Есть ли Го в Черкассах?

Відповісти
Dagoth
Новичок
Повідомлень: 2
З нами з: 09 червня 2018, 12:34

Есть ли Го в Черкассах?

Повідомлення Dagoth »

Есть ли в Черкассах клуб или хоть какие-то собрание игроков? Начал недавно и очень хочу учится и набиратся опыта, а Го в сети не может заменить живую игру как по мне. Прошу откликнуться игроков любого уровня мастерства.
P.s Извиняюсь если где-то пропустил подобную тему. Киньте пж ссылочку.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Есть ли Го в Черкассах?

Повідомлення Наталья »

Доброго дня.

Наскільки мені відомо, у Черкасах поки що немає осередків Го, але Ви (з друзями чи з учнями) можете заснувати перший, він же буде і обласним. Надалі йому будуть підпорядковуватись всі подібні осередки (клуби, школи) Вашого регіону.
Для навчання маємо також підручник (англійською мовою) з нуля, люб'язно наданий Федерації Міністерством Спорту та Туризму Кореї, за сприяння Корейської Асоціації Бадук.
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Есть ли Го в Черкассах?

Повідомлення December »

Как правильно заметила Наталья, на данный момент о полноценном клубе/школе или регулярных собраниях в Черкассах у нас информации нет.
С другой стороны, обратитесь в личку к Диме Катаеву (dkataiev), возможно, он Вам сможет подсказать контакты людей в Черкассах, т.к. ранее он организовывал там некие встречи.
Или к Аркадию Михайловичу (ВАМ) - он также может помочь.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Есть ли Го в Черкассах?

Повідомлення Наталья »

Також Юля нещодавно перестала мені, а я зроблю переклад і розміщу на форумі декілька додаткових документів про підготовку та проведення Го-подій, і буде дуже круто, якщо ми разом з усіма активними (новими та досвідченими) осередками з різних реніонів зробимо щось на кшталт го-флешмобу на фоні наших місцевих туристичних або мальовничих природних місць. Це допоможе створити масовість Го за рахунок всіх уже діючих центрів з інших регіонів, і залучити більше реальних бажаючих вчитися і грати, організовувати змагання та обмінюватись досвідом із спортсменами з інших регіонів, країн та континентів до Вашої спільноти.
Dagoth
Новичок
Повідомлень: 2
З нами з: 09 червня 2018, 12:34

Re: Есть ли Го в Черкассах?

Повідомлення Dagoth »

Спасибі за відповідь. Буду шукати, питати і вчитись далі.
Аватар користувача
Наталья
Advanced Member
Повідомлень: 1351
З нами з: 01 листопада 2011, 11:48

Re: Есть ли Го в Черкассах?

Повідомлення Наталья »

І Вам спасибі величезне за зацікавленість. Заходьте однодумців і повертайтесь, будемо рости разом, і кількісно, і якісно))
Відповісти