О жеребьёвке

Якщо Ви не знаєте, в який розділ писати, пишіть сюди!
Відповісти
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Повідомлення liver »

2 Небайдужий:

Да, по поводу Вашего участия. Нет проблем! Регистрируйтесь. Можете потом не участвовать, но взнос заплатите при удобном случае на одном из последующих турниров. Или к Вам будут применены уже административные меры.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Да, по поводу Вашего участия. Нет проблем! Регистрируйтесь. Можете потом не участвовать, но взнос заплатите при удобном случае
Значить, буде грати гравець чи ні вас не цікавить, вас цікавлять його гроші.....
Логічно!!!
То це така масовість вам потрібна???!!! :thumbdown:

А про очки Макмагон ви марно приплітаєте коли треба і коли не треба. Ви добре знаєте, що ця схема розрахована на зменшення кількості турів і не марнування часу на завідомо абсурдні партії (наприклад 5 дана з 10 кю). Так що ці очки не вважаються халявними, вони уже завойовані коли 5 дан виходив на цей рівень і утверджував свій рейтинг. Не доводьте суть розмови до абсурду. Ви чомусь любите це робити. Мова йшла про халявні очки для того, хто крім очок Макмагон при пропуску турів отримує додаткові (ні за що, а може за безалаберність?) очки. Я виступаю саме проти таких халявних очок. І ви це прекрасно розумієте, але починаєте приплітати тут очки Макмагон і т.п. Не прикидайтесь тупим! :stupid:
Дайте деньги на турнир и на призы и тогда диктуйте свои условия.
Логічно, хто платить гроші - той замовляє музику...
Власне, я не нав'язую вам своїх умов і не "замовляю музику". Але я висловлюю критику з приводу потакання пропускам і з приводу роздачі халявних очок пропускантам. В кінці кінців, турнір - це не кінець світу і, якщо потенційний гравець дуже зайнятий і не може приділити повну увагу турніру, то він може просто його пропустити і від цього сонце з неба не впаде і життя не закінчиться. А той хто любить гру, при цьому не втратить зацікавленості до неї. А наступного разу просто постарається так планувати свої справи, щоб прийняти участь в турнірі. Інакше він весь час буде у вас пропускати тури, посилаючись на зайнятість, так як ви йому це дозволяєте та ще й стимулюєте халявними очками.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Повідомлення liver »

Мова йшла про халявні очки для того, хто крім очок Макмагон при пропуску турів отримує додаткові (ні за що, а може за безалаберність?) очки. Я виступаю саме проти таких халявних очок.

Якщо Ви розумієте значення слова "халява", то навмисне ображаєте любителів Го, яким з якихось причин доводилося пропускати тури.

Але я не можу зрозуміти суті спору. Ми разом проти недисциплінованої поведінки гравців, але я намагаюсь знайти заходи для боротьби з ними, а Ви тільки лаєтесь та нічого конструктивного не пропонуєте.
Мене кілька разів образили нізащо. То ж який сенс з Вами дискутувати?
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Власне, я нікого не хотів ображати. Якийсь Ви надто образливий. Вибачаюсь, якщо мої висловлювання чимось когось образили...
Ви пишете:
Ми разом проти недисциплінованої поведінки гравців, але я намагаюсь знайти заходи для боротьби з ними, а Ви тільки лаєтесь та нічого конструктивного не пропонуєте.
Та де ж ви боретесь з "пропускантами", якщо ви навпаки, заохочуєте їх.

Уявіть собі:
Прийшли на турнір два гравці 20кю. Один, по простоті душевній, чесно відіграв весь турнір, зіграв усі партії (на жаль усе програв - поки що немає досвіду) і отримав у результаті останнє місце. Наче все нормально, закономірно.
Другий гравець був трохи хитріший і не такий чесний. Він побачив, що йому немає перспектив на виграші і придумав "поважну" причину, "нагрузив" нею суддю і пропустив кілька турів... В результаті він зайняв вище місце, ніж простодушний його колега, так як отримав ваші "халявні" очки.
Запитання:
- Який висновок зроблять обидва гравці?
Можу передбачити - зроблять висновок, що бути нечесним вигідніше.
Це відноситься не тільки до 20-х кю.

То боретесь ви з "пропускантами", чи стимулюєте їх до таких дій?
Ви передбачаєте навіть пропуск більше половини турів!!!! Це взагалі нонсенс!!!!

Я пропоную з такими ситуаціями боротись забороною пропусків ( в крайньому випадку - не більше 2-х турів, і то не в верхній групі Макмагон) і не надаванням очок за пропуски (в крайньому випадку 0,5 очка (краще навіть віртуальних) за 2-й пропущений тур , і то тільки для того, щоб включити цього гравця до більш високої групи при жеребкуванні). Очки потрібно заробляти своєю працею, чесною грою в турнірі. А щоб такі гравці не мали переваги над іншими за рахунок "халявних" очок, то після закінчення турніру ці "халявні" очки відняти. Так "пропускант" буде в гіршому положенні, ніж аналогічний за силою гри інший гравець. А то що ж, не докладаючи достатніх зусиль, зайняти те місце, яке він міг би зайняти при грі в усіх турах? То який сенс грати в усіх турах, так сказати, "напрягатись"???
А якщо людина справді дуже зайнята, то значить в його життєвих пріоритетах Го далеко не на першому місці (офіційні турніри по Го не так уже й часто проводяться і для участі, хоча б в одному із них, можна щось придумати) і для нього на цьому етапі просто хочеться пограти. Цю потребу можна задовольнити на турнірах вихідного дня і не обов'язково прориватись на офіційний спортивний турнір. Хіба не так?
Інша справа, якщо це не спортивний турнір, а просто фестиваль для спілкування і приємних зустрічей. Тоді там не розігруються місця, там просто в кінці придумують подарунки для гостей та цікавих співбесідників і учасників фестивалю. Там можна пропускати скільки захочеш!.. І це нормально.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Повідомлення liver »

Власне, я нікого не хотів ображати.

Так не ображайте, якщо не хочете

Прийшли на турнір два гравці 20кю. Один, по простоті душевній, чесно відіграв весь турнір, зіграв усі партії (на жаль усе програв - поки що немає досвіду) і отримав у результаті останнє місце. Наче все нормально, закономірно.
Другий гравець був трохи хитріший і не такий чесний. Він побачив, що йому немає перспектив на виграші і придумав "поважну" причину, "нагрузив" нею суддю і пропустив кілька турів... В результаті він зайняв вище місце, ніж простодушний його колега, так як отримав ваші "халявні" очки.

Якщо до людини ставитись як до злочинця, то рано чи піздно він скоїть злочин.
Але й приклад Ваш поганий.
Якщо у турнірі непарна кількість гравців, то найслабкіший у першому ж турі получить очко без гри. Якщо непарна кількість стала після вступу до турніру "халявщика", то найслабкіший теж получить очко у турі, з якого вступив пропускант.
За умовами турнірних правил більше ніж половину турів пропускати неможна. Тому пропускант отримає максимум одне очко за три пропущені тури.
Таким чином, у пропусканта та слабкішого гравця буде однакова кількість очок. Місце у таблиці вирішить додатковий коефіцієнт.
Допускати чи ні гравця з п'ятого туру вирішує арбітр. Наприклад, на кубку корейського посла головний арбітр вирішив допустити Антона Тихого, незважаючи на те, що турнір був з великим призовим фондом, не фестівальний, як Одеса Золота та до того ж Ви були суддею на цьому турнірі.
То чого ж там, де Ви суддя можна пропускати по 4 тури, а на їнших турнірах неможна? То ж не пропонуйте боротись з пропускантами, а боритесь? У Вас є для цього умови.

Тепер давайте конкретно.
1. Наведіть мені випадок, коли гравець навмисне пропускав тури, щоб отримати зайві очки.

2. По даним реєстрації на сьогодня учасник Корсак Володимир бажає грати у 4,5 та 6 турах. У інших турах Він не може грати. Для нього це єдиний турнір у році, де він може бути не суддею, а гравцем. То як би Ви вчинили на моєму місці? Не допускати до турніру? Чи як? Приведіть будь ласка засоби, якими я повинен боротися з цим гравцем?
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Повідомлення liver »

2 Небайдужий:

Вы не ответили на последние два вопроса.
Если Вы на них не ответите по сути, я буду считать, что Вы это сделать не в состоянии.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

У вас же фестиваль, а не турнір типу чемпіонату. Тому з Корсаком я не бачу жодних проблем. Єдине, я включав би його без "халявних" очок. А то гравець, який тратив час і грав в турнірі, буде мати гірше положення, ніж той, якого й близько не було в турнірному залі. Приклад:
19 Корсак Владимир      7k 00-- 00-- 00-- 21_б              9    9    0
20 Кнехт Владимир        7k 17-ч 14-б 18-ч 22_б              8  37    0
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Shedal
Advanced Member
Повідомлень: 667
З нами з: 16 вересня 2005, 20:11

Повідомлення Shedal »

Небайдужий,
Але це залежить вiд гравця, який брав участь з самого початку. Вiн може мати i значно краще положення, нiж гравець iз "халявними" очками. I це, я вважаю, вже покарання за участь не з початку - можливiсть того, що тебе обiйдуть гравцi твого рiвня.
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Повідомлення liver »

Небайдужий @ Aug 15 2008, 12:10 PM писав: У вас же фестиваль, а не турнір типу чемпіонату. Тому з Корсаком я не бачу жодних проблем. Єдине, я включав би його без "халявних" очок. А то гравець, який тратив час і грав в турнірі, буде мати гірше положення, ніж той, якого й близько не було в турнірному залі. Приклад:
19 Корсак Владимир       7k 00-- 00-- 00-- 21_б              9    9    0
20 Кнехт Владимир        7k 17-ч 14-б 18-ч 22_б              8   37    0
Не треба маніпулювати. Це такий же турнір, як і всі інші. До того ж Ви говорили саме про Одесу Золоту, що саме на неї потрібно не допускати "халявщиків".

Корсак постраджав від того, що мав на пів очка менше ніж середній результат гравця з його групи макмагону.
До того ж гравець, що увійшов у турнір не з початку, не отримує додаткові коефіцієнти за пропущені тури. Це так зараз запрограмовано. Але я вагаюся що-до справедливого рішення. І тут Ви могли б мені допомогти, як досвідчена у суддістві людина - треба давати очки у додаткових показниках чи ні?
Було б цікаво почути думку і Корсака.


Я ще раз повторюю, я дію у відповідності до європейськіх стандартів та ідеї очок макмагону, яка полягає в тому, що гравець на старті отримує кількість очок, відповідну до його рейтингу. Якщо гравець зіграв хоч одну партію, то за пропуск він вже не буде отримувати зайвих очок.
Все! Про що тут можна ще говорити?
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Повідомлення liver »

Повинен зауважити, що дуже некультурно змінювати текст своїх попередніх слів, тим більше, сказаних кілька днів тому. Навіть якщо Ви вважаєте за доцільне це зробити, то для цього є спеціальний сервіс - галочка для помітки того, що запис редаговано і коли.
Якщо Ви цього не розумієте чи розумієте, але робите це навмистно, то мені навіть немає про що з Вами розмовляти.

:angry:
Відповісти