вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Відповісти
DB123
Advanced Member
Повідомлень: 227
З нами з: 02 липня 2010, 14:27
Розряд: 3d
Звідки: киев

Re: Розвиток Го.

Повідомлення DB123 »

АльтерЕго... а якими ви важливими справами займаєтесь окрім збиранням внесків? дякую за відповідь,пане.
yuray76
Advanced Member
Повідомлень: 110
З нами з: 11 березня 2003, 08:41
Контактна інформація:

Re: Розвиток Го.

Повідомлення yuray76 »

DB123 писав:ysnex... Посилання видалене як таке, що має ознаки "лохотрону". шановний Віктор Володимирович, це ж секта, я не хочу бути сектантом. дякую за порозуміння.
+1

Прохання пояснити, до чого тут ці проповіді?
oksavit
Тренер
Повідомлень: 90
З нами з: 23 березня 2003, 06:12

Re: Розвиток Го.

Повідомлення oksavit »

DB123 писав:ysnex... Посилання видалене як таке, що має ознаки "лохотрону". шановний Віктор Володимирович, це ж секта, я не хочу бути сектантом. дякую за порозуміння.
Я набрав в гуглі КАК НАЙТИ СВОЕ ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ і відкрив сайт з першої сторінки. Перші речення відповідають на Ваше запитання. Далі я не читав. Як на мене секта це ті хто дивлятся зомбоящик, читають періодичні друковані видання і чекають кінщя світу.
Вільне життя розпочнеться тільки тоді, коли Ви візьмете на себе відповідальність за ВСЕ, що з Вами відбувається.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Розвиток Го.

Повідомлення Небайдужий »

oksavit писав:Я набрав в гуглі КАК НАЙТИ СВОЕ ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ і відкрив сайт з першої сторінки. Перші речення відповідають на Ваше запитання. Далі я не читав. Як на мене секта це ті хто дивлятся зомбоящик, читають періодичні друковані видання і чекають кінщя світу.
Вільне життя розпочнеться тільки тоді, коли Ви візьмете на себе відповідальність за ВСЕ, що з Вами відбувається.
Довго думав що робити з посиланням, яке дав Віктор Володимирович. Справа в тому, що по суті - це "лохотрон", влаштований за принципом експлуатації тематик, які хвилюють багатьох людей, але закінчуються всі ці "лохотрони" одним - "ГРОШІ ДАВАЙ!".
Віктор Володимирович підтвердив, що не розбирався досконало з цим ресурсом. В зв'язку з цим прошу надалі і Віктора Володимировича і інших відвідувачів нашого форуму перед розміщенням посилань на інші ресурси спочатку розбиратись в їх сутності і корисності для нашої Го-спільноти, а потім уже розміщувати їх на нашому форумі.

Посилання, яке дав Віктор Володимирович видаляю.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
yuray76
Advanced Member
Повідомлень: 110
З нами з: 11 березня 2003, 08:41
Контактна інформація:

Re: Розвиток Го.

Повідомлення yuray76 »

Небайдужий писав:
oksavit писав:Я набрав в гуглі КАК НАЙТИ СВОЕ ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ і відкрив сайт з першої сторінки. Перші речення відповідають на Ваше запитання. Далі я не читав. Як на мене секта це ті хто дивлятся зомбоящик, читають періодичні друковані видання і чекають кінщя світу.
Вільне життя розпочнеться тільки тоді, коли Ви візьмете на себе відповідальність за ВСЕ, що з Вами відбувається.
Довго думав що робити з посиланням, яке дав Віктор Володимирович. Справа в тому, що по суті - це "лохотрон", влаштований за принципом експлуатації тематик, які хвилюють багатьох людей, але закінчуються всі ці "лохотрони" одним - "ГРОШІ ДАВАЙ!".
Віктор Володимирович підтвердив, що не розбирався досконало з цим ресурсом. В зв'язку з цим прошу надалі і Віктора Володимировича і інших відвідувачів нашого форуму перед розміщенням посилань на інші ресурси спочатку розбиратись в їх сутності і корисності для нашої Го-спільноти, а потім уже розміщувати їх на нашому форумі.

Посилання, яке дав Віктор Володимирович видаляю.
+100

Віктор Володимирович, прохання відповідати по суті. А питання було наступним
DB123 писав:дозвольте запитати. де такі гроші взяти? дякую.
На "Де взяти?" не потрібно відповідати. Краще пояснити для чого ці кошти збираються. І не писати, що гроші потрібні для сплати внесків в міжнародні організації, а пояснити, що ми всі, любителі го, втратимо, якщо ці внески не будуть проплачені. Мене, наприклад, це теж цікавить. Люди тоді самі підтримають ідею і знайдуть відповідь на питання "Де взяти?" самостійно. От і все.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Розвиток Го.

Повідомлення Vassko »

Dmitriy писав:В зв'язку з закінченням 2012 року і несплатою внесків в міжнародні організації членами яких ми є з моменту незалежності країни, прошу всіх кому не байдуже майбутнє нашого руху, сплатити річний (благодійний) внесок в УФГО в розмірі 100 грн. особисто мені, або на рахунок Шевчука Віктора Володимировича: картка Приватбанку 4627 0817 6415 3404
Ще раз ласкаво прощу проявити свідомість і сплатити річний внесок до 31.12.2012р.
З повагою, Яценко Дмитро.
Вы сейчас от чьего имени это написали? То что Федерация Шевчука именует себя УФГо, не делает её ещё УФГо.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення Vassko »

oksavit писав:В цій темі я пишу перший і останній раз. Мені жаль витрачати свій час на болтологію.
Даю відповіді на деякі запитання.
Также, не совсем понятно, почему (не)оплата взносов является предпосылкой для регистрации новой федерации. Насколько я понимаю, взносы успешно платились и раньше, когда была только одна, незарегистрированная федерация.
Те, що до цього часу не сплачені внески в Європейську та Міжародну федерації, на мою думку, робить очевидним недієздатність існуючих федерацій. Як любить говорити Аркадій Михайлович – це «медичний факт». Так як, в міжнародних змаганнях приймають участь учні та випускники школи інтелектуальних ігор Рівненського міського Палацу дітей та молоді, ми не можемо допустити того, що через несплату внесків їх можуть не зареєструвати на ті чи інші змагання. Благодійний внесок не менше 100 грн піде на оплату внесків в Європейську та Міжародну федерації за 2012 та 2013 роки. Ті хто надасть таку допомогу стають членами Української федерації Го на 2013 рік.
Означает ли это, что после регистрации в Украине будет три федерации?
Так. Я вважаю чим більше буде федерацій тим популярнішим буде Го в Україні. Міністерство проведе конкурс і одній з федерацій надасть статус Національної.
Засновники:
Єрошкін Юрій Миколайович
Качановський Володимир Олександрович
Шевчук Віктор Володимирович
Реділа Віктор Андрійович
Корсак Володимир Федорович
Михалюк Василь Васильович
500 грн х 6 = 3000 грн
Причём, в президиумах двух из них будут состоять практически одни и те же люди. В таком случае, в чём будет функциональная разница между всеми тремя федерациями?
Федерація, що створються буде діючою. В президіум федерації були запрошені ті хто, на мою думку, працюють над розвитком Го в Україні.
Яценко Дмитро Олександрович
Качановський Володимир Олександрович
Єрошкін Юрій Миколайович
Богацький Аркадій Михайлович
Корсак Володимир Федорович
Колос Віктор Михайлович
Реділа Віктор Андрійович

Список президіуму відкритий. Якщо хто-небуть хоче відповідати за певний напрямок (наприклад: створення бази даних на зразок Європейської), то можна приєднатися в будь-який момент.
Мне как простому игроку интересно детально узнать о том чем будет заниматься федерация, какие турниры будет проводить и будут ли для них помещения.
Проведення чемпіонатів України, проведення Кубка України, проведення кубків Послів Японії, Китаю, Кореї…
Федерація буде сприяти проведенню чемпіонатів областей, АР Крим міст Києва, Севастополя.
Змагання національного рівня будуть проводити міські федерації Го на конкурсній основі (яка федерація гарантує кращі умови проведення: приміщення, проживання іногородніх, більший призовий фонд, та і буде проводити ті чи інші змагання. Якщо за два місяці до початку змагань не поступить жодної заявки то змагання будуть проводитись в м. Рівне.
В вище наведених змаганнях члени УФГо платять 50% турнірного внеску.
Вопрос: как можно вступать в непонятно что(устава нет, видел только намеряния)? Да сейчас, я так думаю( я не юрист), достаточно любому человеку(хотел конкретизировать, но не буду) написать несколько писем куда следует и некие органы могут занятся фактами мошенничества
Василь Іванович, ласкаво просимо до суду. Я подам зустрічний позов про наклеп і побачимо чия візьме.

З повагою,
Шевчук В.В.
О, как это удобно: ответить на удобные и вопросы, проигноривать неудобные, отказаться от дальнейших дисскусий под предлогом " вы тут болтаете, а мы работаем"(это лично я так воспринимаю). Что Вы сейчас создаёте мне непонятно, потому и хотел узнать подробнее. Точнее, я подозреваю, что Вы создаёте очень нехороший прецедент.
ЗЫ. Вам нравится судится- идите в суд. У меня и без судов хватает забот.
ЗЫ2. Возможно и намерения у Вас хорошие, и сделали Вы немало для украинского Го, но методы...
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення Vassko »

http://clip2net.com/s/2Dh3o Что-то не могу найти где я это писал.
Vassko
Тренер
Повідомлень: 1409
З нами з: 20 березня 2003, 09:26
Розряд: 4d
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: вільне обговорення теми "Розвиток Го."

Повідомлення Vassko »

Небайдужий писав:
Vassko писав: Ха! Вот мне интересно, с федерацией Шевчука так же будет(внеочередная конференция, перевыборы)? Или вы тоже на это не пойдёте? Просто если этого не будет(а это нигде не декларировалось) , то это политика двойных стандартов в действии, Владимир Александрович. Т.е. через некоторое время тоже самое можно будет сказать и про Вас?
Василь Іванович, а ви до цього часу не зрозуміли що відбувається?
Якщо Ліверинов говорив, що зареєструє діючу федерацію, а зробив зовсім інше (вибрали іншого президента та президію і таким чином хотіли вчинити переворот, що викликало обурення у більшості тодішньої президії діючої федерації і в результаті привело до розколу), то Шевчук ніде не казав, що зареєструє федерацію Яценко. Він просто створює нову і чесно про це говорить, не втручаючись у справи федерації Яценко. Якщо стане питання про об'єднання федерацій Шевчука і Яценко, то тоді й може виникнути потреба у позачерговій конференції. А можливо будуть і якісь інші рішення, які приведуть до об'єднання. Я зараз просто ще не знаю як це буде. А може будуть існувати три федерації. А ще може й Яценко захоче зареєструвати свою федерацію. Тоді може Шевчук відмовиться від своєї і буде ліквідація федерації Шевчука з одночасним переходом її членів у федерацію Яценко, тобто злиття двох федерацій. Все може бути. Поживемо - побачимо. Принаймні у цих двох федерацій однакові принципи і немає, наприклад, різного підходу до проблеми "один член федерації - один голос".
Тогда как понять то, что федерация Шевчука присваивает себе название УФГо, под которой знают федерацию Яценко? При этом никто не ответил на мои вопросы в этой теме прямо. Я пока не увидел большого отличия действий Шевчука от действий одесской инициативной группы. Пока что это очень напоминает рейдерство и самозванство. Лично у меня такие методы не вызывают одобрения.
kyzma
Advanced Member
Повідомлень: 132
З нами з: 04 травня 2009, 10:29

Re: Розвиток Го.

Повідомлення kyzma »

AlterEgo писав:Официальная федерация занимается важными делами, в частности вопросами уплаты взносов в том числе и в международные федерации. О наших делах прошу читать и задавать вопросы на наших ресурсах, а здесь - извините, писать нет ни удовольствия, ни смысла - обмодерируют с ног до головы... ну, знаете вы эту публику.
Ничего кроме болтовни я еще от вашей федерации не видел . Время идет , а результат нулевой . Проведенных турниров аж 1 и я лучше помолчу как он был проведен.
С оплатой в международные федерации тоже не сложилось. Доверие к вашей федерации соответствующее . Так что лучше я помогу той федерации которая хоть что то делает . А не всегда занята "важными делами " )
Відповісти