О жеребьёвке

Якщо Ви не знаєте, в який розділ писати, пишіть сюди!
Відповісти
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Повідомлення liver »

Отже, пан Небайдужий, Ви ухилились як і Корсак від конструктивної бесіди.
Чому?
Пояснення моєї позициї - це словоблуд. Лаконічний виклад фактів - це взагалі ігнор. Як же треба з Вами розмовляти?

То ж мені теж ясно. Але життя продовжується та воно дасть відповідь на всі запитання.

Але я відповів на Ваші запитання вичерпно, а Ви ні.

Тож, запитання втреттє, більш спрямоване на майбутнє.
Якщо у якомусь з наступних турнірів гравець буде пропускати перший тур з уважної на Ваш погляд причини, то що Ви будете робити?
Скільки очок надавати? Чи створювати для нього якісь додаткові протидії до його успішного виступу у турнірі?

Я звертаю увагу, що правила проведення турнірів повинні бути визначені до турніру. Отже, слід визначитись.

Я звертаюсь до Вас як до судді.
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Повідомлення liver »

Щодо системи жеребкування у Китаї

Вона дуже близька до класичної швейцарки, але має декілька розбіжностей.

1. Пари утворюються за принципом 1-2, 3-4, 5-6, у швейцарці - 1-51, 2-52, 3-53...

2. Флотери компенсуються, у швейцарці намагаються уникнути частого використання флотера для одного ж того ж гравця. Погано як спуск, так і підьом.

3. Різний принцип для підбору пар для парних та непарних турів. У непарних - зверху, у парних - знизу. У швейцарці - завжди зверху.

Не викладений алгорітм, за яким перебирають гравців, якщо відразу неможливо створити пару.

У всьому іншому китайська система не відрізняється від швейцарської.

В неї теж як у інших систем є слабкі міста.

Основне - це пароутворення за принципом - 1-2, 3-4, 5-6...
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

До пропускаючих тури відношусь негативно.
Хочеш грати в турнірі, значить грай як усі в усіх турах. Не треба бути занадто хитрими, а то знаходяться умільці, які спеціально пропускають тури, щоб набрати халявні очки без гри, так як не підготовлені до турнірів і більшість турів програють. А причин вони вам понапридумують!... (Це не стосується Жураковського на Кубку Посла Кореї).
Не можеш прийняти участі в турнрірі по повній програмі, то тоді вболівай за інших, тих хто може собі це дозволити. А створювати проблеми іншим своєю безалаберністю (впливати на коефіцієнти інших гравців) непотрібно. Той, хто буде пропускати, у верхню групу не буде допущений. А хто після допуску до верхньої групи порушить обіцянку грати в усіх турах, буде ще довго недопускатись до верхніх груп у тих турнірах, на яких я буду головним суддею.
Має бути порядок, а не бардак...

.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
liver
Advanced Member
Повідомлень: 1824
З нами з: 31 березня 2003, 00:24
Розряд: 1d
Звідки: Odesa

Повідомлення liver »

2 Небайждужий:

По суті питання будь ласка.

За яких умов будуть допускатись гравці, які пропустили перший тур, до турніру?
Скільки очок буде нараховано за пропущений тур?
Які додаткові санкції будуть застосовуватись до гравців, які пропустили тур?
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

За яких умов будуть допускатись гравці, які пропустили перший тур, до турніру?
Скільки очок буде нараховано за пропущений тур?
Реєстрація на турнір завершується в визначений термін. Після цього нікого допускати в турнір неприпустимо. (У нас часто спочатку встановлюються правила, певні норми в положеннях про турніри, а потім, уже в процесі турніру, починаються суцільні винятки з правил. Такого не повинно бути, повинні працювати оголошені правила, а не винятки з них.) Якщо ж хтось із гравців при реєстрації заявив, що не зможе прийняти участь в 1 або 2-х турах (не більше), то за перший пропущений тур він не повинен отримувати жодних очок, а за другий - 0,5. Якщо гравець заявляє, що йому потрібно пропустити більше 2-х турів, то такого гравця краще не допускати до турніру. Приймаючи рішення на пропуск туру, гравець повинен усвідомлювати, що він таким чином не зможе зайняти місце в турнірі, яке він міг би зайняти згідно ранжирування по рейтингу. (Положення в турнірі потрібно завойовувати грою в турах, а не халявними очками за пропущені тури.) Крім того, гравці, які планують пропустити тур, до верхньої групи не допускаються. Це моя особиста думка.
Які додаткові санкції будуть застосовуватись до гравців, які пропустили тур?
Якщо гравець пропускає тури без узгодження з суддею і без поважних причин (поважні причини для верхньої групи - смерть близького родича або гостре захворювання, яке унеможливлює продовження участі в турнірі, або непереборні непередбачувані обставини), то до учасників верхньої групи (яким пропуски турів категорично забороняються) може бути застосована санкція недопуску до верхньої групи в найближчих офіційних турнірах (або інші санкції, які може вважати за доцільне застосовувати суддівська колегія та оргкомітет турніру). До інших гравців можуть застосовуватись різні санкції, які прийме за основу організаційний комітет і суддівська колегія. Повторюю: це моя особиста думка.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Shedal
Advanced Member
Повідомлень: 667
З нами з: 16 вересня 2005, 20:11

Повідомлення Shedal »

Небайдужий,
Скажите, зачем не допускать игрока в верхнюю группу, если он пропустит один тур?
Ведь ему и так будет сложнее завоевать победу, т.к. после пропущенного тура он фактически теряет одно очко. Думаю, это достаточное наказание.
Если же он выиграет все остальные партии - тем более он достоин уважения и призового места.
atyk
Пользователь
Повідомлень: 19
З нами з: 05 серпня 2006, 19:28

Повідомлення atyk »

На этот вопрос и я могу ответить. Раз этот игрок пропускает тур, матожидание его очков Мак-Магона будет на 0,5 меньше, а коэффициент Бухгольца будет просто меньше на средние очки Мак-Магона в верхней группе. Как следствие, все игроки верхней группы, кому выпадет играть с пропускантом, попадут из-за него на коэффициенты, что безо всякого повода ставит их в невыгодное положение по отношению к остальным участникам верхней группы.
Аватар користувача
Небайдужий
Advanced Member
Повідомлень: 4835
З нами з: 01 січня 2007, 13:26
Розряд: 6k
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Повідомлення Небайдужий »

Абсолютно правильно.
У верхній групі всі повинні бути в однакових умовах. Тому до них така категорична вимога не пропускати тури. Боротьба за призові місця повинна проводитись на чесних, спортивних засадах, без впливу незіграних партій.
Не утримуй те, що минає, і не відштовхуй те, що приходить ... і тоді щастя саме знайде тебе.
Омар Хайям
Аватар користувача
Shedal
Advanced Member
Повідомлень: 667
З нами з: 16 вересня 2005, 20:11

Повідомлення Shedal »

Что по теме почитать? Про систему Мак-Магона и коэффициент Бухгольца?
Мне вот кажется, что если игроки верхней группы будут играть с пропускантом, когда тот не в верхней группе, тем более "попадут на коэффициенты".
AlterEgo
Advanced Member
Повідомлень: 1650
З нами з: 06 січня 2007, 14:23
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Повідомлення AlterEgo »

Shedal @ Jul 24 2008, 02:06 PM писав: Мне вот кажется, что если игроки верхней группы будут играть с пропускантом, когда тот не в верхней группе, тем более "попадут на коэффициенты".
Как вариант, "пропусканту" можно начислять очко. Тогда коэффициенты у его соперников не испортятся. ;-)
Кстати, это очко может быть виртуальным, т.е. учитываемым в коэффициентах, но исключаемым из прямого подсчёта.
Відповісти