European Go Journal

Обговорення останніх новин
Відповісти
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

European Go Journal

Повідомлення Артем »

Починаю новий проект під назвою "European Go Journal".

Стаття на сайті Європейської Федерації Го: https://eurogofed.org/index.html?id=308

Журнал про Го, який видається щомісячно у електронній та друкованій формі англійською мовою.

Теми, які розкриває журнал:
- новини Го (Європа, світ)
- розбори партій (1 партія з Європи, 1 - світ)
- інтерв'ю
- мистецтво і фотографія
- розбір ігрової ситуації зі штучним інтелектом
- задачі
- тесудзі місяця

Окрім цього, разом з журналом кожного місяця розповсюджуєтья колекція найцікавіших партій професійних гравців.

Ціни:
- 5 євро на місяць - електронна версія
- 15 євро на місяць - електронна + друкована версія

Оскільки доставка по Україні дешевша, я роблю знижку на друковану версію для українців: 10 євро на місяць.

Є два варіанти підписки:
1. Patreon: https://www.patreon.com/europeangojournal
Сайт буде стягувати кошти з підписника автоматично кожен місяць. Якщо хочете друковану версію - робіть нестандартний внесок у 10 євро і повідомте мене куди доставляти журнал.
2. Особисто звернутися до мене.

Також, звісно, ви завжди можете купити журнал за якийсь конкретний місяць.

Перший випуск є безкоштовним для того, щоб потенційні читачі могли побачити хочуть такий контент чи ні. Посилання на завантаження журналу є у статті (лінк на початку посту) та на Patreon (лінк вище).

Якщо є будь-які питання - пишіть тут чи звертайтеся до мене особисто: +38(050)435-62-73 (можна телефонувати, Viber, telegram).
Antony
Advanced Member
Повідомлень: 283
З нами з: 05 листопада 2006, 16:58
Розряд: 3k
Звідки: Польша

Re: European Go Journal

Повідомлення Antony »

Чудове зачинання, Артеме!
І дуже цікавий журнал, чекаємо на наступні видання.
Аватар користувача
MammaGoChe
Advanced Member
Повідомлень: 149
З нами з: 05 січня 2018, 20:37

Re: European Go Journal

Повідомлення MammaGoChe »

Дякуємо Світлані Кальмуцькій за чудове фото Віри і Артему за його розміщення на сторінках журналу!
Пропоную зробити з цього традицію і так чи інакше періодично згадувати жіночу половину гравціву журналі 🌷.
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: European Go Journal

Повідомлення Артем »

Звичайно, я тільки за те, щоб чудові фото гравчинь прикрашали сторінки журналу!

Будь-хто з вас завжди може запропонувати мені фото для розміщення у журналі. Умови: згода фотографа і, якщо у фокусі фото лише одна людина, то ще згода цієї людини.

Так само і рубрика "мистецтво". На даний момент там публікуються, можна сказати, професійні митці. Але ніхто не заважає і мистецтво більш любительського рівня публікувати - аби там було Го.
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: European Go Journal

Повідомлення Артем »

Декілька фото першого випуску журналу:

FB_IMG_1615450133943.jpg
FB_IMG_1615450139115.jpg
FB_IMG_1615450143035.jpg

Перший випуск я не планував друкувати для розповсюдження, але вже є декілька заявок від бажаючих отримати примірник...

На наступному тижні буду друкувати тираж. Тому якщо хтось з вас хоче отримати примірник і собі - кажіть, контакти є вище.
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: European Go Journal

Повідомлення Dmitriy »

Є багато способів вивчати Го. Ви можете грати, вирішувати завдання на життя і смерть, дивитися партії сильних гравців, читати книги. Я думаю, що найважливіше - це вчитися так, як вам подобається. Чому ми граємо в Го? Тому що нам подобається гра!Ми захоплені нею, ми знаходимо її цікавою.Якщо ви отримуєте задоволення від тренувань, ви залишитеся з Го на роки, і ваш рівень буде зростати.

Є ще одна важлива річ: якщо ви хочете, щоб ваші тренування були успішними, ви повинні зосередитись на тому, що ви робите. Гра в бліц онлайн може бути відмінним тренуванням, тільки якщо ви
намагаєтеся робити все можливе і використовуєте весь свій час (навіть якщо це лише десять секунд на хід). Однак тут є пастка: якщо ви граєте, не особливо замислюючись, і намагаєтеся швидко виграти, це не дуже корисно. Те саме стосується і партій з великим контролем часу - сядьте і зосередьтеся, не відволікайтеся на те, що відбувається довкола вас.

Якщо ви дивитеся партії сильних гравців - намагайтеся самостійно думати про позицію, спробуйте передбачити наступний хід, спробуйте зрозуміти, чому майстер вибрав інший хід.

Те саме стосується завдань на життя і смерть: прорахуйте все в голові і не відволікайтеся від завдання, поки не переконайтеся, що знайшли
правильний варіант. Не звертайте уваги на сучасні мобільні програми з барвистим дизайном та спецефектами, які показують вам відповіді суперника на ваші ходи."
mOQAZ1NK36Y.jpg
Станіслав Фрейляк, професіонал 1-го дана ЄГФ, у свіжому випуску European Go Journal
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: European Go Journal

Повідомлення Наталья »

Життя триває.
Вкладення
Screenshot_2022-04-16-18-54-26-172_com.facebook.katana.jpg
Відповісти