Звітність до МінСпорту, інших організацій та для власних потреб.

Конференции, президиумы, решения, обсуждения, предложения и т.д.
Аватара пользователя
Наталья
Advanced Member
Сообщения: 1082
Зарегистрирован: 01 ноя 2011, 12:48

Звітність до МінСпорту, інших організацій та для власних потреб.

Сообщение Наталья » 05 янв 2019, 18:02

Для проведення змагання (рейтингові - Кубок україни та Чемпіонати: парний, командний, Фінал, дитячий) заводиться папка, до якої входять наступні документи.
...
1.1. Регламент (загальний, за два місяці до проведення турніру), готує Федерація.
* Технічний регламент (безпосередньо перед початком проведення турніру, в залежності від кількості учасників, містить деталі про систему жеребкування та суддівство, готує та підписує Головний суддя, можна заготовити декілька варіантів і затвердити один, в залежності від кількісного та якісного складу учасників змагань). Таким чином, ми заздалегідь знімаємо проблеми "неправильного жеребкування" або "упередженого суддівства".
1.2. Список суддів.
1.3. Наказ Мінспорту про проведення змагань.
...
2.1. Заявка на участь у змаганнях (від регіону, з печатками лікаря та державної установи, наприклад, облспорткомітету або ДЮСШ, ВНЗ, де навчається спортcмен, інші державні установи).
у заявці - список спортсменів з даними.
ДАНІ: ПІБ (!), дата народження (!), регіон, тренер (!), ФСТ(якщо є), контакт (!, але можна тренера), рейтинг(!), розряд (!).
2.2. Анкета учасника змагань з особистим підписом (!).
Такі ж самі дані. Подається при остаточній реєстрації та сплаті турнірного внеску.
2.3. Протокол мандатної комісії (після перевірки ) підписаний трьома особами (будь-хто з учасників змагань, для звірки даних 2.1 та 2.2). У ньому: список всіх учасників, їх ФСТ і тренери, рейтинги і розряди.
2.4. * Технічний регламент.
...
3.1. Протокол змагань (включно зі змінами розрядів, що є подальшою підставою для * наступної процедури їх оформлення, в залежності від розряду, в різних установах).
3.2. Звіт за формою (звітують за перші 1-6/8 місць, які за результатом року формують збірну).
...
Всього 9 документів. Крім 2.2. який створюють та підписують персонально кожен з учасників.
...
З цих документів повністю береться вся інформація про розвиток виду спорту, зведені звіти є відкритими та по ним дивляться розвиток спорту по регіонам.
Найкраще всього, коли папку з початку і до кінця формують разом: організатори змагань, суддівська колегія або головний суддя та секретар, який і звітує до МінСпорту. Таким чином, все змагання, крім п 3.2 створює вся Федерація, а не одна особа: всі спортсмени, тренери, осередки. А вже секретар зводить інформацію у звіт, по кожному змаганню окремо та підтягує її до фінального річного звіту.
Термін подання звіту - 5 днів, термін подання річного звіту - 5 днів після завершення останнього річного змагання.