Бюджет УФГо 2013-2014

Конференції, президії, рішення, обговорення, пропозиції та ін.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення Небайдужий »

Молодець Юля, провела хороший аналіз. Я теж дотримуюсь принципів відкритості у фінансових питаннях. Усіляка кулуарність, непрозорість та відсутність звітування викликає у мене і у людей лише негативні думки, які не на користь розвитку Го. Від Європейської федерації ми щорічно отримуємо фінансовий звіт. І це правильно. Так само має бути звіт і в нашій федерації (хоча ситуація з федераціями у нас теж абсурдна). А цьогорічна ситуація з грошима мене взагалі дивує. Також мене дивує, що люди здають гроші і практично не питають куди і хто їх потратив. Всі мовчать. Запитання задають буквально кілька людей, на яких у того ж Яценко напевне уже "виробився імунітет" і він вважає, що на запитання цих людей можна не відповідати...
Може нарешті у нас буде заведено правило щорічного фінансового звітування. Хотілось би навести порядок і в фінансових питаннях за минулі роки та побачити за них звіт.
За себе скажу, що я жодних фінансових внесків за ці роки не робив. І не тому що грошей мені жаль. Вважаю, що роблю значно більший внесок в федерацію своєю роботою в федерації. Все, що я роблю, я роблю не вимагаючи грошей ні за єврорейтинги ні за інші статті, в яких я приймаю участь і які Юлія перерахувала в переліку статей витрат. Ну а ті, хто до федерації відноситься по-споживацьки, а не по-меценатськи, той дійсно має "відкупатись" членськими внесками, щоб зі спокійною совістю користуватись тим, що робить федерація. Формально в цьому році я мав би заплатити 50 гривень як пенсіонер. Я можу навіть їх здати. Але якось противиться душа тому положенню, що хтось працює на федерацію, а хтось лише споживає цю працю, а платити мають обидва однаково. Це ненормально. В більшості країн від активістів не вимагають фінансових внесків. Добровільні благодійні внески у довільному розмірі - це при потребі я можу зробити, але якщо буде виникати дійсно критична ситуація з грошима в федерації. Так робив у свій час Корсак. Саме завдяки йому наш борг в Європейську федерацію значно менший.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення December »

Я так и предположила по поводу 2011 года, но поскольку нет подтверждающей инфо, то поставила знаки вопроса. Не имею ничего против того, чтобы основные функционеры не платили взносов, просто это сейчас нигде толком не прописано и не озвучивается. Взять хотя бы ветку с политикой взносов 2013 - там этого нет. Есть про Членов Президиума, но поименно они также не перечислены, а федераций в Украине много... Кто есть кто - пойди разберись. :)
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення AlterEgo »

В легальной федерации члены президиума взносы платят. Дабы личным примером... и всё такое прочее.
nashsir
Advanced Member
Повідомлень: 223
З нами з: 10 квітня 2013, 23:48

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення nashsir »

Вообще удивительно, что взносы вносились/собирались, учитывая отсуствие единой сильной федерации.
Поклонников игры в Го в Украине немного, но много очень преданных :)
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення Vassko »

Поддерживаю Юлю. На все 100%. Вот только боюсь, что Яценко Д.А. опять это всё проигнорирует или сведёт к демагогии. Тем более что он сейчас, вроде бы, за городом в палатках. А потом "забудет" :(
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення Небайдужий »

AlterEgo писав:В легальной федерации члены президиума взносы платят. Дабы личным примером... и всё такое прочее.
А мене ця норма, наприклад, дивує. Особистим прикладом треба показувати як працювати на загальне благо, а не те, як гроші з гаманця виймаєш. Я розумію коли платить людина, яка хоче скористатись працею активістів, а ось коли сам активіст платить та те, щоб попрацювати і зробити для всіх щось корисне, то вже нонсенс. Це як плата за прохід на робоче місце. :)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення unnamed »

Небайдужий писав:А мене ця норма, наприклад, дивує. Особистим прикладом треба показувати як працювати на загальне благо, а не те, як гроші з гаманця виймаєш. Я розумію коли платить людина, яка хоче скористатись працею активістів, а ось коли сам активіст платить та те, щоб попрацювати і зробити для всіх щось корисне, то вже нонсенс. Це як плата за прохід на робоче місце. :)
С точки зрения научного менеджмента наилучшим вариантом будет если все члены включая президиум будут платить одинаковые взносы, а потом за свою работу в качестве активистов получать какую-то компенсацию. Потому что иначе получается, что человек что-то делает, а оценить и как-то измерить это не представляется возможным. Может он не отрабатывает свои 100 грн, а может ему еще доплачивать надо. Опять же возможны конфликты - кто больше сделал для украинского го. Никто не знает. А так получается профессиональный подход. Делаешь работу - получаешь деньги. Хочешь вложиться в общее благо - вкладываешь опять же деньги. Все понятно: можно померять и посчитать.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення Небайдужий »

unnamed писав: С точки зрения научного менеджмента наилучшим вариантом будет если все члены включая президиум будут платить одинаковые взносы, а потом за свою работу в качестве активистов получать какую-то компенсацию. Потому что иначе получается, что человек что-то делает, а оценить и как-то измерить это не представляется возможным. Может он не отрабатывает свои 100 грн, а может ему еще доплачивать надо. Опять же возможны конфликты - кто больше сделал для украинского го. Никто не знает. А так получается профессиональный подход. Делаешь работу - получаешь деньги. Хочешь вложиться в общее благо - вкладываешь опять же деньги. Все понятно: можно померять и посчитать.
От якраз при вашому підході виходить, що треба міряти хто більше зробив і кому скільки заплатити. І при вашому підході будуть конфлікти - хто більше зробив.
Я, наприклад, без претензії на оплату своєї праці робив досить багато всі ці роки на благо всіх і вважаю, що вимагати з таких, як я, ще й "плату за вход" (нехай і мізерну) - просто некоректно.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
nashsir
Advanced Member
Повідомлень: 223
З нами з: 10 квітня 2013, 23:48

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення nashsir »

Небайдужий писав: От якраз при вашому підході виходить, що треба міряти хто більше зробив і кому скільки заплатити. І при вашому підході будуть конфлікти - хто більше зробив.
Я, наприклад, без претензії на оплату своєї праці робив досить багато всі ці роки на благо всіх і вважаю, що вимагати з таких, як я, ще й "плату за вход" (нехай і мізерну) - просто некоректно.
Принаймні хоч подякували :) Дякуємо Вам за Ваш внесок у розвиток Го в Україні. :thumbup:
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Бюджет УФГо 2013-2014

Повідомлення unnamed »

Небайдужий писав: Я, наприклад, без претензії на оплату своєї праці робив досить багато всі ці роки на благо всіх і вважаю, що вимагати з таких, як я, ще й "плату за вход" (нехай і мізерну) - просто некоректно.
Конечно, люди могут делать работу бесплатно, но для некоторых вещей все равно нужна "партийная касса" в которую нужно сдавать деньги. И не думайте сейчас о себе, с Вами-то как раз все понятно и никаких претензий к Вам быть не может - подумайте о других, которые тоже могут сказать что они что-то сделали для го. Кто проведет эту границу? Сколько нужно сделать, и чего, чтобы можно было уже не платить эти 100 грн в год?
Хотя, надо подчеркнуть, что с тем как у нас собираются взносы и как этот процесс освещается - все эти рассуждения не больше чем гимнастика для ума.
Відповісти