Заява Качановського В.О.

Конференції, президії, рішення, обговорення, пропозиції та ін.
Відповісти
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення Наталья »

"Подписываюсь под каждым словом. Всё то, что и мне хотелось сказать.

Юношеский чемпионат должен остаться в Ровно."
...
А потім знову напишете, що у українських дітей немає шансів на ЮЧЄ, бо у когось в інших країнах діти швидше розвиваються?)
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення unnamed »

kandidat писав: 27 листопада 2017, 10:05 Юношеский чемпионат должен остаться в Ровно.
А я не согласен. Олимпийские игры не проводятся в той стране, которая получила больше всего медалей.
Го конгресс не проводится в той стране, где больше всего призёров.
Потому что проведение мероприятия в любой области повышает интерес в этой области, и позволяет посмотреть что-то новое, и попробовать свои силы большему количеству людей, как в плане участия, так и в плане организации.

С другой стороны хочу подчеркнуть, что должны быть выработаны четкие критерии того, как определяется место проведения всеукраинских турниров, как это сделано в ЕГФ с женским, детским и общим чемпионатами европы.
Эти критерии должны быть приняты большинством и всем известны.
Потому что пока будут попытки решать это в одно-два лица произвольным решением, будем иметь такие свары.
Аватар користувача
kandidat
Advanced Member
Повідомлень: 1048
З нами з: 07 грудня 2006, 09:23

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення kandidat »

С другой стороны хочу подчеркнуть, что должны быть выработаны четкие критерии того, как определяется место проведения всеукраинских турниров, как это сделано в ЕГФ с женским, детским и общим чемпионатами европы.
Эти критерии должны быть приняты большинством и всем известны.
Один из самых надёжных критериев: "Исторически сложилось".
Зачастую радикальные изменения ведут к негативным последствиям вплоть до катастрофических.

Не хочу сгущать краски, но если забрать у Ровно чемпионат, то это может сказаться на финансовой поддержке школы.
Так же это может привести к уменьшению авторитета самого Владимира Качановского, как в Ровно так и в Украине...
Богдан К
Новичок
Повідомлень: 3
З нами з: 17 жовтня 2017, 11:25
Розряд: 11k

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення Богдан К »

Читаю коментарі п. Наталі, і все більш очевидно, що Рівне є більмом в оці чи то для всієї федерації чи то для окремих осіб. Таке враження, що Рівне - це осередок зла, яке треба викорінювати. Результати і репутація не падають з неба, їх напрацьовують десятками років. Я дуже сумніваюсь, що подібне було б можливо якби мова йшла про київські клуби. Оце порівняння з джерелом мене в кінець добило. Давайте знищемо джерело, бо ми хочемо змінити місце паломництва. Це рейдерський підхід. Це позиція не створення, а руйнування. Правила повинні бути створені, узгоджені і прийняті не підкилимно, а відкрито і прозоро. А то в одному випадку ми одна сім'я, а в іншому - у кожного своя миска. Слово "федерація" апріорі передбачає не одну думку.
І ще одне. Кожного разу, коли згадуєте про поїздки, враховуйте витрати не лише в сторону Рівного, але й до Києва (куди наші спортсмени їздять за свій кошт не один раз на рік), Одеси і не забудьте порівняти економічний статус регіонів. Можливо, я вас здивую, але рівень життя і доходів в Києві (і до речі в Харкові теж) на порядок вищий Рівного. Те ж саме стосується і місцевих бюджетів. Тому ваші закиди про затратність поїздок в Рівне не зовсім доречні.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення Наталья »

Дякую за розвиток теми та висловлення думок. Джерела, більма, авторитети, рейдери, і т.і. все це емоційні речі, які давно слід було висловлювати.
Підрахунки витрат у чужих кишенях також до цього відносяться. Треба було ще тоді про це написати, коли їли борщ, який моя мама приготувала, у нас на дачі. Це б уже точно була класика)))
Те, про що я писала неодноразово, і що ніхто не заперечив, - про те, що разом краще розвиватись, разом більше залучимо коштів, більше дітей зможуть розвиватись. Про можливості.
Все це не знаходило підтримки. Тому наша родина мовчки вклала за ці майже десять років декілька тисяч доларів у поїздки на змагання лише у місто у Рівне, свій час та добру волю у розвиток непохитних лідерів та авторитетів.
Тому дуже велика подяка за зворотню реакцію))
Але, як всі знають, будь-які емоції говорять про тих, хто їх висловлює, а не про тих, кому вони адресовані. Оскільки рівненська дитяча школа є заслуженим лідером і багаторічним Чемпіоном всіх видів змагань, саме звідти мала б надходити найпотужніша підтримка Го - руху по всій країні. Рекомендації тренерам, типові програми, навчання суддів. Типові статути поведінки у школах та гуртках, стандарти проведення змагань. А не лише критика.
Рівненські батьки надзвичайно допомагали порадами і добрим, приязним ставленням з перших наших візитів до Школи на змагання. І про це я також завжди радо писала. Однак це ніяк не зменшувало матеріальні витрати і психологічний тиск дитини, яка щоразу грає з сильним суперником на його полі.
Однак, маємо те, що маємо. І відверте небажання розвивати дитяче Го по всій країні говорить лише про одне. Ситуація влаштовує один клуб, і не влаштовує інші.
Також маємо декілька майбутніх сильних осередків дитячого Го по всій країні. Сподіваюсь, це дійсно буде не менше як 14 регіонів, не менше як тисяча юних спортсменів, штатні посади у Федерації, обговорення, яке буде менш емоційним, але більш інтерактивним і проактивну діяльність всіх спортсменів, тренерів, батьків і всіх, хто є або буде дотичним до світу Го. Без образ та підозр.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення Vassko »

unnamed писав: 27 листопада 2017, 11:34
kandidat писав: 27 листопада 2017, 10:05 Юношеский чемпионат должен остаться в Ровно.
С другой стороны хочу подчеркнуть, что должны быть выработаны четкие критерии того, как определяется место проведения всеукраинских турниров, как это сделано в ЕГФ с женским, детским и общим чемпионатами европы.
Эти критерии должны быть приняты большинством и всем известны.
Потому что пока будут попытки решать это в одно-два лица произвольным решением, будем иметь такие свары.
Поддерживаю.

Вы меня извините, но, можно говорить сколько угодно, а решения будут принимать "те кто нужно будут принимать". Кто-нибудь вообще помнит когда должна состоятся плановая отчетно-выборная конференция, где якобы должны быть отчеты и выборы руководства? У меня большое подозрение, что сроки уже вышли. Но всех волнует один единственный чемпионат, а вот про дальнейшую судьбу федерации все забыли. Или помнят, но молчат. И ещё я думаю, что если она, плановая отчетно-выборная конференция, и состоится, то всё будет сделано в последний момент и многие даже подготовится не успеют. Каждый народ ( в том числе и го-народ Украины) имеет то руководство, которое заслуживает. Так что, имхо, с чего бы народу вдруг критиковать решения руководства, которое сами выбирали и менять не хотим?
upa
Пользователь
Повідомлень: 10
З нами з: 22 листопада 2017, 20:57

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення upa »

Щиро вдячний за плідну дискусію
Моя думка проста.
Було прийнято вольове рішення про перенесення юнацького Чемпіонату України з Рівного деінде. Хтось комусь пообіцяв, а все інше – це звуковий супровід від лукавого.
Вдячний п.Юлії, яка регулярно їздить регіонами, бере участь у змаганнях за думки з якими можна не погоджуватися, але які залишають місце для дискусії.
На хвилинку…Це Харків з його традиціями Го депресивний регіон, що розвивається?
На форумі регулярно з’являються повідомлення про місцеві турніри. На І Турнір з ГО на Кубок Центру Корейської Культури «ДьонСурі» з’їхалися спортсмени з цілої України. Всі були задоволені.
От тільки тих, хто найголосніше кричить за розвиток регіонів там чомусь не було.
Якщо дитина добре грає, розвивається, то, ймовірно, Федерація повинна знайти для неї можливості надання іменної стипендії, а не возити до неї Всеукраїнський турнір, чи Чемпіонат.
Зрозумійте, проти Вас я не проти, але мені треба знати, хто тут є хто.
Побачив…
Отже, на мою думку існує два варіанти:
1.Показати, хто в хаті господар, переломати через коліно і провести таки в Харкові юнацький Чемпіонат. І що це докаже?
2.Почути опонентів, оцінити можливості проведення Кубка України, чи ІІ ліги Чемпіонату в Харкові, винести уроки з даного непорозуміння та працювати далі.
От тільки, чи є тут хтось із дорослих…
Щастя Вам.
Востаннє редагувалось 27 листопада 2017, 23:58 користувачем upa, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
kandidat
Advanced Member
Повідомлень: 1048
З нами з: 07 грудня 2006, 09:23

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення kandidat »

Я что-то, наверное, пропустил. Так как считал, что речь идет о проведении юношеского чемпионата в Киеве из-за того, что там за последние годы появилось несколько игроков, составивших конкуренцию ровенчанам. И именно это было предметом дискуссии. Хотелось бы услышать из уст избранных членов Президиума УФГО четко сформулированные предложения для обсуждения.
upa
Пользователь
Повідомлень: 10
З нами з: 22 листопада 2017, 20:57

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення upa »

Наталья писав: 23 листопада 2017, 19:36 Мова і не йшла ніколи про перенесення змагання в столицю, наскільки мені відомо.
upa
Пользователь
Повідомлень: 10
З нами з: 22 листопада 2017, 20:57

Re: Заява Качановського В.О.

Повідомлення upa »

December писав: 24 листопада 2017, 11:00 Наприклад, пропонувалось, якщо у 2018 році юнацький провести у Харкові (на один єдиний рік, не назавжди), то у Рівне віддати інше велике змагання на вибір Володимира Олександровича: другу лігу або кубок України.
Відповісти