Обсуждение судейства: "Кубок Samsung - 2013"

Конференції, президії, рішення, обговорення, пропозиції та ін.
Cradle
Advanced Member
Повідомлень: 104
З нами з: 31 січня 2012, 17:27

Re: Обсуждение судейства: "Кубок Samsung - 2013"

Повідомлення Cradle »

nashsir писав:Пообіцяв хтось з киян прийняти гостей з Ровно, але порушив домовленість, у результаті гості турніру поневіряються у пошуку притулку.
Так чому не підняти це питання? Так, я не слідкую за повністю усіма темами (хоча стараюсь) і не знав що є такий момент, можливо пропустив десь. Але все-рівно, чому б не підняти це питання, щоб наступного разу не було такого, хто знає, можливо у мене буде змога допомогти, чи ще у кого, хто зараз прочитає цей момент. Хоча, це розмова вже для іншої теми, так що:
Поэтому предлагаю пока закрыть эту тему.
P.S. зрозуміло, що проблема з житлом була і є постійно, але мені здавалось що +\- вона нормально завжди вирішується.
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Обсуждение судейства: "Кубок Samsung - 2013"

Повідомлення December »

Что касается жилья. Лично ко мне или Диме Т. с таким вопросом до турнира никто не обращался, но в субботу мы узнали, что гостю из второй столицы негде ночевать и пригласили его к себе. В принципе, о наличии минимум одного места у нас я писала еще в обсуждении перед Второй лигой этого года. О проблеме жилья у Ярослава я не знала, хотя полагаю, что если бы такая проблема была озвучена в субботу в ходе турнира, то мы и ее решили бы.
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Обсуждение судейства: "Кубок Samsung - 2013"

Повідомлення unnamed »

Владимир Александрович, по самым последним данным фамилия Татьяны Евгениевны на украинском все-таки пишется Сільницька, а оказывается в регистрационной анкете, из-за которой был сделан предыдущий неверный вывод, была допущена ошибка и путаница с языками.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Обсуждение судейства: "Кубок Samsung - 2013"

Повідомлення Небайдужий »

Дякую, правильне прізвище буде враховано в наступних турнірах. :)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Відповісти