любителів Ґо трошки збільшилась би зацікавленість до гри. Ну, а так, маємо те, що маємо: тишком-нишком зіграний чудовий матч, який дивились одиниці, а могли би дивитись десятки українців.
Мені, наприклад, соромно, що навіть я проґавив сам матч, так як останнім часом маю багато справ і просто, закрутившись у буденності, забув про цей матч і лише сьогодні дізнався про результати гри. На сайт чемпіонату я заглядаю лише епізодично, а ось форум переглядаю щодня. Я думаю, що і більшість інших наших любителів Ґо рідко коли заглядають на сайт чемпіонату або й взагалі не заглядають, а на форумі могли би побачити анонс....
Тим не менше, бажаю подальших успіхів нашій команді.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: Pandanet Go European Team Championship 2016/2017

Повідомлення Артем »

Теж всі забули просто, у всіх робота й інші справи...

До речі, думаю, що дають ефект наші регулярні тренування (ліга данів).
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Pandanet Go European Team Championship 2016/2017

Повідомлення Vassko »

Поздравляю! Ура! Так держать!
Зы. Ага, В субботу собираюсь Богданчика потренировать :D
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: Pandanet Go European Team Championship 2016/2017

Повідомлення Артем »

Зіграли 2-2 з німцями. Поки що тримаємося на 2-у місці, але надалі потрібно старатися.
Відповісти