Chinese C League 2018

Відповісти
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Chinese C League 2018

Повідомлення Артем »

З 10 по 20 червня 2018 р. у місті Wuxi (Китай) відбулися змагання під назвою Chinese C League 2018 (китайська ліга C). Європейська команда приймала участь вдруге і цього року мені пощастило потрапити у склад команди. Відбір у склад європейської команди відбувався на чемпіонаті Європи серед про, де мені вдалося посісти 3-е місце: viewtopic.php?f=8&t=23057&p=92403.

Китайська ліга C - це командний турнір, у кожній команді по 4 гравці. Грають в основному не дуже сильні молоді китайські про, але є й виключення. У деяких командах на 4-й дошці грають сильні аматори. Також є запрошені команди з інших країн - цьогоріч у лізі грали 2 тайванські команди, а також вже 2-й рік поспіль грає європейська команда. На скільки мені відомо, за результатами турніру 2 команди піднімаються вгору у лігу B, а 2 команди з ліги B спускаються донизу в лігу C.

Минулого року європейська команда посіла 26-е місце з 26 команд-учасниць, але оскільки наступного дна вже немає, то ми так і залишилися у лізі C :) .
Минулорічні результати (для порівняння з цьогорічними):
- 3 нічиї, 4 поразки
- 26 місце з 26 команд
Результати по дошках:
- Illya Shikshin 1p (Росія): 1 перемога з 7 (1/7)
- Ali Jabarin 1p (Ізраїль): 1/7
- Pavol Lisy 1p (Словаччина): 1/7
- Mateusz Surma 1p (Польща): 4/7
Героєм минулорічного турніру був Mateusz Surma.
Розповідь від Ali Jabarin 1p (Ізраїль) про минулорічний турнір: https://www.eurogofed.org/index.html?id=135

Цьогорічні результати:
- 2 нічиї, 4 поразки (+1 перемога без партії - з причини непарної кількості команд)
- 28 місце з 29 команд
Результати по дошках:
- Illya Shikshin 2p (Росія): 4/6
- Pavol Lisy 2p (Словаччина): 0/6
- Artem Kachanovskyi 1p (Україна): 1/6 <--- це я
- Mateusz Surma 1p (Польща): 2/6
Очевидно, героєм цьогорічного турніру став Illya Shikshin.

Боротьба була дуже тяжкою. У 2 партіях я рано допустив серйозну помилку, і далі ситуація була практично безнадійною (партії з 4-го та 6-го турів). У 4 інших партіях шанси були непогані - партія коливалася то в одну, то в іншу сторону, але довести справу до перемоги вдалося лише у 1 партії - з 5-го туру. Записи партій:
Artem C League games.zip
(4.3 Кіб) Завантажено 252 разів
Вигляд турнірної зали:
playing_hall.jpg
У деяких командах на 4-й дошці грали грали зовсім діти, але рівень гри в них не нижче ніж в європейських про. Наприклад, Mateusz Surma 1p програв дівчинці, якій 10 років - зліва на фото:
little_girl.jpg
А ця дитина, здається, ще менша (зправа):
small_boy.jpg
Востаннє редагувалось 22 червня 2018, 18:34 користувачем Артем, всього редагувалось 1 раз.
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: Chinese C League 2018

Повідомлення Артем »

У тому ж турнірному залі і паралельно з лігою C проводилася також китайська ліга B, а також жіноча китайська ліга (B, якщо не помиляюся).
Китайська ліга B - це вже дуже серйозний турнір, в якому можна побачити деяких найсильніших профейсійних гравців світу. Деякі команди запрошують до себе корейських гравців. Ось, наприклад, Kang Dongyun 9p (Південна Корея):
kang_dongyun.jpg
У іншій команді грав Park Yeonghun 9p - ще один топ-про з Кореї.

У лізі B приймала участь японська команда, яку можна було відрізнити по тому, що вони грали у костюмах. На 1-й дошці в них грав молодий талант Shibano Toramaru 7p:
japan.jpg
У деяких команд була своя уніформа. Ось, наприклад, боряться дівчата:
girls.jpg
У європейської команди був особливий тренер - китайська програма Golaxy. Після партій вечорами ми аналізували свої партії з допомогою цієї програми:
golaxy.jpg
Було надзвичайно пізнавально. Можливо Golaxy продовжить співпрацю з Європейською федерацією Го і найсильніші гравці Європи отримають нагоду користуватися цією програмою.

В цілому можу сказати, що хоч турнір і був дуже важким та я бажав би кращих результатів, проте це була безцінна ігрова практика і я обов'язково докладу зусилля для того, щоб потрапити у склад європейської команди і наступного року.
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: Chinese C League 2018

Повідомлення Артем »

Ну й на останок... Так виглядала наша вечеря - традиційний китайський круглий стіл:
dinner.jpg
А ось власне і китайська їжа:
food.jpg
Про місто розповідати особливо немає чого - Китай він і є Китай... Дихати важко, бо вітря брудне і дуже вологе - тому ми майже не гуляли. Місто з бетону і скла, з правильними прямокутними кварталами. Як сказав Pavol Lisy 2p, artificial city (штучне місто).
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Chinese C League 2018

Повідомлення December »

Дуже цікаво, Артеме, дякую.
Відповісти