Пропозиція по проведенню Чемпіонату України серед жінок 2013

Відповісти
alider
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 28 липня 2009, 08:18

Пропозиція по проведенню Чемпіонату України серед жінок 2013

Повідомлення alider »

Рівненський осередок Української федерації Го має честь запропонувати провести Чемпіонат України серед жінок – 2013р. в м. Рівне.

Переваги проведення Чемпіонату в м. Рівне:
1. Гарантії організаторів, що Чемпіонат відбудеться в терміни, зазначені в календарному плані змагань УФГо на 2013р.
2. Трансляція партій на сервері КГС з першої дошки.
3. Для іногородніх учасниць компенсуються витрати на проїзд та проживання (в розумних межах).
4. Призовий фонд в сумі не менше 1000грн.
5. Тепла та дружня атмосфера.

Прошу всіх учасниць Чемпіонату, запасних та інших зацікавлених осіб відгукнутись, прокоментувати, дати згоду або відмовитись від даної пропозиції.

З повагою, Віктор Реділа
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Пропозиція по проведенню Чемпіонату України серед жінок

Повідомлення Dmitriy »

Администратор, перенеси тему в открытую часть форума.

ок
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Пропозиція по проведенню Чемпіонату України серед жінок

Повідомлення Небайдужий »

За попередньою інформацією, яку люб'язно повідомили мені з Києва, більшість учасниць не проти перенесення чемпіонату в Рівне. Після підтвердження цієї інформації будемо приймати рішення про проведення в цьому році жіночого чемпіонату в Рівному. :)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Vorga
Новичок
Повідомлень: 6
З нами з: 20 жовтня 2011, 13:26
Розряд: 7k

Re: Пропозиція по проведенню Чемпіонату України серед жінок

Повідомлення Vorga »

Я не против проведения чемпионата в Ровно. Было бы неплохо, если б вы предоставили информацию по поводу доступного жилья- мне раньше бывать в вашем городе не доводилось. Масленикова Л.
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Пропозиція по проведенню Чемпіонату України серед жінок

Повідомлення Dmitriy »

Vorga писав:Я не против проведения чемпионата в Ровно. Было бы неплохо, если б вы предоставили информацию по поводу доступного жилья- мне раньше бывать в вашем городе не доводилось. Масленикова Л.
Планируем начать в эту пятницу и провести за три дня, туры распределить (2+3+2).
Людмила, позвоните мне по тел. 063 620 59 04 Дмитрий.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Пропозиція по проведенню Чемпіонату України серед жінок

Повідомлення Небайдужий »

Dmitriy писав:...
Планируем начать в эту пятницу и провести за три дня, туры распределить (2+3+2).
...
Я так зрозумів, що прийняте якесь конкретне рішення. В зв'язку з цим у мене особисто виникли деякі запитання.
1) Хто приймав рішення?
Наскільки я розумію, рішення повинна була приймати президія федерації.
2) Якщо це так і було, то хто з членів президії приймав в цьому участь?
Я, як член президії, узнаю про прийняття рішення уже пост-фактум (з попереднього повідомлення в цій темі форуму), і навіть не знав, що таке питання розглядалось. :(
3) Якщо ж на розгляд президії це питання не виносилось, то хто його приймав і наскільки тоді воно легітимне?
4) А можна тут викласти деталі прийнятих рішень?
Я, наприклад, так і не знаю де буде проводитись чемпіонат, хто його буде проводити і який склад суддівської колегії.

Я не є потенційним учасником цього чемпіонату :) , а цікавлюсь лише як член президії.

Завчасно дякую за відповіді на мої запитання.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
alider
Advanced Member
Повідомлень: 365
З нами з: 28 липня 2009, 08:18

Re: Пропозиція по проведенню Чемпіонату України серед жінок

Повідомлення alider »

Для Людмилы:
Здесь много информации о г. Ровно: viewtopic.php?f=6&t=21969
Аватар користувача
Dmitriy
Президент УФГО
Повідомлень: 1781
З нами з: 05 квітня 2003, 11:23
Розряд: 5d
Звідки: Киев, Украина.

Re: Пропозиція по проведенню Чемпіонату України серед жінок

Повідомлення Dmitriy »

Рішення по місцю і даті проведення ВЛ ЧУ серед жінок ще не прийнято.
Зараз іде попереднє з'ясування думок потенціальних учасниць турніру, в зв'язку з пропозицією провести ЧУ в місті Рівне, а також перенесенню строків проведення на неділю раніше.
Також є пропозиція від Платонова провести ЧУ в "Будинку архітекторів" в м. Київ, безкоштовно і за участю великої кількості журналістів.
Дехто із потенційних учасниць не може виїжджати із Києва, хтось не може грати в календарні строки, комусь все байдуже, а хтось не може виїхати із Рівного.
Положення про ВЛ ЧУ я викладу на форумі після обговорення і балансування більшості інтересів, звісно по згоді президії УФГо :)
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Пропозиція по проведенню Чемпіонату України серед жінок

Повідомлення Небайдужий »

to Dmitriy: Дякую за надану інформацію :)
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
December
Advanced Member
Повідомлень: 2165
З нами з: 11 квітня 2008, 14:31
Розряд: 5k
Звідки: Київ

Re: Пропозиція по проведенню Чемпіонату України серед жінок

Повідомлення December »

Дмитрий Александрович, лично я, как непосредственная участница, в шоке! Иных слов нет. Как можно писать на форуме о том, что "принято решение", даже не удосужившись объявить о нем участницам? Для кого оно «принято»?
А также вопрос, Вы это лично от себя написали, или же от имени Вик? (Чтобы знать, кому адресовать свое возмущение.)
Насколько мне известно, 4-5 марта 2 Вики, Корсак и Симоненко, проводили обзвон участниц с целью выяснения возможности переноса турнира с последних выходных марта на предпоследние, а также проведения его в Ровно. Мне звонила Симоненко В. Я дала свое согласие по обоим пунктам, но обязательно просила сообщить об окончательном решении заранее (в ближайшие на тот момент дни). Ведь, если ехать в Ровно, то нужно покупать билеты туда и обратно, определиться с проживанием, а также разобраться в прочих сопутствующих поездке вопросах; да, и нужно бы знать на какое именно число брать отгул, – подозреваю, также и большинству. После чего – тишина. Я сделала вывод, что консенсус не достигнут и турнир будет проведен согласно календарному плану. Исходя из этого, и планировала свою деятельность.
Теперь же - нате, здрасте!
Последующий Ваш комментарий вносит еще меньше ясности. Раз, те, для кого различные переносы были принципиальны, оказались не в состоянии скоординировать действия 8-10 человек, то полагаю, логичным было бы все оставить, как в календарном плане.
Предложение о переносе турнира в Ровно висит с середины зимы. Принципиально я была согласна с самого начала, пожалуй, следовало об этом отдельно написать – мой прокол. Т.к. для меня вопрос не являлся на тот момент глобально важным, то я особо и не беспокоилась. Для меня было важно лишь, чтобы о решении объявили заранее. С этой целью я регулярно проверяла форум.
Вариант «в последний момент» меня не устраивает никогда, ни в какой сфере деятельности – это дурная привычка, дурной тон, если хотите. Если требовалась дополнительная помощь в обзвоне и координации – достаточно было просто сказать. Я всегда говорила на различных организационных собраниях, что готова оказывать помощь в документальном сопровождении, телефонии и т.п. – главное четко поставить задачу.

Дмитрий Александрович, прошу Вас объявить об окончательном решении относительно времени и места проведения турнира путем выкладывания официального положения о турнире здесь: не позднее 19 марта, если турнир будет проводиться 22-24 марта, и не позднее 21 марта – если 29-31 марта.

Заранее благодарю. (Думаю, что остальные участницы также будут признательны.)
Відповісти