Відправка результатів турнірів на єврорейтинг

Відповісти
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Відправка результатів турнірів на єврорейтинг

Повідомлення liver »

Питання до пана Небайдужого: коли мене та інших членів УФГО виключили з УФГО? Про які внески мова? Коли вони збиралися?
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Відправка результатів турнірів на єврорейтинг

Повідомлення Vassko »

Согласен. Сначала надо нормализовать сбор взносов в федерацию, а потом уже , имхо, проблема , поднятая Небайдужим решится практически автоматически. Когда взносы собирались нормально?
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Відправка результатів турнірів на єврорейтинг

Повідомлення Небайдужий »

Vassko писав:Согласен. Сначала надо нормализовать сбор взносов в федерацию, а потом уже , имхо, проблема , поднятая Небайдужим решится практически автоматически. Когда взносы собирались нормально?
З тим, що треба нормалізувати збір внесків, я повністю згоден... Але це не вирішує підняту мною проблему автоматично, так як далеко не всі учасники турнірів хочуть здавати членські внески.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Відправка результатів турнірів на єврорейтинг

Повідомлення Небайдужий »

liver писав:Питання до пана Небайдужого: коли мене та інших членів УФГО виключили з УФГО? Про які внески мова? Коли вони збиралися?
Пане Валерій, хіба я десь тут написав, що Вас виключили з УФГо?
Тут я згадував лише про річні членські внески (хоча можуть бути й інші варіанти внесків). З цього приводу краще звертатись до пана Дмитра Яценко, так як саме він у нас фінансово відповідальний і має збирати членські внески. Я мову тут завів не про це, а про те, що вводяться в євробазу турніри, в яких фігурують люди, про яких мені, наприклад, невідомо, чи будуть вони здавати членські внески, а федерація за них повинна платити внески у ЄГФ та МГФ. Варто вирішити разом проблему з тими, хто не збирається підтримувати федерацію фінансово, а в турнірах хоче приймати участь, а значить і буде потрапляти в євробазу і впливатиме на кількість активних гравців від України в євробазі, за яку у нас будуть розраховувати плату в ЄГФ і МГФ. А одеський турнір я навів лише як один із таких прикладів. З таким же успіхом можна було навести і якийсь інший турнір. Просто ваш приклад потрапив "під руку".
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Відправка результатів турнірів на єврорейтинг

Повідомлення Vassko »

Небайдужий писав:
Vassko писав:Согласен. Сначала надо нормализовать сбор взносов в федерацию, а потом уже , имхо, проблема , поднятая Небайдужим решится практически автоматически. Когда взносы собирались нормально?
З тим, що треба нормалізувати збір внесків, я повністю згоден... Але це не вирішує підняту мною проблему автоматично, так як далеко не всі учасники турнірів хочуть здавати членські внески.
Если прописывать в положениях одну сумму для членов федерации, а другую( большую естественно. идеально, имхо, на сумму взноса в федерацию) для не членов федерации, то практически автоматически решается вопрос. А разницу между этими взносами можно направлять на баланс УфГо( как дополнение к взносам или благотворительность, или как-то по другому- это уже технические моменты).
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Відправка результатів турнірів на єврорейтинг

Повідомлення liver »

Небайдужий писав:
liver писав:Питання до пана Небайдужого: коли мене та інших членів УФГО виключили з УФГО? Про які внески мова? Коли вони збиралися?
Пане Валерій, хіба я десь тут написав, що Вас виключили з УФГо?
Жоден з учасників того турніру не є членом нашої федерації і не платить членські внески.
Поясніть будь-ласка цю тезу.

Стосовно сплати внесків у ЄГФ. Пропоную на кожному турнірі, який йде до обліку у Євробазу, збирати окремо суму на підрахунок єврорейтингу. Така сума має становити 1 EURO. Зобов'язати головного суддю турніру відрахувати ці кошти до уповноваженого за взаємодію з ЄГФ з питань членства.
Це сама ідея.
Можна її розвинути. Наприклад, якщо сума, яка назбиралася на сплату членства у ЄГФ, більше необхідної, то встановлювати пільги чи призи за підсумками року для тих спортсменів, які найбільш були активними у турнірах.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Відправка результатів турнірів на єврорейтинг

Повідомлення Небайдужий »

liver писав:Стосовно сплати внесків у ЄГФ. Пропоную на кожному турнірі, який йде до обліку у Євробазу, збирати окремо суму на підрахунок єврорейтингу. Така сума має становити 1 EURO. Зобов'язати головного суддю турніру відрахувати ці кошти до уповноваженого за взаємодію з ЄГФ з питань членства.
Це сама ідея.
Можна її розвинути. Наприклад, якщо сума, яка назбиралася на сплату членства у ЄГФ, більше необхідної, то встановлювати пільги чи призи за підсумками року для тих спортсменів, які найбільш були активними у турнірах.
Нарешті якісь конструктивні пропозиції. Дякую. Тут проблема не тільки в ЄГФ, а й у МГФ. Так що, мабуть треба буде більші суми збирати. Виникає ще питання з приводу дитячих турнірів. З дітей теж брати такі ж внески? Щось мені підказує інтуїція, що так ми можемо відсіяти деяких потенційних учасників дитячих турнірів. Чесно кажучи, батьки в переважній більшості дуже неохоче здають будь-які внески за своїх дітей, а якщо й здають, то потім "вимірюють" чи в такі "розміри" уложились призи, чи ні, а якщо їхнім дітям дісталось трошки на меншу суму, ніж вони здали, то починають скандал піднімати. І таких досить багато є, хоча, звичайно, не всі - є й нормальні.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Відправка результатів турнірів на єврорейтинг

Повідомлення liver »

Небайдужий писав: Виникає ще питання з приводу дитячих турнірів. З дітей теж брати такі ж внески?
Якщо ЄГФ бере гроші за обрахунок дітей, то звісно брати. Якщо ні, то не брати. Можна домовитись з представниками ЄГФ з приводу того, щоб зробити пільги за обрахунок рейтингу соціально-незахищених верств населення. Тоді внесок можна діференціювати. Якщо(або поки що) не вдасться домовитись, то з усіх брати єдиний внесок за обрахунок.
Cradle
Advanced Member
Повідомлень: 104
З нами з: 31 січня 2012, 17:27

Re: Відправка результатів турнірів на єврорейтинг

Повідомлення Cradle »

Выход и правда единственный (на мой взгляд).
"2) допускати в усі офіційні турніри лише членів нашої федерації, а, ті, хто не хоче підтримувати федерацію фінансово і, відповідно, не хочуть бути членами нашої федерації, щоб грали в паралельних "турнірах початківців" і ці паралельні турніри не відправляти до євробази?" - совсем, мягко говоря, не красиво получится. Киев будет приглашать только Ровно и наоборот. Как идея, сделать выше взнос для игроков-не членов федерации и из этих денег делать доп оплату. Хотя тут может наступить и полная неразбериха. (Да и реальна ли идея на практике, я тоже не совсем уверен).
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Відправка результатів турнірів на єврорейтинг

Повідомлення Vassko »

Реальна. Так и делали раньше. Другой вопрос, что некоторые организаторы не котролировали процесс должным образом.
Відповісти