Регистрация Украинской федерации Го

Закрито
planetpluk

Повідомлення planetpluk »

Шановний пане Володимире!

Сьогодні вранці я мав розмову з Валерієм Ліверіновим, який розповів мені, що він неодноразово в темі форуму "Президія УФГО" висловлювал згоду з тим, щоб в Одесі дійсно за рішенням Президії УФГО була проведена:

1. Звітно-виборча конференція УФГО.
2. Формальна Установча конференція УФГО, в який був би легалізован та збережен існуючий стан речей в УФГО.

Не можу зрозуміти у чому протиріччя між ініціативною групою та Президією. Можливо Ліверінов якось неясно сформулював етапи легалізації? Та вся справа у тому щоб вислухати та зрозуміти одне одного.
Відносно прийняття рішень на майбутній конференції, то вкрай важливо, щоб усі нашли єдину позицію та щоб конференція не вилилась в звичайну свару на пустому місці.

З повагою, Ридзель Сергій
planetpluk

Повідомлення planetpluk »

P.S. Для легалізації Федерації потрібна участь місцевих осередків з 14 областей України. Тому дуже важливо, щоб всі представники регіонів також поразумілися. Поодиночці ні Київська область, ні Одеська Область, ні Рівенська область, ні Крим, ніяка друга область не можуть зробити дійсно ВСЕУКРАЇНСЬКУ ФЕДЕРЕЦІЮ ГО! Нам потрібно об'єднати зусилля всіх областей, де є клуби Го!
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4834
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

planetpluk @ Jun 22 2011, 09:58 AM писав: Сьогодні вранці я мав розмову з Валерієм Ліверіновим, який розповів мені, що він неодноразово в темі форуму "Президія УФГО" висловлювал згоду з тим, щоб в Одесі дійсно за рішенням Президії УФГО була проведена:

1. Звітно-виборча конференція УФГО.
2. Формальна Установча конференція УФГО, в який був би легалізован та збережен існуючий стан речей в УФГО.
Судячи з висловлювань Ліверинова в інших розділах форуму, які доступні лише членам УФГо, він висловлювався якраз інакше...
liver @ Jun 6 2011, 10:23 PM писав: ...Это новая организация, с новым Уставом и новым свидетельством о регистрации. Я говорю о юридической стороне. Есть сторона неюридическая. Инициативная группа к ней отношения не имеет.
Кто хочет, тот пусть собирает отчётную конференцию нелегализованной УФГО. 
Він писав, що буде просто Установча конференція, а не звітно-виборча та формальна Установча конференція. Якби він хоч раз написав так, як написали Ви, то жодних питань не виникало б. Справа навіть не в тому, щоб зберігся той стан речей. І склад Президії і стан речей дуже бажано змінити на краще. Щоб не було непорозумінь і чвар, я готовий не претендувати на участь в новій Президії. Саме його наполягання на Установчій конференції з відмічанням того, що "якщо хочете звітувати, то можете собі звітувати окремо де і коли хочете", з безапеляційним твердженням, що Установча конференція відбудеться саме в Одесі і саме тоді, коли її призначила ініціативна група, а не тоді, коли і де могла б призначити Президія конференцію УФГо, і спровокувало мої критичні висловлювання... Я не проти того, щоб конференція була хоч в Одесі, хоч в Києві, хоч будь де (хоча в Києві, я вважаю, було б краще), але я проти такої постановки питання, як це робить Ліверинов... Не можна так відноситись до діючої президії, навіть якщо вона й не така, як нам хотілось би...
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
planetpluk

Повідомлення planetpluk »

Ок. Я запрошу адміністратора, щоб мені було надано доступ до закритих тем, щоб міг почитати та зрозуміти що саме було сказано.

Done, Admin

Тому що, ще раз підтверджую, що в сьогоднішній розмові Ліверінов казав, що був згоден з проведенням звітної конференції та формальної установчої конференції. Можливо, він виказав це в дещо незрозумілій формі.
Аватар користувача
Present
Advanced Member
Повідомлень: 162
З нами з: 28 вересня 2005, 20:40
Звідки: Крым
Контактна інформація:

Повідомлення Present »

Вопросы к Небайдужий и planetpluk

Кто должен организовывать отчетно перевыборную конференцию УФГо, и какое отношение имеет к этому ИГ ?
Какова сила Решений отч.-перевыб. конференции по отношению к Учредительной?
Почему хорошие, инициативные, доброжелательные и, наконец, законопослушные действия любителей го из регионов, направленные на создание единой национальной федерации Го вы оба позволяете себе называть формальностью?
planetpluk

Повідомлення planetpluk »

Уважаемій Present

Мы намерены легализовать деятельность уже существующей структуры, которая уже имеет органы руководства. И задача инициативной группы, как я ее вижу, правовая поддержка процесса легализации. Не более. Все вопросы относительно качества работы этих органов руководства могут быть рассмотрены на отчетно-выборной конференции, если Президиумом УФГо будет сформулировано предложение о повестке дня такой конференции и туда будет внесен такой вопрос.
Задача инициативной группы оформить необходимые документы в соответствии с законами Украины.
BAM
Administrator
Повідомлень: 1241
З нами з: 10 березня 2003, 22:06

Повідомлення BAM »

Фух, наконец увидел достойный ответ инициативной группы.
Надеюсь, точки над "i" расставлены и больше дискуссий на эту тему не будет.

Эта тема - только для информации. Уважаемые Небайдужий, liver, Present: просьба все дискуссии вести в надлежащем месте
shop.ufgo.org - литература и оборудование по Го
bigo.baduk.org - BiGo Assistant - база знаний по Го
fuseki.info - BiGo онлайн.
Lulovi
Advanced Member
Повідомлень: 231
З нами з: 01 травня 2011, 23:15
Звідки: Галичина

Повідомлення Lulovi »

planetpluk @ Jun 22 2011, 01:17 PM писав: Уважаемій Present

Мы намерены легализовать деятельность уже существующей структуры, которая уже имеет органы руководства. И задача инициативной группы, как я ее вижу, правовая поддержка процесса легализации. Не более. Все вопросы относительно качества работы этих органов руководства могут быть рассмотрены на отчетно-выборной конференции, если Президиумом УФГо будет сформулировано предложение о повестке дня такой конференции и туда будет внесен такой вопрос.
Задача инициативной группы оформить необходимые документы в соответствии с законами Украины.
п.planetpluk, будь-ласка, поясніть це саме ще й п.Ліверинову. Дякую!
мене нервують люди, що думають мало
Аватар користувача
Present
Advanced Member
Повідомлень: 162
З нами з: 28 вересня 2005, 20:40
Звідки: Крым
Контактна інформація:

Повідомлення Present »

Мы намерены легализовать деятельность уже существующей структуры, которая уже имеет органы руководства. И задача инициативной группы, как я ее вижу, правовая поддержка процесса легализации. Не более. Все вопросы относительно качества работы этих органов руководства могут быть рассмотрены на отчетно-выборной конференции, если Президиумом УФГо будет сформулировано предложение о повестке дня такой конференции и туда будет внесен такой вопрос. Задача инициативной группы оформить необходимые документы в соответствии с законами Украины.
Именно так и был поставлен вопрос изначально на форуме членов УФГо. Никаких отклонений со стороны представителей ИГ в процессе дискуссии не было. Инициативная группа решает вопрос проведения Учредительной конференции, которая является необходимым правовым актом легализации УФГо. В УК участвуют делегаты от 14 областей Украины, как члены не легитимной сегодня УФГо, так и не члены. Этот правовой акт - совместное действие и тех и других.
Вопрос проведения отчетно-перевыборной конференции УФГо - дело самой УФГо. Инициативная группа не имеет к нему непосредственного отношения.

2planetpluk
Спасибо. Ваши пояснения помогли вернуть обсуждение в русло здравого смысла.
Lulovi
Advanced Member
Повідомлень: 231
З нами з: 01 травня 2011, 23:15
Звідки: Галичина

Повідомлення Lulovi »

Present @ Jun 22 2011, 05:14 PM писав: Именно так и был поставлен вопрос изначально на форуме членов УФГо. Никаких отклонений со стороны представителей ИГ в процессе дискуссии не было. Инициативная группа решает вопрос проведения Учредительной конференции, которая является необходимым правовым актом легализации УФГо.
меньше фантазій!

п.Present може достатньо вже перекручувати висловлювання інших?
мене нервують люди, що думають мало
Закрито