Обсуждение судейства: "Кубок Samsung - 2013"

Конференції, президії, рішення, обговорення, пропозиції та ін.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Обсуждение судейства: "Кубок Samsung - 2013"

Повідомлення Небайдужий »

Мабуть на великі призові людина розраховувала, а жеребкування все йому змарнувало... Так переймається людина, що аж жаль його. Уже декілька днів піднімає все одне і те ж питання. ;)
Я думаю, що не варто так перейматись. Десь Вас повчили сильніші, десь Ви навчили когось слабшого. Власне, саме для цього і приходили грати на турнір. Так що, ніхто нічого не втратив, навіть якщо із жеребкуванням було щось трошки не так.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Обсуждение судейства: "Кубок Samsung - 2013"

Повідомлення Vassko »

Небайдужий писав:Мабуть на великі призові людина розраховувала, а жеребкування все йому змарнувало... Так переймається людина, що аж жаль його. Уже декілька днів піднімає все одне і те ж питання. ;)
Я думаю, що не варто так перейматись. Десь Вас повчили сильніші, десь Ви навчили когось слабшого. Власне, саме для цього і приходили грати на турнір. Так що, ніхто нічого не втратив, навіть якщо із жеребкуванням було щось трошки не так.
И правильно делает! Или Вы считаете что жеребьёвка прошло идеально? Из-за таких моментов люди теряют "веру в человечество"! А потом некоторые сокрушаются почему мало людей на турниры приходит. И не надо тут рассказывать, что никто ничего не потерял. Человек , как минимум, сыграл одну практически бесполезную партию( и это не считая других минусов).
Зы. Я сейчас с делами немного разгребусь и всё скажу что я думаю по этому поводу :D
Юля с Димой, конечно молодцы, и подозреваю, что именно во многом благодаря им корабль "Кубок Самсунга" не сел на мель. Но... Вопрос в том, что нельзя делать нормой такое судейство, имхо.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Обсуждение судейства: "Кубок Samsung - 2013"

Повідомлення Небайдужий »

Жеребкування було не зовсім адекватне, так як програма Автокорсак ще "сира" і не доведена остаточно до "кондиції". Над нею ще потрібно буде попрацювати в тандемі з досвідченим суддею. Ця причина очевидна. Саме з цієї причини я не бачу потреби виставляти якісь претензії по якості суддівства, а просто сприймати те, що вийшло, як факт, з яким треба змиритись. Єдине, що варто виставити претензії до організаторів змагання за те, що вони не забезпечили на турнір кваліфікованого судді, який би провів якісне жеребкування вручну за допомогою програми МакМагон. Не знаю в чому там причина. Але вина саме організаторів в тому, що суддівство проводила зовсім не підготовлена людина і скористалась недостатньо перевіреною програмою. Ще раз повторюсь: ставити претензії по якості жеребкування до цієї недосвідченої людини просто недоречно. Їй можна лише подякувати за те, що вона не побоялась взяти на себе функції судді і провела турнір.


PS
Вибачаюсь, але змушений був внести правки в це повідомлення, так як після публікації виявив, що файл турніру, який я отримав від Юлії і таблиця на форумі не співпадають. Тому й переглянув причини незадовільного жеребкування.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Обсуждение судейства: "Кубок Samsung - 2013"

Повідомлення Vassko »

Небайдужий писав:Жеребкування було не зовсім адекватне, так як програма Автокорсак ще "сира" і не доведена остаточно до "кондиції". Над нею ще потрібно буде попрацювати в тандемі з досвідченим суддею. Ця причина очевидна. Саме з цієї причини я не бачу потреби виставляти якісь претензії по якості суддівства, а просто сприймати те, що вийшло, як факт, з яким треба змиритись. Єдине, що варто виставити претензії до організаторів змагання за те, що вони не забезпечили на турнір кваліфікованого судді, який би провів якісне жеребкування вручну за допомогою програми МакМагон. Не знаю в чому там причина. Але вина саме організаторів в тому, що суддівство проводила зовсім не підготовлена людина і скористалась недостатньо перевіреною програмою. Ще раз повторюсь: ставити претензії по якості жеребкування до цієї недосвідченої людини просто недоречно. Їй можна лише подякувати за те, що вона не побоялась взяти на себе функції судді і провела турнір.


PS
Вибачаюсь, але змушений був внести правки в це повідомлення, так як після публікації виявив, що файл турніру, який я отримав від Юлії і таблиця на форумі не співпадають. Тому й переглянув причини незадовільного жеребкування.
Владимир, К Юле и Диме претензий нет- они спасали турнир. ( И думаю, что им не стоит в след раз впрягаться при подобной ситуации- а то организаторы ничему "не научатся"). В этом мы сошлись. Как и в том, что вина организаторов в необеспечении судьями турнира.
Теперь 2 момента по которым я готов дискутировать:
а) Автокорсак , как и ММ Герлаха(как и любая другая прога- это всего лишь инструменты!!!! А система жеребьёвки- это нечто иное. Так что не надо, плз, прикрываться Автокорсаком- он тут ни при чём.
б) Не стоит, имхо, делать вид, что то что произошло нормально и хорошо. Потому что это не так. Я понимаю, что мир от этого не рухнет, и Земля не остановится. Но вот то что такие вещи будут продолжаться- в этом я уверен.
Люди потратили своё время, заплатили взносы в федерации конце-концов, и некоторые моменты не оправдали их ожиданий(задержки туров, "плохая" жеребьёвка и т.д.). Всё это явно не способствует увеличению интереса. И соответственно не способствует развитию Го в Украине. И тут я прав- можете меня хоть расстрелять :P
Безусловно были хорошие и моменты: Маша-про(сеансы, лекции, рассказы), супчик с рыбкой, видео, фото, и вообще что турнир прошел. Но всё это не значит, что не стоит работать над исправлением организаторских ошибок,халатности т.д.
Cradle
Advanced Member
Повідомлень: 104
З нами з: 31 січня 2012, 17:27

Re: Обсуждение судейства: "Кубок Samsung - 2013"

Повідомлення Cradle »

Небайдужий писав:Мабуть на великі призові людина розраховувала, а жеребкування все йому змарнувало... Так переймається людина, що аж жаль його. Уже декілька днів піднімає все одне і те ж питання. ;)
Ви мене пробачте, але якась безглузда відповідь. 1. Призових не було; 2. Йдучи на турнір я розраховую тільки на гру з новими рівними опонентами. Я не розумію, який сенс йти на турнір якщо отримаю майже не цікаву гру. І впевнений, з цим погодяться 50% інших людей. Чи може Ви щось інше хотіли донести своїми словами?
Але вина саме організаторів в тому, що суддівство проводила зовсім не підготовлена людина і скористалась недостатньо перевіреною програмою. Ще раз повторюсь: ставити претензії по якості жеребкування до цієї недосвідченої людини просто недоречно. Їй можна лише подякувати за те, що вона не побоялась взяти на себе функції судді і провела турнір.
Я тільки вдячний Юлі та Димі, хоча б по тій причині що я їх не бачив в списках організаторів, але все-рівно вони прийняли найактивнішу участь організації під час турніру. Це моя думка.
що вийшло, як факт, з яким треба змиритись
Я не чекаю не від кого вибачень чи ще чогось особисто до мене. Єдине що хочетеся - бути впевненим, що наступний раз все буде хоча б краще, не кажучи те щоб цієї проблеми зовсім не було.

П.С. після 1го дня не я 1 подумав йти на 2й день чи ні. Нормально це чи ні очевидно.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Обсуждение судейства: "Кубок Samsung - 2013"

Повідомлення Небайдужий »

Повністю згоден з усіма, що так, як було на цьому турнірі, не повинно бути. :)
Приїжджайте до нас в Рівне на турніри. У нас такого не буває.
Ну а з приводу очікування тільки рівних суперників, то так теж часто не буває. З одним і тим же кю часто буває навіть одна людина, а не шість, як треба для задоволення цієї забаганки. Так що, так, чи інакше, а грати доводиться з нерівними суперниками. Інколи навіть розрив між сусідніми гравцями буває в декілька кю. Але це не привід відмовлятись від турнірів. Навпаки, від сильніших можна чомусь навчитись, а зі слабшими поділитись своїми уміннями.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Обсуждение судейства: "Кубок Samsung - 2013"

Повідомлення unnamed »

Проблема, на мой взгляд, возникла в самом начале. Положения турнира были изначально составлены странно, и вызвали массу вопросов у потенциальных участников, а окончательная версия положения турнира, как спортивного соревнования появилась вообще за два дня до начала. И судя по всему даже такая поздняя версия не была окончательно согласована со всеми заинтересованными сторонами.

В окончательной версии положения подразумевались Samsung как генеральный спонсор, и В. Корсак, как главный судья. В результате Samsung присутствовал на турнире только в качестве логотипа на баннере, а Корсак консультировал нас только в телефонном режиме.

Несмотря на то, что я считаю неэтичным критиковать активистов нашего сообщества за их действия - публикация подобной недостоверной информации является дезинформацией участников турнира - они пришли в ожидании одного, а получили нечто другое. Именно это, а даже не судейство, является серьезной проблемой проявившейся при организации этого турнира.

Представьте себе ситуацию: вы приходите на турнир поиграть и пообщаться, а вас с порога ставят перед фактом: "Теперь ты организатор турнира". Отказываться вроде как глупо - поиграть же пришел, но ожидания-то были совсем другими. Да и организовывать все на месте с бухты-барахты без подготовки не очень приятно.

И как теперь относиться к положениям турниров публикуемым на этом форуме?
Подразумевать что если написано "судья В.Корсак" надо читать как "судья Ю.Кротович"?
Cradle
Advanced Member
Повідомлень: 104
З нами з: 31 січня 2012, 17:27

Re: Обсуждение судейства: "Кубок Samsung - 2013"

Повідомлення Cradle »

Небайдужий писав:Повністю згоден з усіма, що так, як було на цьому турнірі, не повинно бути. :)
Приїжджайте до нас в Рівне на турніри. У нас такого не буває.
Маю надію, що ближайшим часом нарішті до Вас доїду :D

Небайдужий писав:Ну а з приводу очікування тільки рівних суперників, то так теж часто не буває. З одним і тим же кю часто буває навіть одна людина, а не шість, як треба для задоволення цієї забаганки. Так що, так, чи інакше, а грати доводиться з нерівними суперниками. Інколи навіть розрив між сусідніми гравцями буває в декілька кю. Але це не привід відмовлятись від турнірів. Навпаки, від сильніших можна чомусь навчитись, а зі слабшими поділитись своїми уміннями.
Це зрозуміло, якби не було інших гравців - я б нічого не казав, тут складніше їх знайти. А коли вся проблема в програмі - думаю, це простіше. У любому разі, дякую за розуміння)
nashsir
Advanced Member
Повідомлень: 223
З нами з: 10 квітня 2013, 23:48

Re: Обсуждение судейства: "Кубок Samsung - 2013"

Повідомлення nashsir »

Взагалі, не розумію до чого тут суддівство, або той чи інший оргкомпонент цього турніру?!

Пообіцяв хтось обійняти посаду гол. судді, порушив домовленість - всі шишки на інших.

Знайшлися добровольці, які взяли його функції на себе - чудово! Подякуємо їм і зосередимося на підготовці нових турнірів за підтримкою тих колег, на яких можна покластися у важку хвилину.

Вчені визнають єдиною проблемою сучасного суспільства проблему людських якостей.

Пообіцяв хтось з киян прийняти гостей з Ровно, але порушив домовленість, у результаті гості турніру поневіряються у пошуку притулку.

Хтось, як і не збирався брати участі - ані в організації, ані у грі, - так і не брав, проте у перерві між пивом або власними справами вирішив "познущатися" із організаторів - виявляється всі, хто брав участь у турнірі, пошилися у дурні.

Перелік повної відсутності (або низької якості "якостей") можна продовжувати, але чи далеко ми так рушимо?!
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Обсуждение судейства: "Кубок Samsung - 2013"

Повідомлення unnamed »

nashsir писав: Хтось, як і не збирався брати участі - ані в організації, ані у грі, - так і не брав, проте у перерві між пивом або власними справами вирішив "познущатися" із організаторів - виявляється всі, хто брав участь у турнірі, пошилися у дурні.
Вот именно по этому мне и не хочется критиковать действия активистов - не хочется поощрять бездействие.

Поэтому предлагаю пока закрыть эту тему. Я думаю информации достаточно, чтобы все, кому надо, сделали выводы, и в следующий раз у нас вообще все идеально прошло.
Відповісти