Жіночий фінал 2019, обговорення

Death
Пользователь
Повідомлень: 13
З нами з: 12 жовтня 2016, 17:13

Жіночий фінал 2019, обговорення

Повідомлення Death »

Шановні учасниці фіналу, турнір запланований на 23-24 та 30 листопада-1 грудня, проте 29 листопада я відлітаю у Японію на змагання і відповідно не зможу грати у ці дати.
Чи може хтось зіграти 16-17 листопада? Можливо якісь інші дні?

З повагою,
Петрашевська Ніка
Svetlana
Advanced Member
Повідомлень: 99
З нами з: 15 лютого 2013, 17:33

Re: Жіночий фінал 2019

Повідомлення Svetlana »

Всім привіт)

Доречі було б добре:
1) побачити повний список учасниць та запасних
2) провести опитування щодо дат проведення змагання
3) побачити регламент, а саме час на тур та байомі

З 23 по 1 мають бути зіграні всі партії
Можливо можна провести турнір з 23-по 25(3 дні) або 23-26?(4 дні) розглянути варіанти що влаштують всіх учасниць
З повагою, Тарасенко Світлана
Death
Пользователь
Повідомлень: 13
З нами з: 12 жовтня 2016, 17:13

Re: Жіночий фінал 2019

Повідомлення Death »

23-25(26) гарна ідея, аби не розбивати тури і проводити все в одному приміщенні. Особисто я можу.

Хотілося б почути думки інших учасниць. ( і чи планують вони взагалі грати)
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Жіночий фінал 2019

Повідомлення Небайдужий »

Наказ і регламент надзвичайно актуальні, так як потрібно офіційно оформляти відрядження та інші документи для участі в змаганнях.
Тому, прошу "документи в студію" (тобто тут на форум, як було за юнацький чемпіонат)....

З приводу списків учасників фіналів теж підтримую. Прошу опублікувати.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Жіночий фінал 2019

Повідомлення Dmitriy »

Подача регламенту в мінмолодьспорт для наказу можлива лише в середу. Як тільки наказ буде підписаний він буде "в студії". )
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Жіночий фінал 2019

Повідомлення Небайдужий »

Dmitriy писав: 04 листопада 2019, 23:28 Подача регламенту в мінмолодьспорт для наказу можлива лише в середу. Як тільки наказ буде підписаний він буде "в студії". )
Чудово, та буде ще одне прохання, яке можливо врахувати.
Справа в тому, що при оформленні відряджень в облспортуправлінні, зважують кожне слово і кожний пункт регламенту. Для іногородніх, які хочуть мати можливість проявити свої максимальні вміння і навички, дуже важливо в ніч перед початком всеукраїнського турніру добре виспатись. А це означає, що він цю ніч не повинен провести в транспорті. Тому дуже прошу вказувати в регламенті день прибуття не днем початку турніру, а на день раніше. Крім того, реальне завершення змагань і написане на папері - це різні речі. Цілком допускаю, що змагання може реально закінчитись о 16:00, але на папері краще буде вказувати найпізніші терміни (у зв'язку з можливими виходами на байомі, чи переігровки, чи вияснення конфліктних ситуацій, чи якісь інші затримки з нагородженням та таке інше). Тому прошу вказувати час відїзду не 17:00, а, наприклад, 20:00. Папір все стерпить, а в житті ж буде зроблено так, як розпорядиться доля. Але при цьому у іногородніх буде можливість оформити добові за ніч понеділка, якщо вони прибудуть у своє місто вночі чи вранці наступного дня.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Жіночий фінал 2019

Повідомлення December »

За результатами фіналу жЧУ2018:
Петрашевська Ніка
Крушельницька Поліна
Туровська Юлія (раніше - Кротович)

За результатами чфЧУ2019:
- не оголошено, проте мали бути путівки та місце першої запасної

УГК2019:
- а чи було включено до етапів відбору? Схоже, що ні - офіційний регламент, затверджений міністерством, у студію, будь ласка.

За результатами КУ2019:
- не оголошено, мали розіграти путівки та місця другої і третьої запасних учасниць.
З таблиці випливає, що суддя "забув" про відбір на цьому змаганні. Або я не знаю, як ще пояснити те, що дівчат і не зводили з метою відбору, і вони не стартували з однієї очкової групи.

Але, приблизний список за цими змаганнями має бути накшталт:
Мельник Анна, Тарасенко Світлана, Малко Олеся, Симоненко Вікторія, Чернова Марія
І запасні: Сівер Єкатерина, Власенко Олександра, Фенчак Анастасія
Щодо цих 5 учасниць - це мої припущення з огляду на турнірні таблиці.

UPD
За офіційним регламентом УГК не було включено до етапів відбору. Принаймі, я таких слів у регламенті не знайшла.
Вкладення
Регламент го ЧУ-МТ Кременець.pdf
(2.48 МіБ) Завантажено 150 разів
Востаннє редагувалось 08 листопада 2019, 14:51 користувачем December, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Жіночий фінал 2019

Повідомлення December »

Поки чекаємо, я за те, щоб грати поспіль 4 дні, якщо це можливо. Конкретно у мене можуть бути складнощі з 25 числом (з 13 до 16:30 я зайнята), проте, думаю, що і їх можна якось вирішити. Я розраховувала, що якщо що, то будуть 21-24 або 28-01. Щоб врахувати побажання Ніки, пропоную усім потенційним учасницям висловитись щодо того, чи підходять їм варіанти 21-24 чи 22-26. Більше того, якщо це будуть лише дівчата, то у мене є дозвіл на використання клубної кімнати у "Супутнику" у ці дати (ососбливо, 21-24 не викликає проблем з переносами інших гуртків).
Особисто я за такі варіанти.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Жіночий фінал 2019

Повідомлення Небайдужий »

Киянам звісно простіше прийти два рази у вихідні... Тоді не треба думати про відпрошування з роботи або з навчання. Для рівненських учасниць це значно глибша проблема... Якщо дві пари вихідних, то треба двічі їхати в Київ (це два рази витрачати час на дорогу в обидві сторони і так само два рази платити за цю дорогу). І це вкрай незручно як з часових міркувань, так і з фінансових. Гарантій, що нам компенсують усі витрати, немає. Тому від імені рівненських учасниць жіночого фіналу (Крушельницька Поліна та Малко Олеся) висловлюю побажання зіграти фінал у три дні (пт, сб, нд) за схемою: 2 тури в п'ятницю, 3 тури в суботу та 2 тури в неділю (22, 23 та 24 листопада).
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Жіночий фінал 2019

Повідомлення Dmitriy »

Небайдужий писав: 06 листопада 2019, 15:25 ...зіграти фінал у три дні (пт, сб, нд) за схемою: 2 тури в п'ятницю, 3 тури в суботу та 2 тури в неділю (22, 23 та 24 листопада).
З моєї точки зору пропозиція конструктивна та слушна.
Рішення залежить від більшості учасниць.
Відповісти