Кубок України з го 2019, обговорення

Відповісти
Артем
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 04 вересня 2007, 08:33
Розряд: 2p

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення Артем »

А аргументована критика дуже крута - я прямо аж сльозу пустив. Ціле дослідження. І все так співпало.

Не думали, що допомогу "групи ребят" не прийняли тому, що вони лажали?
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення unnamed »

Артем писав: 15 листопада 2019, 15:27 Не думали, що допомогу "групи ребят" не прийняли тому, що вони лажали?
А вот с этого момента поподробнее пожалуйста. Это что за "группа ребят" и где они налажали? Назовите имена этих негодяев.
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення Dmitriy »

Доведеться і мені вступити в це ...
Ну що ж, тримайте.
unnamed писав: 16 листопада 2019, 10:49 А вот с этого момента поподробнее пожалуйста. Это что за "группа ребят" и где они налажали? Назовите имена этих негодяев.
"За негодяев ответишь!" ))
---
В зв'язку з займаною посадою я вимушений оцінювати і характерезувати особистості та їхню діяльність. Це мій "хрест", функція, обов'язок і т.п.. Не приємно, марудно, важко але для справи необхідно.
Називаю.
1. Улан Олександр.
Людина розумна, ввічлива та дієздатна. Користі практичної було мало, але я прислухався до його думки, поки його го ще цікавило. Як тільки він став викладати шахи у Львові і перестав цікавитись розвитком го в Україні, спілкування втратило сенс.
2. Шевчук Віктор.
Людина яка створила найкращу школу інтелектуальних ігор в Європі, людина яка все життя присвятила дітям, го та створенню умов для їх розквіту, ця людина втратила здатність тверезого ставлення до життя. Причина чи в релігії, чи психічному захворюванні значення не має, результат один - втрата дієздатності. Величезна втрата!
3. Сергій Рідзель.
Я маю величезну надію, що Сергій все ж таки проявить більше активності. Його допомога завжди приймається з вдячністю і цінується високо. Мала активність - головна претензія. ))
4. Качановський Володимир.
Не секрет, що головний обсяг роботи в УФГо багато років тримався на нашому тандемі. Я досі не розумію реакцію Володимира Олександровича на рішення про проведення ЮЧУ в Харкові, а не в Рівному. Обіцянки Євгена Амбросімова: 100-120 дітей з Харкова, 40 000 грн. на турнір, 5 нових клубів, це реально вагомі аргументи. Публічна відмова від обговорення - це не та реакція яка очікувалась від Володимира Олександровича. Та все ж двері відчиненні! Контроль емоцій гідна властивість!
5. Кротович (в минулому) Юлія.
Активність і бажання бути затребованною - головна перевага особистості Юлії Павлівни. Але баланс користі і шкоди для УФГо від її активності, не на її користь. Я оцінюю 1/9. "Косяків" така кількість, що користь від суддівства та оформлення документації нівелюється її ментальністю.
Вона не Багаття, вона Пожежа.
Перерахування претензій до неї публічно, приведе до втрати самооцінки і черговою депресії. Я утримаюсь.
Приватно я намагався вплинути на свідомість Юлі.
Марно.
Остання приватна пропозиція щодо її повернення до громадсько-корисного життя висить в повітрі... Але цю пропозицію вона почула.
Звільнення від її присутності проходить не вперше, чи не так? Це її відповідальність за наслідки та відношення людей і установ до неї.
Вона розумна людина, і я вважаю, що вона ще здатна звинувачувати себе, та знаходити причини в собі. У всякому випадку я бажаю їй саме цього.
Двері для неї ще трішки привідчиненні.
6. Скочко Василь.
Я щиро жалкую, що покарання Василя виявилось не адекватне його діям. Я не правильно оцінив шкоду яку він заподіяв, взявши на себе функції президента УФГо. Анафема - це було занадто.
Щиро жалкую.
Відчуття цієї вини привело до надання йому другого шансу проявити свої здібності на посаді члена президії УФГо. Заява про те, що він нічого не буде робити на цій посаді а тільки критикувати, не вплинула на рішення щодо його залучення.
Від характеристики його здібностей, наразі, я утримаюсь.
Причина в приватному листі, який я написав йому, і чекаю відповіді. Мета листа відновити взаємодовіру.
7. Яценко Дмитро.
Недоліків у мене достатньо. Президент із мене не дуже...
Я різкий, погано ставлюсь до паперів, прямолінійний в висловах, малослівний і ще багато чого.
Хто готовий зробити необхідну роботу для УФГо краще ніж я, тому я з задоволенням віддам всі повноваження. Про це я неодноразово оголошував. Настане момент, коли не залежно від наявності охочих, я займусь іншими справами. Це не минуче.
Востаннє редагувалось 17 листопада 2019, 21:38 користувачем Dmitriy, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення Dmitriy »

Федерація го (бадук, вейчі) України, на сьогодні, одна з найкращих в Європі. Це факт!
----
Динамічний розвиток в умовах реалій України та світових тенденцій, забезпечується, насамперед, відданістю наших людей справі.
Хочу висловити щире захоплення і вдячність за зусилля витраченні на розвиток цього виду спорту, наступним:
- Корсаку Володимиру Федоровичу - за доброту, душевне тепло та терплячість до недоліків. Він найкращий Суддя в Європі!
- Богацькому Аркадію Михайловичу - за неймовірну відданість справі, за створення та творіння, за небайдужість і копітку працю. Він фундамент існування УФГо!
- Русановській Наталії - за ентузіазм і натхнення яким вона запалює! Так тримати! Мені б такий...
- Свєтлічному Павлу - за реальну допомогу в нашій "безнадійній" справі. Нам би з десяток таких людей...
- Нєвоструєвій Оксані - за сміливість пірнути в наш "ставок". ))
- Симоненко Вікторії - за самовідданість і любов до дітей, за чуйність та підтримку, за надійність та можливість підставити плече!
- Богацькому Дмитру - за багаторічну підтримку інформаційного простору.
- Качановському Артему - за розсудливість та розум, доброзичливість і прагнення розвитку.
- ще багатьом небайдужим та щирим добровольцям яких я тут не перерахував, але пам'ятаю.
---
Завдяки вашим прагненням ми існуємо.
Завдяки вашим зусиллям ми досягаємо успіху.
Завдяки вашому терпінню ми долаємо перешкоди.
----
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення Наталья »

🙂🇺🇦🇪🇺🌏🌎🌍⚫⚪😍🧚‍♀️
...
У свій час я побачила на власні очі, як Го допомагає хлопцям у навчанні. І бачу зараз, що база, яка закладена з 2009 року, надійна і міцна.
Тому і є цей перший мотив, навіщо це все.
Другий мотив - ріст дитячого Го в Україні.
Аватар користувача
unnamed
Advanced Member
Повідомлень: 563
З нами з: 09 жовтня 2011, 22:47
Розряд: 14k

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення unnamed »

Благодаря вашему красноречию, Дмитрий Александрович, мне иногда кажется, что вы и правда можете "приоткрыть дверь" и "дать шанс" человеку попасть в светлое будущее, которое обещали нам коммунисты, а не в прорву бесплатной работы в интересах кучки людей, которых можно пересчитать на пальцах одной руки.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення Наталья »

Дмитре, перед тим, як рахувати чиїсь непомірні вклади і чиїсь інтереси, будь-ласка, дайте відповідь на запитання собі. Ви будуєте чи руйнуєте?
Якщо будуєте, то що, як і з ким?
Якщо руйнуєте, то чи усвідомлюєте, що саме і навіщо? Деструктив і критика, вони також корисні іноді, але ж не впродовж біля десяти років...
З 2016 року в Тенгені (Київ) почала працювати дитяча школа Го. Тому що раніше, у цілому Києві, не було де. У цій школі вирішували свої перші задачки наші нинішні Чемпіони.
Мені особисто і думаю, багатьом однодумцям, це дорого. Ми це разом зробили.
Однак, була особа, яка залишалась осторонь і послідовно, напряму чи через інших осіб, намагалась впливати на процес підготовки дітей-спортсменів, що далі, то більш активно, аж до прямих спроб зриву змагань у 2019 році.
Всі ці моменти промивання мізків давно всім відомі і крім співчуття нічого не викликають.
Розумні люди, коли трапляються конфлікти, завжди можуть сконцентруватись на конструктиві, що ми і спостерігаємо в УФГО ці останні декілька років.
І так, УФГО розвивається. ЖЧЄ-2017, ЮЧЄ-2018, СЧЄ-2019 і ЄвроГоКонгрес - 2020 це маркери розвитку. Реальні.
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення December »

От читаю-читаю, намагаюсь знайти зміст та сенс, певно ще почитаю, перед відповіддю.
Antony
Advanced Member
Повідомлень: 283
З нами з: 05 листопада 2006, 16:58
Розряд: 3k
Звідки: Польша

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення Antony »

unnamed писав: 19 листопада 2019, 12:01 ... бесплатной работы ...
Думаю все очень просто.
Вся деятельность УФГО была и есть безоплатная, что понимают и продолжают делать то что они делают многие люди.

Если не нравится деятельность президента - замените другой кандидатурой. Дмитрий Александрович будет только рад и сам предлагает этот вариант уже точно более трех лет.
Слишком много всего переделывать на посту президента? Это исторический факт для Украины, пример - президенты Украины. Тут выбор. Или да, много всего делать. Или соглашаться с существующей системой и выражать недовольство на форумах.

Лично мне очень не нравится система рейтинга за деньги. Поэтому я не участвую в украинских турнирах когда бываю на Украине. Но понимаю что ее создание спровоцировано просто выживанием (скорее всего все других варианты перепробованы и не сработали) и если не нравится всегда можно сменить президента :)

ЗЫ спрашивал у поляков где берут деньги на взносы ЕГФ - так и не понял ответа. Взносы за членство платят мало людей, спонсоров тоже нет. Но платную систему рейтинга не вводят.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Кубок України з го 2019, обговорення

Повідомлення Небайдужий »

Antony писав: 21 листопада 2019, 09:24 ...
Лично мне очень не нравится система рейтинга за деньги. ...

ЗЫ спрашивал у поляков где берут деньги на взносы ЕГФ - так и не понял ответа. Взносы за членство платят мало людей, спонсоров тоже нет. Но платную систему рейтинга не вводят.
Платний рейтинг - це шахрайство, направлене на те, щоб перекласти свою проблему на інших..
Як тут уже писали, цей платний рейтинг ввели для оплати членських внесків в ЄГФ та МГФ. А чи чесно так робити? Як на мене, то ні...
Що таке федерація? Це об'єднання громадян задля забезпечення свого права організовано займатись улюбленим видом спорту, розвивати його, популяризувати і т.д. і т.п. Комусь це потрібно з амбіційних міркувань (заради спортивних досягнень), а хтось просто захоплюється цим видом спорту і вважає за доцільне долучатись до його розвитку. Тобто, федерація - це об'єднана спільнота членів цієї федерації. Ця федерація, у свою чергу, є членом ЄГФ та МГФ, які вимагають членські внески. Це означає, що зобов'язання платити внески в ЄГФ та МГФ має лягати на членів УФГо, а не на сторонніх людей.
Що ж ми бачимо зараз у нас... У зв'язку з тим, що створені всі умови для обмеження кількості членів федерації, кількість людей, на яких мало би лягати зобов'язання платити членські внески в ЄГФ та МГФ, стала зараз дуже малою. Замість того, щоб зробити все для того, щоб кількість членів федерації зростала, у нас продовжують політику обмежень, бо бачте хтось комусь не подобається, чи хтось когось вважає "неблагонадійним"... Це політика, яка веде в глухий кут.
Так от, шукаючи де взяти гроші на внески в ЄГФ та МГФ, придумали спосіб перекласти це на сторонніх людей, які не є членами федерації, що я вважаю як мінімум неправильним і навіть непорядним. Зобов'язання платити гроші в фонд сплати членських внесків в ЄГФ та МГФ не повинно лягати на сторонніх осіб (на тих, хто не має до цього членства жодного відношення, бо вони навіть не є членами нашої федерації). Більше того, гроші беруться з дітей до 14 років!!! А це вже я вважаю і зовсім непорядним... Запускати руку в дитячу кишеню?!!... Хто зважився на "таке"? Подумайте, одумайтесь і перестаньте плюндрувати нашу рейтингову систему...

Наскільки мені відомо, почесним президентом федерації до цього часу є людина, яка декларувала себе як спонсор. То ж цілком правомірно поставити запитання перед ним про його суттєву участь в сплаті членських внесків в ЄГФ та МГФ. Це буде його плата за таке непросте членство в нашій федерації. Але, я так бачу, що гроші цієї людини хочуть використовувати на інші цілі, а проблему перекладають на сторонніх людей, в тому числі й на дітей... Я засуджую такі підходи і вважаю, що таку політику треба обов'язково відмінити.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Відповісти