Звіт президії

Конференції, президії, рішення, обговорення, пропозиції та ін.
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Звіт президії

Повідомлення December »

Первый же вопрос - а почему отчет с первого января 2012?
Последние отчеты от членов Президиума УФГо мы заслушивали / зачитывали летом 2011 года. После чего разразился весь этот скандал с легализацией федерации, в результате которого имеем ФГУ и УФГо, и последствия которого мы разгребаем до сих пор.
Хотелось бы увидеть / услышать отчеты именно с лета 2011, а не с января 2012 года (по крайней мере, от членов Президиума УФГо так точно).

А второй вопрос еще более важен, но его я задам чуть позже, когда дочитаю информацию в парочке соседних веток - вдруг там уже есть ответ. )
yuriy
Advanced Member
Повідомлень: 336
З нами з: 07 грудня 2006, 20:12

Re: Звіт президії

Повідомлення yuriy »

Отчет члена Президиума Федерации го (лег.) Плюща Ю.Н.
Возглавлял комиссию "Получение Статуса национальной федерации" а также был назначен ответственным за связь с Министерством спорта. В процессе создания - рекламная "Презентация го" в видео и бумажном варианте - для участия в конкурсе на получение Статуса.
Участвовал в создании документов,затребованных Министерством спорта: Календарь соревнований,Положение о соревнованиях,Списки сборной, Классификационная система,Рейтинговая оценка (1,2).Подал эти документы, вносил необходимые правки по требованиям Л.Тимошенко,специалиста Министерства.На основе проекта "Правил го", представленного В.Ливериновым, создал готовый к подаче документ, подал его в Министерство для утверждения, подал документ в институт физкультуры и получил для федерации положительную Рецензию. Составил текст ряда писем в различные инстанции и занес в канцелярию письма для Министерства.
Установил контакт со Спортивным Комитетом Украины, разместил на их сайте статью о получении диплома профи М.Захарченко.
Участвовал в популяризации го (помимо преподавательской работы по го в Японском Центре): был представителем федерации на выставках-фестивалях "Япономания"и "Корейская волна", разместил на сайте федерации ряд статей цикла "Го в Корее" (о пребывании там М.Захарченко).
Продолжил работу над Программой го для ДЮСШ.
Обосновал необходимость и предложил способ объединения 2-х федераций (который нынче и осуществляется).Дал свое согласие на предложение выйти из состава Президиума и возглавить Тренерский Совет (решением Президиума избран на 4 года).
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Звіт президії

Повідомлення liver »

2 yuriy:

слово "классификационная" следует заменить на "квалификационная".
yuriy
Advanced Member
Повідомлень: 336
З нами з: 07 грудня 2006, 20:12

Re: Звіт президії

Повідомлення yuriy »

В Министерстве сказали именно так. Эдина Класификацийна система.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Звіт президії

Повідомлення Небайдужий »

Правильно: "Єдина спортивна класифікація України"
Почитайте про це ось тут: http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0106-13
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Re: Звіт президії

Повідомлення liver »

yuriy писав:В Министерстве сказали именно так. Эдина Класификацийна система.
Раньше Вы употребляли словосочетание "Квалификационная система". Это также было рабочим термином на заседаниях Президиума. Поэтому решил, что Вы просто ошиблись. Пусть будет "Классификационная система" - не принципиально.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Звіт президії

Повідомлення Небайдужий »

Оскільки конференція уже «не за горами», то мушу опублікувати свій звіт за діяльність в УФГо, тій, що проводила турніри, а не займалась балачками з надуванням щік від само-значущості та плодінням величезної кількості протоколів під свої балачки.
Перш за все, хочу написати про те, що я займався суддівством на багатьох змаганнях в Рівному, в тому числі і всеукраїнського рівня. До справи суддівства завжди старався відноситись творчо і з максимальною самовіддачею. Стараюсь, щоб турніри проходили в атмосфері краси і культури. Так, мабуть уже багато хто помітив, що однією з візитних карток багатьох турнірів, де я був суддею, були художньо оформлені турнірні таблички з іменами гравців (при чому на кожен турнір кожного року інший дизайн). Багато хто забирає їх собі як своєрідні сувеніри. Крім того, я розробив і вручав на багатьох змаганнях сертифікати Рівненського Го клубу. На другій лізі чемпіонату України я вручав нові, розроблені мною, дипломи УФГо. Сподіваюсь, що вони сподобались тим, хто їх отримав. При проведенні турнірів я застосовував і такі елементи культури проведення турнірів, як бланки результатів, бланки заявок на участь в змагання. Столи на змаганнях у нас накривали скатертинами, що додавало неприглядним шкільним столам деякої святковості. Це дрібниці, але із сукупності таких дрібниць складається загальне враження від змагання і від виду спорту взагалі, принаймні у батьків дітей-початківців, кореспондентів, які приходять для висвітлення турнірів в ЗМІ, сторонніх людей, які потрапляють до нас на турнір. Так що, ці дрібниці грають ще й таку презентаційну та популяризаційну роль. В суддівстві старався дотримуватись принципів жеребкування, які розробив Корсак В.Ф. Можливо не завжди у мене це вдало виходило, але я завжди чесно старався зробити якнайкраще. З кожним роком набирається певних досвід суддівства і з кожним роком я стараюсь допускати якомога менше суддівських помилок. Можливо комусь і не подобається моє суддівство, але я все роблю від щирого серця і стараюсь, щоб все було якнайкраще. Мої вимоги на змаганнях знають не тільки рівненські гравці. Завдяки цьому, на турнірах в Рівному практично не буває пропусків турів, як це спостерігається масово в інших містах. Добре це чи погано? Я думаю, що добре. Справа в тому, що такі вимоги формують особливе відношення до змагання. А якщо не ставити таких вимог, то це виходить і не змагання, а так, захід типу «Го кафе», де хто коли захотів, тоді й прийшов, скільки захотів – стільки й зіграв. Змагання має бути змаганням, а розважальний турнір – це інша справа. Комусь така моя вимогливість подобається, комусь ні. Але я є такий, який є. Сподіваюсь, що моя діяльність в цій сфері була на користь розвитку Го.
Однією із сфер моєї діяльності була співпраця з Міністерством. Я займався розробкою всіх документів, необхідних для Міністерства (досягнення гравців Го України, Положення Всеукраїнських змагань, формування списків збірної України з Го, підрахунок міністерських рейтингів за результатами кожного року, розробка і подача на затвердження планів змагань на кожен рік і ще ціла купа різноманітних документів, в тому числі і різних довідкових матеріалів). На жаль, останні два роки в цій сфері «конкуруюча фірма» в особі пана Плюща старалась активно «вставляти палки в колеса». Звичайно, офіційні документи були козирем на їхній стороні. Тому часто розроблені мною документи використовувались лише консультативно, а документи від Плюща затверджувались. Але чи було це на користь українському Го, я чомусь сумніваюсь. Мене особливо вражали плани змагань, які затверджувались в ці два роки. Це було щось незабутнє. Принаймні я все робив, щоб в розпорядженні Міністерства завжди були нормально розроблені документи. Використовували вони їх, чи ні, це вже не залежало від мене. Для Міністерства я розробляв ще й нові нормативи ЄСКУ з Го, але вони так до цього часу і не прийняті та лежать десь там «під сукном». Не сприяли їх прийняттю і наші «дрязги» між федераціями. Мені прямо так і говорили: «ви там спершу у себе розберіться між федераціями, а тоді вже клопочіть про зміни до ЄСКУ чи ще про щось інше". «Спасибі» Ліверинову, що не зареєстрував діючу федерацію, а фактично організував розкол в українському Го. Може, якби в свій час зареєстрували діючу тоді федерацію, то багато яких проблем уже вдалось би позбавитись. Ну, та ладно, проїхали…
У співпраці з Міністерством, ще була й така регулярна робота, як оформлення звітів за всеукраїнські змагання та протоколів цих змагань. Це бюрократична робота, але теж дуже потрібна.
Моя робота по популяризації Го була різноманітною. Я майже на кожному турнірі проводив фотозйомку і потім створював фотоальбоми. Сподіваюсь, що це давало свій популяризаційний ефект. Крім того, по можливості, я старався оперативно висвітлювати події на турнірах. За результатами турнірів, як у нас в Україні, так і за кордоном, де приймали участь наші гравці, я часто писав прес-релізи і розсилав їх в ЗМІ. Мабуть багато хто з відвідувачів цього форуму читав мої прес-релізи на сайті Спорткомітету, на сайтах НТУУ «КПІ», на сайтах інформаційних агентств та на порталах різних ЗМІ. Крім цього, я, по можливості, давав інтерв’ю різним ЗМІ, в тому числі і місцевому телебаченню. Безпосередньо в середовищі Школи інтелектуальних ігор я теж активно популяризую Го, регулярно проводячи бесіди з дітьми та їхніми батьками про розвиваючий потенціал гри Го для інтелекту дітей. До цієї ж сфери я відношу і мої відкриті майстер-класи, на яких були представники багатьох областей. Крім того, я проводив виступи на курсах підвищення кваліфікації педпрацівників. Ця діяльність уже дала перші плоди. Так, цього року в Сарненському районі нашої області започаткували вивчення інтелектуальних ігор, і в тому числі й Го, як провідної гри. Люди звернулись до мене за консультаціями, прийшли на мої заняття, отримали від мене необхідні рекомендації та матеріали. Сподіваюсь, що ця ініціатива буде розвиватись на багато років. Можливо завдяки цьому прикладу така ініціатива з’явиться іще в деяких районах Рівненської області, чи в інших областях. Буду радий допомогти людям розвивати Го.
Моя практична робота по популяризації і розвитку Го полягала ще й в проведенні занять в трьох навчальних групах. Загальне число учнів в цих групах щороку досягало 45-55 учнів. Нехай не всі вони захопились Го так, як цього хотів би я, але багато моїх учнів зараз активно грають в турнірах. Цього року вперше всі мої групи почали вивчати теорію Го. В минулі роки лише одна з трьох груп вивчала теорію, а решта були початківцями. Звичайно, вихід всіх груп на режим поглибленого вивчення теорії Го ставить переді мною додаткові вимоги. І не так то просто дотримуватись цих вимог. Але я стараюсь навчити учнів усьому необхідному для росту їх майстерності. Сподіваюсь, що з часом це принесе свої плоди.
Робота з Європейською базою даних Го теж потребувала певного часу й зусиль. Я домовився з адміністрацією бази про застосування для українських гравців офіційної державної транслітерації. Крім того, я регулярно відправляв в базу турніри, які проводив не тільки я. Регулярно слідкую за тим, щоб в європейській базі даних було менше помилок відносно українських гравців та, при потребі, контактую з адміністрацією бази для виправлення помилок. Якщо комусь в Україні потрібна моя допомога в оформленні таблиць для євро-бази та їх розміщенні там, то я завжди готовий допомогти.
Вважаю за доцільне написати кілька слів і про мою методичну роботу.
Так, цього літа я розробив навчальну програму з Го. Можливо ця програма вийшла не настільки вдалою, як хотілось би, але вона може стати тою опорною точкою, яка потрібна для офіційного проведення занять з Го по всій Україні. Пан Плющ обіцяв за літо зробити таку програму та подати на затвердження. Але я чомусь йому не повірив і сам зайнявся цією справою. Наскільки мені відомо, його програма так ніде й не з’явилась. Моя програма теж поки що не затверджена. Вона зараз проходить експертизу в двох науково-дослідних інститутах за двома профілями (Міносвіти та Мінмолодьспорту). Якщо вона успішно пройде всі експертизи, то її одразу буде подано на затвердження в ці міністерства. Програма з Міносвіти дасть можливість легально працювати людям, які проводять навчання з Го в гуртках шкіл та позашкільних навчальних закладів, а програма з Мінмолодьспорту дасть можливість легально проводити заняття з Го в ДЮСШ. Можливо вона стане відправною точкою для навчальної програми для інституту фізкультури та для створення там кафедри з Го. Це було б дуже добре, так як у нас досі зовсім немає офіційно підготовлених тренерів з Го (саме за профілем Го). Ну, хочеться вірити, що сумісними зусиллями з Яценко Д.О., який безпосередньо зайнявся «проштовхуванням» програми по лінії Мінмолодьспорту, нам вдасться отримати затверджену програму. По лінії Міносвіти займаються «проштовхуванням» наші методисти з Рівненського міського Палацу дітей та молоді. Теж дуже сподіваюсь, що вся ця грандіозна робота завершиться отриманням затвердженої програми.
Ось, наче коротко про свою діяльність написав все. Може щось і забув, та життя не забуде, і люди, які користуються результатами моєї праці, теж, сподіваюсь, не забудуть.

З повагою, Володимир Качановський
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Відповісти